SEMETÍN – ÚSTÍ 5:2 (2:0)

Branky: Lukáč, Šrom, Mikušek, Palička, Sacher – Fojt 2

10. kolo

N.HROZENKOV – LOUČKA 2:1 P (0:0)

Obě brankové situace byly penaltové. Nejprve v 67. minutě po faulu domácích v šestnáctce proměnil penaltu Petr Sovák. Tři minuty před koncem po ruce hráče Loučky ve vápně proměnil penaltu domácí Marek Měkyna. Pokutové kopy zvládli lépe domácí (3:1) a brali bod navíc.

Branky: 87. Marek Měkyna z pen. – 67. Petr Sovák z pen.

LUŽNÁ – HOŠŤÁLKOVÁ 5:1 (2:0)

Domácí Tygři se ujali vedení hned v 5. minutě, do přestávky přidali další gól a velmi důležitý byl třetí gól hned po přestávce. V ten moment snaživí hosté zřejmě definitivně přestali pomýšlet na zvrat, nicméně i tak předváděli stále solidní fotbal. Tygři pak odskočili až na 5:0, Hošťálková korigovala čestným úspěchem až v samotném závěru. Třemi góly zazářil ten obvykle méně skórující z bratrů Matyášových v dresu Lužné – Pavel. Hosté předvedli snaživý výkon, prohra 1:5 je pro ně až příliš krutá. Lužná zatím pokračuje v solidním podzimu.

Branky: Pavel Matyáš 3, Jan Filgas 2 – Bambušek.

SEMETÍN – BRANKY 7:0 (1:0)

Branky: Šrom 2, Sacher 2, Mikušek, Zadrobílek, Soukup.

VAL. SENICE – RŮŽĎKA 3:0 (0:0)

Už v prvním poločase mohlo být o osudu utkání rozhodnuto. „Ale Tomáš Sucháček měl na noze několik dobrých šancí, ale ještě je neproměnil. Naštěstí si to schoval až na druhou půli," uvedl domácí vedoucí družstva František Trochta. Právě po změně stran se produktivita Valašské Senice zlepšila a přišly góly. Sucháček byl při chuti a dvěma hezkými akcemi zajistil vedení 2:0. „Třetí branku přidali kluci po krásné akci, kdy po ose Trochta, Liška, Mikulín dal posledně jmenovaný hezkým volejem gól na konečných 3:0. Věděli jsme, že Růžďka vedla nad Semetínem 2:0, proto jsme se na soupeře zodpovědně připravili a jsme rádi, že jsme zápas zvládli," dodal František Trochta.

Branky: Sucháček 2, Mikulín. .

JUŘINKA B – ÚSTÍ 3:2 (1:1)

V Juřince se hrál na třetí třídu pohledný a kvalitní fotbal. Příjemné nedělní odpoledne završil tříbodový zisk domácího týmu, který asi byl o něco lepší. Domácí se ovšem na svoje tři body pořádně nadřeli. Ústí se prezentovalo běhavým fotbalem, který dělal domácímu týmu problémy. Béčko Juřinky šlo dvakrát do vedení, hosté vždy dokázali srovnat. Definitivní jistotu tří bodů znamenal gól Kopřivy ze 70. minuty na 3:2, na který už Ústí odpověď nenašlo. Dle hlášení domácího celku bylo Ústí po Semetínu hned druhým nejlepším soupeřem, který do Juřinky na podzim přijel.

Branky: Türscherl, Štěpán, Kopřiva – Fojt, Chytil .

STŘELNÁ – KRHOVÁ A 1:2P (1:0)

Domácí vedli brankou Tomáše Štrby, a pak přišel jejich největší problém. „Měli jsme několik dobrých šancí dát na 2:0, ale nic nevyšlo," uvedl k utkání domácí funkcionář Alois Vašků. Jak už to chodí, zaúřadoval systém nedáš – dostaneš. Krhová srovnala na 1:1 a v následných penaltách urvala i bod navíc. „Je to škoda hlavně kvůli šancím, které jsme nedali. Ještě bych chtěl pochválit rozhodčího Kocandu, který i podle názoru hostů zapískal výborně," dodal k zápasu Alois Vašků.

Branky: Štrba Tomáš – Pastuszek Lukáš.

VAL.BYSTŘICE B – LAČNOV 1:0 (1:0)

Branka: Škrobák.

1. Semetín 10 10 0 0 41:9 30
2. Lužná 10 7 1 2 28:21 22
3. Nový Hrozenkov 10 5 3 2 16:9 20
4. Valašská Senice 10 5 2 3 22:12 19
5. Loučka 10 5 2 3 24:18 18