BRUMOV B - LHOTA U VS. 1:0 (0:0)
Hosté i domácí hráli v první půli velmi špatně. Po změně stran rezerva Brumova vystřídala a začala si vypracovávat první šance. Domácí poslal do vedení Dekleva. Čtvrt hodiny před koncem skóroval Bartozel. Branka: Bartozel. Rozhodčí: Štefánek - Skalický, Havránek, 80 diváků. Brumov B: Vypušťák - Ungermann, Dekleva st., Z. Beňo, Kolínek, Matějíček (46. Bartozel), Váňa, Krahula, Smolík (68. Šindler), Naňák, Bobot (62. Dekleva ml.).

LUŽKOVICE - LUKOV 1:0 (1:0)
Derby utkání mělo průměrnou úroveň. Obě mužstva bojovala a chtěla urvat vítězství na svou stranu. Domácí byli o něco nebezpečnější a zaslouženě vyhráli brankou již ze 13. minuty, kterou vstřelil Ronza z pokutového kopu. Branka: Ronza z pen. Rozhodčí: Janča - Hrbáček, Schmidt, 80 diváků. Lužkovice: Jenček - Ždanov, Batík, Čala, Masařík, Takáč, Ronza, Škrabal, Procházka, Pastyřík, Bařina. Na střídání: Polepil, Albert, Výmola, Šuba. Lukov: Kolář - Králík, Vitovský, Hanák, Hudeček, Jaromír Brázda, Tomáš Teplý, Tomáš Brázda, Kovář, Šimčík, Dobiáš. Střídali: Michal Teplý, Málek.

PŘÍLUKY - HRACHOVEC 4:4 (3:1)
Účet zápasu otevřely Příluky. Zanedlouho hlavní arbitr vyloučil Machalíčka. K překvapení Příluků inkasoval červenou kartu. Domácí hráči bojovali i v deseti a na rozdíl dvou branek zvýšil Vlček. O pět minut později Hrachovec snížil. Příluky odskočily znovu Vlčkem. Těsně před odchodem do šaten byl ve vápně sražen Zedníček, ale rozhodčí penaltu nepískl. Ve druhém dějství snížili hosté na 2:3. Zanedlouho dokázal Hrachovec vyrovnat. Po vstřeleném gólu se v brance strhla mela o míč. Přílucký gólman Ondráš srazil hráče hostů, jenž podle názoru domácích svému pádu hodně pomohl, a musel do kabin. I přes dvojnásobné oslabení však dokázaly Příluky díky Červenkovi dát na 4:3. V sedmé minutě nastavení Vlček před velkým vápnem fauloval - přišla třetí červená karta. Hosté následně proměnili standardní situaci a bylo srovnáno. Po této brance rozhodčí utkání ukončil. Branky: Vlček 2, Zedníček, Červenka - L. Vrána 2, Kundrát, Vajgl. Rozhodčí: Polaštík - Olša, Havránek. ČK: Machalíček, Ondráš, Vlček, 80 diváků. Příluky: Ondráš - Čelůstka, Bělíček, Machalíček, Krumpolc, Zedníček, Nesvadba, Vlček, Svozil, Strachoň, Punčocha. Střídali: Zubíček, Červenka.

NEDAŠOV - LIDEČKO 2:3 (2:1)
V prvním poločase byl Nedašov lepším týmem a svoji převahu korunoval dvoubrankovým vedením. Hostům se však ještě před odchodem do kabin podařilo snížit. Ve druhém poločase předvedlo Lidečko dokonalý obrat. Smutným hrdinou byl domácí strážce svatyně Solař. Nejprve namazal Tomáši Fojtíkovi a pět minut před koncem nezvládl malou domů, po které dal vítězný gól hostů Číž ­ 2:3. Branky: 19. Jaroslav Fojtík, 22. Petr Novák - 38. Ovesný, 70. Tomáš Fojtík, 85. A. Číž. Rozhodčí: Popelák - Ružička, Březáček, 80 diváků. Nedašov: Jiří Solař - Jakub Fojtík, Josef Novák, Michal Novák, Lukáš Holba, Radek Cícha, Dalibor Cícha, Jaroslav Novák, Petr Novák, Jaroslav Fojtík, Petr Šuráň.

