LESKOVEC – POLICE 5:0 (2:0)

Střelecky disponovaný Toman, autor hattricku, byl hlavním hrdinou jasného zápasu. Další branky vstřelil Smrčiak z trestného kopu a Pavel Hromada. Hosté se na odpor nezmohli.

PODLESÍ B – N. HROZENKOV 4:0 (2:0)

V úvodu utkání střílí z přímého kopu těsně vedle Petr Pernický. Jinak první čtvrthodinka patřila hostům, kteří byli aktivnější. Poté domácí hru vyrovnali a začali si vytvářet šance. V 15. minutě po závaru střílí Bača do brankáře, o chvíli později střílí vedle Petr Mikula. Skóre otevírají domácí ve 27. minutě, to se po centru hezky patičkou prosazuje Roman Adámek. Na druhé straně střílí Měkyna, Michut je ale pozorný. Pět minut před přestávkou se akrobaticky prosazuje Miroslav Pernický – 2:0. Ve 42. minutě hezkou střelu Petra Pernického vyráží hostující brankář.

V 55. minutě mají hosté velkou šanci, ale hráč z přímého kopu z hranice šestnáctky střílí nad. V dalším průběhu si hosté vytvořili několik šancí, dvě největší likviduje Michut. V 82. minutě se na druhé straně prosazují domácí, Bača sklepává Beňovi, a ten posílá míč do sítě. V nastaveném čase se pak po prodlouženém míči prosazuje podruhé v utkání Miroslav Pernický, který si tak dvěma brankami okořenil své 40. narozeniny.

CHORYNĚ B – JARCOVÁ 4:3 (2:1)

Domácí se posilnili několika hráči z prvního týmu, ale utkání to bylo víceméně vyrovnané. Hosté šli také do vedení, když v 19. minutě zužitkoval centr zprava ranou z voleje Krus. Ve 32. minutě vyrovnal podobnou střelou L. Hadvičák a dvě minuty před závěrem poločasu byl na penaltu faulován domácí J. Landa. Pokutový kop pak proměnil Vedral. Ve druhém poločase v 51. minutě doklepl vyražený míč do hostující sítě J. Landa a zvýšil na 3:1. V 76. minutě vyrobila také domácí obrana faul v pokutovém území a nařízenou penaltu proměnil za hosty opět Krus. Vzápětí byla k vidění další penalta proti hostující straně za stažení L. Hadvičáka a tu s přehledem proměnil hrající trenér R. Kovář. Poslední tečku v utkání udělal již v nastaveném čase choryňský Lukáš Trefil ukázkovou hlavičkou do vlastní brány.

JANOVÁ B – ÚSTÍ 3:1 (2:1)

V místním, pohledném derby se po vyrovnaném úvodu první radovali domácí. Ve 20. minutě po samostatné akci prostřelil brankáře Tilšera domácí Filip Trlica – 1:0. O čtyři minuty později střelec úvodní branky založil akci, po které Radim Gajdoš skóroval podruhé. Hosté se mohli do zápasu vrátit v 37. minutě, kdy kopali pokutový kop. Střelu Valenty ale brankář Kopecký vyrazil a dorážka trefila břevno. Těsně před poločasovou přestávkou hosté přece jenom snížili. Po rohovém kopu hlavou snížil Filip Pechal. Úvod druhé půle byl vyrovnaný, hosté několikrát ohrozili Kopeckého v domácí brance. V 71. minutě zahrával Filip Trlica rohový kop a Vlastislav Potočný hlavou zvýšil na 3:1. Závěr zápasu si domácí v poklidu pohlídali. S přehledem řídil rozhodčí Václavík

LOUČKA – KRHOVÁ 0:5 (0:2)

Loučka to bude mít těžké i ve třetí třídě. Tentokrát si ji vychutnali hráči Krhové a především Blažek – střelec tří branek. Další branky přidali bratři Grygaříkové – Radek a Vladimír.

LUŽNÁ – DOLNÍ BEČVA B 4:2 (1:1)

Domácí měli v první půli převahu, ale hosté se ujali vedení Martyčákem. Do přestávky vyrovnal z penalty Hruška. Druhá půle byl v jasné režii Lužné a další branky přidali Hruška, Naiser a Mišun. Hosté korigovali v závěru Vojkůvkou.

LIPTÁL – SEMETÍN 2:0 (1:0)

Domácí začali aktivně a již ve 4. minutě mohl potrestat chybu Procházky Gajdošík. Brankář Laža ale kryl. Hosté zahrozili dělovkou Olšáka, kterou vytáhl brankář Svoboda na roh. V 19. minutě se již domácí radovali. Válek kopal trestný kop ze 20 metrů, míč se od břevna odrazil na záda brankáře Laži a skončil v síti – 1:0. Ve 26. minutě mohl zvýšit aktivní Gajdošík, ale akci Gondy zakončil střelou do obránce. Ve druhé části si domácí hlídali vedení, které navýšil v 70. minutě Havel. Další šance zůstaly nevyužity.

BRANKY: Válek, Havel. SESTAVY: Liptál: Svoboda – Havel, Šimara, Matějů, M. Hnátek – Gajdošík, Křenek, Kovařík, K. Gerla – Londa, Válek. SEMETÍN: Laža – Kupčík, Procházka, Olšák, Hořelka – Horák, R. Krampota, Volek ml., Solanský – Volek st., Z. Krampota.