Valašské Meziříčí - Přerov 1:0 (1:0)

Domácí uzavřeli anglický týden dalšími třemi body. Do zápasu šli se změnou ve stoperské dvojici. Sviták je v trestu, Bayer je zraněný, a tak ke kapitánovi Michálkovi šel do dvojice Kotůlek. "Zahrál výborně. Říkal mi, že tam hrál naposledy v žácích, ale obstál," říká trenér Valašského Meziříčí Michal Kovář. Jeho svěřenci rozhodli zápas s velmi dobře hrajícím soupeřem brankou do šatny v podání Ambrože.

"Přerov byl výborný. Jsem rád, že i přes vynucené změny v sestavě nám funguje poctivá defenzíva celého týmu. Zvládli jsme anglický týden a jsme rádi, že máme sedm dní na odpočinek a vyléčení šrámů. Chybí dlouhodobě Bulla, dnes nemohl nastoupit Števko. I hráči v sestavě se potřebují dát dohromady. Macíček má problémy s meniskem, Roupec s Pleškem měli zatejpovaná kolena. Snad se dáme zase na Petrovice dohromady. Dnes mne jen trochu mrzí, že jsme zápas nerozhodli druhou brankou dříve, ve druhém poločase jsme na to šance měli," uzavřel hodnocení další výhry Valašského Meziříčí Michal Kovář.

Branky: 44. Ambrož.
Valašské Meziříčí: Květoň - Roupec, Michálek, Kotůlek, Plešek - Komara, Žilinský, Ambrož (64. Mica), Vrána - Výmola, Dragon (90. Hrabovský). Trenér Michal Kovář.