VLACHOVICE – VIDČE 5:4 (3:2)

Hosté se ujali vedení již ve 4. minutě rychlou brankou Macečka. Vlachovice chtěly rychle vyrovnat, Olejník nastřelil břevno, ale ve 13. minutě obdržely druhou branku z kopačky Mičkala. Domácí to nesrazilo do kolen a stále byli aktivní. V 21. minutě Kolouch hlavou snížil na 2:1 a o pět minut později vyrovnal opět hlavou Míča. Zanedlouho se Vlachovice ujaly vedení, když branku vstřelil Váňa, taktéž hlavou. Také ve 2. poločase byli lepší domácí. V 51. minutě byl faulován v pokutovém území vlachovický Chovanec Špurkem, který byl za zákrok vyloučen. Z pokutového kopu zvýšil Kolouch na 4:2. Tentýž hráč v 57. minutě vsítil na 5:2. V 62. minutě Vidče snížilo Macečkem na 5:3. Pak domácí dvakrát nastřelili tyč, ale branka padla na opačné straně, kdy v 75. minutě upravil skóre na konečných 5:4 znovu Maceček.

Branky: 21., 51. a 58. Kolouch, 26. Míča, 36. Váňa – 4., 62. a 75. Maceček, 13. Mičkal. 100 diváků. Vlachovice: Bodlák – Vlček, Kolouch, Jandík, Olejník, Váňa, Míča, Šimoník, Doruška, Hověžák J., Kořenek. Na střídání: Chovanec, Hověžák P.

ZUBŘÍ – BRUMOV B 2:3 NA PEN. (0:1)

Fotbalisté Zubří byli doma favoritem, ale nechali se zaskočit snaživým výkonem rezervy Brumova. Hosté byli v útoku nebezpeční a také šli do vedení Naňákem. Domácí pak vyrovnali hru a před poločasem spálili několik dobrých šancí. Po obrátce to vypadalo se Zubřím černě, když dostal v 55. minutě červenou kartu Jiří Raždík a Zubří dohrávalo v deseti. I tak ovšem dokázalo dokonce zcela otočit vývoj, když se postupně trefili Vašut a Vokáč. Pět minut před koncem ovšem hosté po rohu vyrovnali Doležalem a v následných penaltách i uzmuli bod navíc.

Branky: 68. Vašut, 72. Vokáč (pen.) – 22. Naňák Pavel, 86. Doležal. Brumov B: Smolík – Doležal, Polach, Janáč, Bartozel, Macháč, Zvoníček, Naňák Pavel, Chovanec, Naňák Patrik, Krahula. Střídali: Mana, Pecha, Novák.

PODLESÍ – NEDAŠOV 2:0 (1:0)

Už od 12. minuty vedlo Podlesí 1:0 a Nedašov nedokázal reagovat. Pojistku pak přidal po hodině hry Žniva.

Branky: 12. Bělocký, 60. Žniva. Nedašov: Solař – Fojtík Josef, Holba Jarolím, Novák, Macháč, Fojtík Radim, Šenkeřík Daniel, Prekop, Marek, Cícha, Holba P. Střídali: Šenkeřík David, Fojtík Jakub, Fojtík Jiří, Bartoška.

VAL. KLOBOUKY – VAL. PŘÍKAZY 3:0 (0:0)

Hned v šesté minutě mohli vést domácí, ale šanci neproměnili. O chvíli později podržel domácí tým gólman Vrba, ten zasáhl i při následné akci hostujícího Garguláka. Jak hosté nezačali zápas špatně, po solidní první půli vkročili do té druhé smolně. Hned v první minutě inkasovali od Sáblíka, který trefil přesně do šibenice. V 77. minutě po rychlé kombinační akci zakončil Nahodil a domácí vedli 2:0. Pár desítek vteřin poté po pěkné kolmici za obranu zakončil k tyči Mikulčík a třetí brankou uzavřel gólový účet.

Branky: 46. Sáblík, 77. Nahodil, 79. Mikulčík. Valašské Klobouky: Ďulík – Trojáček, Trnavský, Revák, Nahodil, Macháč, Sáblík, Martínek, Kocourek, Kadlec, Pechanec. Střídali: Dubčák, Mikulčík, Kachlík, Pavlůsek.

PODKOPNÁ LHOTA – HORNÍ LIDEČ 2:5 (1:2)

Horní Lideč v souboji dvou týmů ze spodku tabulky byla po celý zápas mírně popředu. Skóre otevřel v sedmé minutě Fojtík a po půlhodině hry už vedli hosté 2:0. Domácí pak z penalty snížili na jednobrankový rozdíl. Znovu do dvougólového náskoku poslal Lideč Petrušek, poté naposledy snížili domácí na rozdíl jedné branky. Uklidnění a zpět dvoubrankový náskok domácím vrátil proměněnou penaltou Fojtík. První tříbodové vítězství sezony pak jistil v závěru pátým gólem Chovanec.