PODKOPNÁ LHOTA - VIDČE 1:0 (1:0)
Domácí přivítali první celek tabulky a na opatrném začátku utkání to bylo znát. Taktickou bitvu v první půli rozhodl Mahďák, který proměnil penaltu po faulu na Minaříka. Další šance Podkopná Lhota již neproměnila. Hosté zahrozili v první půli jen z přímého kopu Kramolišem, ale domácí brankář střelu vyrazil na roh. Ve druhé půli Podkopná Lhota na hřišti dominovala. Na Vidči byla znát páteční dohrávka. Za celou druhou půli hosté domácí branku neohrozili. A když domácí své dvě tutovky zahodili, zvítězili nejtěsnějším rozdílem. Branka: 30. Mahďák z pen. Rozhodčí: Zpěvák - Ondo, Dostálek, 150 diváků. Podkop. Lhota: Valčík - Punčochář, Videman, Čunek, Psota, Bečica, Hrdlička, Bořuta, Mahďák, Minařík, Holeňák. Střídali: Ročák, Červenka.
Dohrávka 16. kola:

VIDČE - LUKOV 2:0 (0:0)
Lukov v úvodu duelu zaskočil lídra soutěže a dvacet minut byl velmi nebezpečný. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Do druhé části nastoupil Lukov hodně pasivně, čehož využilo Vidče ke vstřelení vedoucího gólu. Vzápětí podle názoru hostů odpískal rozhodčí velmi přísný pokutový kop. Po tomto okamžiku se hosté zlomili, a když ještě musel kvůli zranění odstoupit Šumšal, bylo rozhodnuto. Ke smůle hostů se zranil i Košař. Vidče si závěr duelu pohlídalo a i přes snahu Lukova výhru udrželo. Branky: 65. Ondřej, 76. M. Kramoliš z pen. Lukov: Kolář - Králík, Dobiáš, Šimčík, J. Brázda, Vitovský, Hudeček, Košař, Šumšal, T. Teplý, T. Brázda. Střídali: M. Teplý, Málek, A. Hudeček.
Další výsledky: Dol. Bečva - Hutisko 1:1 Balán - Maruchnič, Juřinka - Val. Bystřice 2:0 Cverna, Tydlačka.

LUHAČOVICE - PRAKŠICE 2:0 (2:0)
Po čtvrthodině hry se Luhačovice radovaly, když se z přímého kopu nemýlil Piják. Na rozdíl dvou branek zvyšuje L. Kovařík. Druhá polovina přinesla již mnohem míň zajímavých momentů. Na listinu střelců se mohli ještě zapsat O. Červenka, střídající Lukáš a D. Červenka. Ale skóre se již nezměnilo. Branky: Piják, L. Kovařík. Rozhodčí: Vrba, 80 diváků. Luhačovice: Soukeník - Spáčil, Košárek, L. Kovařík, Piják, Bernátek, Ondřej Červenka, Hrnčiřík, Novosad, David Červenka, P. Kovařík. Na střídání: Popelka, Baumann, Kuchař, Lukáš, Netík. Prakšice: Marášek - Matulík, Peter Šimuni, Sukup, Němeček, Jurák, Dynka, Ondrej Šimuni, Ondra, Šmotek, Bičan. Na střídání: Zálešák, Bartek, Drábek, Polák.

NEDACHLEBICE - JISKRA OTROKOVICE 2:1 (0:1)
Do zápasu vstoupili domácí oslabeni a celý první poločas tahali za kratší konec. První střelu na hostujícího brankáře poslaly Nedachlebice až po půlhodině hry. To už ale prohrávaly 0:1, když po nedorozumění v obraně se nechal brankář Noha přehodit Štěpaníkem. Do druhé půle však Nedachlebičtí nastoupili jako vyměnění. Po čtyřech minutách srovnal krok Kaňovský. Od této chvíle se hrálo jen na jednu branku a jen nepřesnosti domácích a skvělý hostující brankář Tyl zachovávali vyrovnaný stav. Na konci duelu rozhodl se štěstím Nožička, když po teči hostujícího hráče míč do branky obloučkem sotva dopadl. Branky: Kaňovský, Nožička - Štěpaník. Rozhodčí: Skalický – Štefaník, Schnürmacher, 80 diváků. Nedachlebice: Noha - M. Krčmář, Pavlíček (69. Sklenář), Čabala, Nožička, Šuranský, Hladiš, Křenek, Kaňovský, Tureček, Řešetka (75. Klvaňa). Trenér: Dušan Klvaňa. J. Otrokovice: Tyl - Štěpaník, Máčala, Martinec, Vl. Šnajdr, Koplík, Sotolář, Šmedek (45. Orság), Zd. Šnajdr, Čonka (65. Pindrič), Krkoška. Trenér: Jiří Peter.

