HRACHOVEC B – KRHOVÁ 4:0 (1:0)

Hosté toho v Hrachovci kromě řečnických cvičení moc neukázali. Za celý zápas si vypracovali jedinou šanci, kterou ale zlikvidoval brankář Brázdil. Zápas měl hrdinu v Jiřím Tvarůžkovi, který nastřílel hattrick. Čtvrtou branku přidal Petr Cahlík.

JANOVÁ B – JARCOVÁ 1:0 (1:0)

Ve vyrovnaném duelu zápas rozhodla branka Antonína Trlici. Hrdina ale zápas nedohrál, neboť v nastaveném čase uviděl červenou kartu. Hosté zápas začali aktivně a již ve 3. minutě po trestném kopu hlavičkovali těsně vedle. Ve 20. minutě se ocitl ve vyložené šanci domácí Gajdoš, ale střela spíše připomínala „malou domů“. Po půlhodině hry se krásným „angličanem“ od břevna trefil Antonín Trlica a poslal svůj tým do vedení 1:0. To mohl povýšit za dvě minuty Papšík, ale mířil vedle. Ve 36. minutě se dostal sám před brankáře Gajdoš, ale nastřelil jen jeho tělo. Ve druhé půli začali hrozit také hosté. Již ve 47. minutě nebezpečně hlavičkovali těsně vedle. Po hodině hry se vyznamenal domácí gólman Kopecký, když zlikvidoval jasnou tutovku. V 65. minutě hostující Hurta nastřelil břevno. Brankáři byli ozdobou zápasu, neboť v 67. a 69. minutě zlikvidoval hostující Bača šanci Vyškovskému i Gajdošovi. V 81. minutě mohl vyrovnat hostující Bartošák, ale jeho sólo zlikvidoval Kopecký.

POLICE – CHORYNĚ B 2:3 (1:2)

Domácí se případným vítězstvím mohli dostat do čela tabulky. Dobře začali a již v 19. minutě po akci Zedka s Hruškou je poslal do vedení Škařupa. Za minutu na to zazdili další tutovku, která se pro vývoj zápasu ukázala jako rozhodující. Ve 35. minutě totiž z penalty vyrovnal Mácha a o pět minut později potrestal hrubku Luboš Hadvičák – 1:2. Ve druhé půli domácí tlačili a v 80. minutě se ze standardní situace dočkali vyrovnání. Trefil se Frydrych. Jenže všechno bylo jinak . V 92. minutě kopali druhou penaltu hosté a Mácha se nemýlil – 2:3.

BRANKY– VAL. SENICE 2:2 (2:0)

Začátek utkání se domácím vydařil a Lušovjan dvěma pěknými brankami je poslal do vedení 2:0. Těsně před odchodem do šaten snížil Mňačko. Po hodině hry se nedomluvil domácí brankář s obráncem a pohotový Mňačko trestal – 2:2. Zápas tak skončil spravedlivou dělbou bodů.

LESKOVEC – ÚSTÍ 2:2 (1:1)

V Leskovci se hrálo derby, které mělo skvělou úroveň. Oba týmy bojovaly naplno a toužily po třech bodech. Zápas ale nakonec skončil spravedlivou dělbou. V prvním poločase poslal hosty do vedení Pechal, ale ještě do přestávky vyrovnal Vlastimil Vlha. Také ve druhém dějství šli hráči Ústí do vedení po střele Tomáše Valenty. Jenže domácí Martin Vlha mířil přesně a útočný zápas tak neměl vítěze.

PODLESÍ B – BYNINA 1:3 (0:2)

Domácím tento zápas vůbec nevyšel, naopak hosté se představili sympatickým výkonem a od začátku byli hodně aktivní. Již ve 4. minutě nastřeluje hostující hráč břevno. V 15. minutě je na konci pěkné akce Vala a otevírá skóre – 0:1. Po půlhodině hry střílí těsně vedle domácí Bača, o pár chvil později hlavičkuje Bělocký do spoluhráče na brankové čáře. V 36. minutě prochází centr až ke Štěrbovi, a ten po nedůrazu obránce posílá míč pod břevno – 0:2. Ve 42. minutě střílí z dobré šance nad domácí Drozd. Tentýž hráč zahazuje tutovku v 52. minutě, míří do noh brankáře. O tři minuty později uniká po křídle Štěrba a střelou k zadní tyči dává na 0:3. V 64. minutě likviduje velkou šanci hostů brankář Michut st. V 67. minutě domácí snižují, po centru se prosazuje hlavičkou Michut ml. V 75. minutě jde sám hostující Vala, ale Michut vyráží střelu na roh. O čtyři minuty později střílí těsně vedle z přímého kopu Bača. Pět minut před koncem pak další samostatný únik hostujícího hráče likviduje opět brankář Michut.

N. HROZENKOV – LUŽNÁ 2:1 (0:0)

Lídr tabulky zaváhal v Novém Hrozenkově. Již v prvním poločase tahal za kratší konec, ale domácí se předháněli v zahazování šancí. Paradoxně – ve druhé části se hra vyrovnala, ale Hrozenkov dvakrát udeřil. V 52. minutě se trefil Karel Stupka a v 75. minutě Martin Orság – 2:0. Hosté snížili čtyři minuty před koncem Robertem Filgasem, to ale bylo z jejich strany vše.