9. kolo

STŘELNÁ – N.HROZENKOV 1:2P (1:1)

Domácím se opět jednou nepodařilo solidně odehraný zápas dovést do tříbodového konce. „Ale kluci hráli dobře, bojovali. Jen ty tři body chyběly," hlásil po utkání domácí funkcionář Alois Vašků. O malinko více ze hry měli domácí, kteří hodně šancí spálili. Utkání tak dospělo až do penaltového finiše. V něm se štěstí přiklonilo k hostům. „Nějaké penalty brankáři na obou stranách chytili. Rozhodovalo se v poslední sérii, ve které jeden z našich hráčů přestřelil, takže bod navíc brali hosté," dodal Alois Vašků.

Branky: Jan Drdák – Makyna.

BRANKY – LUŽNÁ 0:2 (0:1)

Hosté byli od začátku o něco aktivnější a hrálo se více na polovině Branek. Lužná si vytvořila hned několik slibných šancí, ale ty buď uhasil domácí gólman Kovář, nebo střelci poslali míč do blízkého potoka. Ujala se až nenápadná akce Tygrů po půlhodině hry, kterou zúročil Sívek – 0:1. Hosté pak přidali ještě jednu branku a dle předzápasového plánu si odvezli tři body domů. Naopak domácímu týmu plán získat tři body pro sebe nevyšel. Ještě horší je, že v příštím kole jedou Branky do Semetína, a na jeho hřišti se moc předzápasových plánů hostujících družstev plnit nedaří.

Branky: Sívek, Lambert.

HOŠŤÁLKOVÁ – VAL.BYSTŘICE B 5:2 (3:1)

Na těžkém terénu se v sobotním odpoledni hrál z obou stran od začátku bojovný fotbal. Přestože domácí inkasovali jako první, postupně převzali otěže utkání a i díky hattricku nejlepšího střelce týmu Lukáše Stodůlky zaslouženě zvítězili.

Branky: 20. Stodůlka, 22. Stodůlka, 43. Pařenica, 52. Daňa, 80. Stodůlka – 9. Bolf Daniel, 75. Vrábel.

LOUČKA – LAČNOV 1:0P

Utkání mělo jasného favorita v podobě domácího celku, ten se ale překvapivě tříbodově neprosadil. Přestože měli domácí šancí na tři zápasy, nebylo jim asi tentokrát souzeno. Hned ve druhé minutě domácí Petr Sovák odražený míč přestřelil z jedenácti metrů vysoko nad a tím asi předznamenal celozápasové domácí trápení. Další šance na sebe nenechaly dlouho čekat, jenže Sovák, po něm Borák a znovu Sovák úspěšní nebyli. Hosté o sobě dali vědět také, ale jejich hlavička těsně před poločasem skončila nad břevnem. Podobně skončila i tutovka domácího Kašíka, který ve 44. minutě minul branku.

Hned po změně stran Sovák našel Boráka, jenž prodloužil na zadní tyč, jenže Kobliha ze šesti metrů přestřelil. I nadále byli domácí aktivnější a na těžkém terénu se cpali dopředu, ale branku ne a ne dát. Nepovedlo se to Koblihovi, Borákovi ani bratrancům Petrovi s Zdeňkovi Sovákovým. Utkání tak došlo až k penaltám. V nich jednu chytil domácí gólman Hrdý a jednou hosté dali břevno. Z jednoho bodu navíc se tak radovala Loučka. To bylo ale domácím málo. „Je to škoda, že nemáme tři body. Šancí měli kluci dostatek, ale tentokrát to bylo tak, že kdybychom hráli tři dny, tak gól nedáme," bral zápas s nadhledem domácí funkcionář Jozef Durdovanský.

KRHOVÁ A – JUŘINKA B 2:3 (2:3)

Branky: Mužík, Trtík – Štěpán, Horák, Lukáš

ÚSTÍ – VALAŠSKÁ SENICE 0:4

Branky: Šerý Jaroslav 2, Chromý, Šenkeřík Petr.

RŮŽĎKA – SEMETÍN 2:3

Branky: Palát, Tomšej – Sacher, Smýkal, vlastní.

1. Semetín 8 8 0 0 29:7 24
2. Lužná 9 6 1 2 23:20 19