KRHOVÁ – BRANKY 4:1 (3:0)

Domácí o výsledku rozhodli v prvním poločase. V 8. minutě se trefil Blažek. Ve 30. zvýšil Kundrát a stejný hráč přidal i třetí zásah těsně před přestávkou. Hosté ve druhé části hru vyrovnali a snížili Bátrlou. Hosté hráli bez vyloučeného Gargiána, ale domácí se o výsledek začali bát. Uklidnil je až brankou Vl. Grygařík.

POLICE – LESKOVEC 3:0 (1:0)

Skóre otevřel po samostatné akci ve 14. minutě Herman. Hosté se ve druhé půli vrhli do protiútoku, ale penalta Kolečka je zastavila – 2:0. Třetí branku si Leskovec vstřelil sám, malou domů brankář hostů minul a bylo to 3:0.

BYNINA – JANOVÁ B 2:9 (1:2)

Rezerva Janové neponechala nic náhodě a k důležitému zápasu o záchranu dorazila posílena o hráče áčka. Vyrovnaný boj trval pouze půlhodinu a potom se trefil hostující Filgas – 0:1. O sedm minut později vyrovnal Jiří Drozd. Těsně před přestávkou poslal Janovou do vedení Papšík – 1:2. Druhý poločas se stal koncertem hostujícího týmu a přicházela jedna branka za druhou: 48. minuta Trlica 1:3, 54. Filgas 1:4, 58. Marek 1:5, 65. Měrka 1:6, 72. Hrtáň 1:7. Teprve potom přišel ke slovu domácí Včelný – 2:7. Debakl domácího týmu a letenku do čtvrté třídy vystavili v poslední desetiminutovce Gajdoš a Filgas – 2:9.

HRACHOVEC B – N. HROZENKOV 3:1 (1:1)

Domácí posílil v útoku Libor Vrána a měl prsty ve všech gólech. Hosté šli sice v 15. minutě do vedení brankou Štulera, ale do přestávky vyrovnal Petr Cahlík. Stejný hráč po změně stran přidal druhou branku. Výsledek pečetil v 58. minutě z penalty T. Janošek.

CHORYNĚ B – PODLESÍ B 0:0

Pro diváky to nebyl příliš atraktivní zápas, neboť obě mužstva si za 90 minut nevypracovala prakticky brankovou šanci.

VAL.SENICE – ÚSTÍ 3:1 (1:1)

Ve vyrovnaném utkání za domácí vstřelil dvě branky Mačko, jednu přidal Sucháček. Hosté se ujali vedení 0:1 gólem Pechala.

Dohrávka

HRACHOVEC B – POLICE 4:1 (3:0)

ÚSTÍ – NOVÝ HROZENKOV 3:0 (1:0)

JARCOVÁ – LUŽNÁ Odloženo.