Branky: 35. Ročák (pen.), 52. Nedavaška – 7. a 67. (pen.) Fojtík, 28. Smolík, 50. Petrušek Martin, 86. Chovanec. Podkopná Lhota: Psota S. – Psota L., Staněk, Štefka, Holeňák, Třasoň, Elšík, Nevrlka, Ročák, Nedavaška, Srovnal.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Kelč – Val. Meziříčí B 1:0 p., Dol. Bečva – Juřinka 4:2 (3:0), 10., 23. a 72. Růčka R., 15. Šena – 61. Škorňa, 82. Škařupa.

OSVĚTIMANY – KVASICE 0:1 (0:1)

Vyrovnaný zápas rozhodla ve prospěch hostů penalta, kterou ve 39. minutě proměnil Šilinger.

Branka: 39. Šilinger (pen.). Osvětimany: Zálešák – Habáň, Chaloupka, Trefilík, Fišer, Křemeček, Brhel, Gebhart, Válek, Žandovský, Zýbal. Střídali: Sychra, Exel, Trávníček, Knotek. Kvasice: Černocký – Hora, Kučera, Večerka, Lepša, Foltýn, Pluhař, Zapletalík, Mrhálek, Šilinger, Nguyen Minh Duc. Střídali: Brázdil, Kubík.

SKAŠTICE – HLUK 2:1 NA PEN. (0:1)

Po většinu prvního poločasu se hrálo mezi šestnáctkami bez větších šancí. Domácím vázla kombinace a nebyli tak silní na míči. Hosté hrozili především z křídelních prostorů, ale centry sbíral spolehlivý stoper Motal, který ve vzduchu neměl konkurenci. Ve 40. minutě po nepřesné kombinaci domácích přešli hráči Hluku do rychlého brejku a Galuškova střela se odrazila od obránce do branky Skaštic. Druhý poločas měl podobný scénář jako první. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, ale bez vážnějších šancí. Srovnání se dočkali diváci v 57. minutě, kdy Konečníkův roh odvrátili hosté k domácímu Menšíkovi, jehož nepříliš povedený centr doskákal až k volnému Ančincovi a ten levou nohou nedal gólmanovi šanci. V závěru zápasu podržel Skaštice brankář Stýblo, když vyrazil nebezpečnou hlavičku po rohovém kopu. Remízový zápas tak dospěl k penaltovému rozstřelu. V něm měli přesnější mušku domácí.

Branky: 56. Ančinec – 40. Galuška. Rozhodčí: Manďák – Veselský, Ruman, 120 diváků. Skaštice: Stýblo – Petrúsek (60. Uličný), Janalík, Motal, Menšík D. – Bubla L., Sova, Frýdl R., Icela (55. Vymětal R.) – Konečník, Ančinec. Trenér: Kolenič. Hluk: Fojtík – Smělík, Šimčík, Botek, Masařík – Zlínský (83. Hrabal), Bihári, Zalubil, Machala – Galuška, Zelinka. Trenér: Uhlíř.

BŘEZOLUPY – JAROSLAVICE 2:3 NA PEN. (0:1)

Jaroslavice se ve 24. minutě ujaly vedení brankou Švacha. Březolupy pak po přestávce zásluhou dvou gólů Kundrta otočily výsledek, ale v 90. minutě vyrovnal Mynarčík. Pokutové kopy pak lépe zvládli hosté a odjeli z Březolup se dvěma body.

Branky: 50. a 67. Kundrt – 24. Švach, 90. Mynarčik. Březolupy: Boček – Burša, Drga, Jevický, Kundrt, Kukla, Hrbáček, Johaník, Pavlík, Hubáček, Soška. Střídali: Hrabec, Hoferek, Mikel. Jaroslavice: Žbel – Valenta, Podéšť, Borský, Duda, Mynarčik, Polách, Červenka, Batík L., Macalík, Švach. Střídali: Vrba, Batík.

ŽALKOVICE – MLADCOVÁ 1:0 NA PEN.

