NOVÝ HROZENKOV – POLICE 2:0 (0:0)

Hosté dorazili k zápasu pouze v deseti a aby jim to nebylo líto, tak se domácí O. Šulák nechal vyloučit. Červená karta ale přišla již za rozhodnutého stavu v samotném závěru. Tři body pro Hrozenkov zajistil v rozpětí dvou minut – 52. a 53. Tomáš Štuler.

LESKOVEC – JARCOVÁ 1:2 (1:0)

Tak tomu se říká lekce z produktivity. V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal a domácí se ujali po půlhodině vedení Pavlem Hromadou. Domácí druhou branku nepřidali, čehož v závěru litovali. V 70. minutě vyrovnal Bártek a pět minut před koncem rozhodl Krus. Podle názoru domácích ale Jarcová vyhrála zaslouženě.

PODLESÍ B – ÚSTÍ 1:0 (1:0)

Domácí vstoupili do utkání lépe, již v 5. minutě se do šance dostává Roman Adámek, ale hostující brankář včasným vyběhnutím míč odkopává.

O tři minuty později zahazuje gólovku domácí Pavel Bělocký. Ve 24. minutě vytěsňuje hostující brankář dorážku Miroslava Pernického na roh. Po půlhodině hry zahrozili po rohu také hosté. V 37. minutě ukazuje svou zkušenost Roman Adámek, zpracovává si míč do běhu a do protipohybu brankáře otevírá skóre – 1:0.

V 65. minutě chytá přímý kop Petra Pernického hostující brankář na čáře. Tentýž hráč má velkou šanci o minutu později po pěkné individuální akci. V 70. minutě hlavičkuje domácí Pavel Bělocký do tyče. Ve zbytku zápasu mají šance také hosté. V 72. minutě vyráží domácí brankář Michut st. nebezpečnou střelu na roh. O čtyři minuty později hosté po závaru zakončují střelou vedle. V 86. minutě opět Michut likviduje šanci hostů. Ti mají v nastaveném čase další velkou šanci, kterou ale neproměňují. Utkání s přehledem řídil Holáň.

CHORYNĚ B – KRHOVÁ 5:2 (1:0)

Kanonýr Luboš Hadvičák si na novou sezonu připravil opět střeleckou fazónu a čtyřmi brankami popravil Krhovou. V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal a domácí se ujali nejtěsnějšího vedení Hadvičákem. Druhou část lépe začali hosté a zaslouženě Vladimírem Grygaříkem vyrovnali. Jenže Krhová ve snaze po druhé brance zapomněla na obranu a Hadvičák dvěma brejky zvýšil na 3:1. Vladimír Grygařík dokázal snížit, ale další únik Hadvičáka byl opět přesně zakončený – 4:2. Hosté dohrávali bez vyloučeného hráče. Domácí závěr zápasu zvládli v pohodě a v 80. minutě přidal pátou branku R. Kovář.

JANOVÁ B – DOL. BEČVA B 3:1 (1:0)

Domácím vyšel vstup do zápasu a již v 10. minutě šli do vedení brankou Gajdoše, po přihrávce Orsága. Po půlhodině zahrozili hosté z trestného kopu, ale mířili nad branku. Minutu před koncem poločasu měl velkou šanci domácí Gajdoš, ale gólman Jurča jej vychytal. Také nástup do druhé části patřil hráčům Janové. V 52. minutě velkou šanci promarnil Kaňourek. O čtyři minuty později Gajdošovi pokazil gólovou radost výborný Jurča. Po hodině hry se podařilo Dolnobečvanům vyrovnat Michalem Krhůtkem.

V 65. minutě chyboval dosud jistý gólman hostů, když neudržel střelu Halka a Gajdoš pohotově dorazil – 2:1. Hosté málem sahali po bodu, ale v poslední minutě domácí gólman Kopecký jejich šanci zmařil. Hned z protiútoku upravil Filip Trlica na konečných 3:1.

LOUČKA – SEMETÍN 1:1 (0:1)

Ještě vloni byl mezi oběma oddíly rozdíl dvou tříd. První poločas patřil hostům, které poslal do vedení již ve 4. minutě z trestného kopu Krampota. Domácí se ve druhém poločase zlepšili a zaslouženě vyrovnali v 69. minutě Koblihou. Trvalý tlak Loučky ale rozhodující branku nepřinesl.

LUŽNÁ – LIPTÁL 6:2 (5:1)

V Lužné probíhaly o víkendu slavnosti piva a domácí fotbalisté slavili především na hřišti. Do pohody je dostal rychlý nástup – po dvaceti minutách vedli 3:0. I ve druhém poločase kontrolovali hru a soupeři zaslouženě nadělili šestku. Hosté spoléhali pouze na brejky, ze kterých vytěžili branky Mikel a Křenek. Domácí měli kanonýra Petra Matyščáka – autora hattricku, dvě branky přidal Martin Filgas, jednu Robert Filgas.