Dlouho se hrálo bez větších akcí před oběma brankami. Ve 31. minutě chytil gólman Mladcové nebezpečnou hlavičku po přetaženém centru. Domácí hráli na rychlé brejky a po jednom z nich zachránil hosty od inkasovaného gólu zvednutý praporek asistenta rozhodčího. Ve 39. minutě vyrazil konečky prstů brankář Žalkovic skvělou hlavičku Honzy Konečného po rohovém kopu. Z protiútoku musel na druhé straně likvidovat Michal Černý tečovaný centr domácích. Šance měl i mladcovský Chludil, ale jeho střelu i následnou hlavičku po rohu brankář zlikvidoval. Ve druhé půli měly oba celky několik šancí, ale gól nepadl a utkání dospělo k penaltám. V nich se lépe dařilo Žalkovicím.

Žalkovice: Juráň – Janečka, Večerka, Samsonek, Bartušek, Bartůšek, Sedlář, Stratil, Jankola, Zavadil, Němeček. Střídali: Kroupa, Strnad. Mladcová: M. Černý – Brhel, Dlabač, J. Konečný (84. Mackovík), Jankovič – Slobodian (74. Hruška), Koiš, Kurtin (79. P. Venený), Kahaja (46. Julina) – Beránek (46. Chludil), Va­něk.

DOL. NĚMČÍ – ÚJEZDEC 0:1 (0:0)

Utkání rozhodla jediná trefa kanonýra Veleckého ze 49. minuty. Domácí Dolní Němčí už ale nenašlo síly na vyrovnání.

Branka: 49. Velecký. Dolní Němčí: Hájek – Šmehlík, Kadlček L., Tinka P., Stojaspal Mich., Krchňáček, Tinka T., Bída, Stojaspal T., Stojaspal Mar., Kadlček T. Střídali: Hlaváček, Jurásek, Ježek, Daněk. Újezdec: Konečný – Šmíd, Mařica, Kobzinek, Hruboš, Lorenc, Slinták, Vystrčil, Coufalík, Velecký, Těthal. Střídali: Lekeš, Maršálek, Uher, Vacula.

STRÁNÍ – VLČNOV 2:0 (0:0)

Po bezbrankové první půli strhlo Strání vedení na svou stranu až v 70. minutě Křižákem. Hned o dvě minuty později Frühauf vedení zvýšil. Vlčnov se už prosadit nedokázal.

Branky: 70. Križák, 72. Fruhauf. Strání: Popelka A. – Haloda, Gardian, Hráček, Straňák, Popelka S., Križák, Gajdošík, Frühauf, Janků, Pilka. Střídali: Zámečník, Bruštík, Mimochodek. Vlčnov: Chvojka – Tománek, Mikulec, Beránek, Kameník, Hanák, Němčický, Martinec, Palička, Hlahůlek, Bortel. Střídali: Křapa, Machala, Kužela.

NEDACHLEBICE – BOJKOVICE 2:1 (0:0)

V prvním poločase jasně lepší domácí marně obléhali branku Petra Mičáka z Bojkovic. Velké množství šancí zahazovali střelbou těsně mimo, a když už se zdálo, že gól je na spadnutí, skvělým zákrokem brankáře o skórování přišli. Góly tak padaly až ve druhé půli. Nejprve v 50. minutě po závaru ve velkém vápně umístěnou střelou rozvlnil síť kapitán domácích Ladislav Soviš. Tento gól však, jako už mnohokrát, Nedachlebice ukolébal a hosty probudil. V 70. minutě se k míči dostal bojkovický David Křižka a prostřelil vše, co mu stálo v cestě na 1:1. Zápas rozhodl o sedm minut později nedachlebický Petr Haša po srážce domácího Chaloupky s obráncem a brankářem hostů. Bojkovičtí však i nadále měli malinko více ze hry a jen díky skvělým zákrokům Adama Hájka nevyrovnali nebo nevyhráli.

Branky: 50. Soviš, 76. Haša – 70. Křižka. Rozhodčí: Valčík – Mejzlík, Štěpánek. Nedachlebice: Hájek – Pisklák, Chaloupka (88. Pravdík), Soviš, Bartoš (87. Špičák), Haša, Brzica (78. Hladiš), Faldyna (94. Soldán), Kaňovský, Ryška, Lapčík. Trenér: Soldán. Bojkovice: Mičák – Penner, Spáčil, Miča, Krahula, Gago (72. Kalina), Zýka (84. Slavíček), Varga, Hanke, Vacula, Křižka. Trenér: Jurča.

1. Strání 4 4 0 0 0 13:3 12
2. Újezdec 4 4 0 0 0 6:1 12
3. Hluk 4 3 0 1 0 14:3 10
4. Skaštice 4 2 2 0 0 10:4 10
5. Kvasice 4 3 0 0 1 6:4 9
6. Dol. Němčí 4 2 0 0 2 3:7 6
7. Mladcová 4 1 2 1 0 5:4 5
8. Osvětimany 4 1 1 0 2 6:10 5