MLADCOVÁ - OŘECHOV 1:4 (1:1)
V zápase hraném za silného větru domácí herně zklamali a rychlejší a důraznější hosté vyhráli zcela zaslouženě. Mladcovští se sice ujali první jarní brankou vedení, ale ve 20. minutě musel pro zranění vystřídat režisér jejich hry Čepel a od té doby se herně trápili. Hosté ještě do přestávky vyrovnali a ve druhé půli rozhodli utkání třemi góly ve svůj prospěch, když dokázali potrestat hrubé chyby v obraně domácích.
Branky: 13. Korch - 26. Trlida, 71. Hruboš, 80. Zlatý, 90. Brim. Rozhodčí: Olša - Polaštík, Prokop, 80 diváků. Mladcová: Hrnčiřík - Gurský, T. Hamerník, L. Struška, Lukovský - D.Vaněk, M. Dlabač, Čepel (20. Kokeš), Vals - Korch, Cahyna (77. Zbořil). Ořechov: Formůsek - Pavlíček, M. Žák, P. Žák, Smějsa, Flašar, Sklenka (65. Brim), Trlida, Březina (79. Zámečník), Hruboš, Zlatý.

BŘEZOLUPY - SLOVÁCKO C 1:2 (1:1)
Hosté přijeli posíleni o čtyři hráče z béčka a na jejich hře to bylo znát. Po dvaceti minutách se ujali vedení gólem Šenka. Domácí spoléhali na rychlé brejky a jeden z nich využil ke srovnání Michálek. Ve druhém dějství bylo céčko Slovácka lepším týmem a především Kerbr dělal domácím zadákům velké starosti. Rozhodující branku vsítil po dorážce Remeš. Březolupy se ještě v závěru pokoušely o vyrovnání, ale několik slibných příležitostí zahodily, a tak si tři body odvezli hosté. Branky: 32. Michálek - 21. Šenk, 62. Remeš. Rozhodčí: Havránek - Šubík, Batík, 200 diváků. Březolupy: Uhlík - Blažek, Procházka, L. Hrbáček, Urbanec, Bilavčík (Bernatík), Drga, Zelík, Baný (Hoferek), Michálek (Chaloupka), I. Hrbáček. Trenér: Radomír Šohajek. Slovácko C: Juřička -Langr, Višváder, Měrka, Vašek, Šenk (Balaštík), Pacl, Maniatis (Lahodný), Pyclík, Perůtka (Remeš), Kerbr. Trenér: Ladislav Pochylý.

ŽALKOVICE - VIKTORIA OTROKOVICE B 5:2 (3:1)
Skóre otevřel již v páté minutě Sova. Po půlhodině hry zvýšil vedení domácích Nakládal. Viktoria pak snížila Ondrášem. Ještě před odchodem do kabin uklidnil Žalkovické Šeděnka. Po obrátce se Otrokovickým podařilo snížit. Žalkovice ale do konce zápasu přidaly další dva zásahy a o postup bojující hosté odjeli s prázdnou. Branky: 5. Sova, 29. Nakládal, 45. Šeděnka, 70. Jemelka, 79. Csmor - 43.Ondráš, 55. Fajgara. Rozhodčí: Toman - Houdek, Novák, 80 diváků. Žalkovice: Březina - Holub (82. Zatloukal), Šeděnka (86. L. Horák), A. Jemenka, Daněk, Jelen, Sova, Nakládal, Netopil, Kučera (66. Štětina), Csomor. V. Otrokovice B: Sychra - Bača, Mařák, Bielik, Dvořáček, Ondráš, Novák, Fajgara (65. Zimčík), Ondryáš (82. Dostál), Močička, Maňák.

BORŠICE - ŠUMICE 1:1 (0:1)
O záchranu hrající Šumice spoléhaly na rychlé protiútoky. Po obrátce Boršičtí přidali a měli několik šancí. Kuzma z pokutového kopu srovnal. O záchranu hrající Šumice získaly cenný bod. Branky: Kuzma z pen. - Jiří Tlach. Rozhodčí: Doležal - Dostálek, Konečný, 300 diváků. Boršice: Remeš - P. Dufek, Hikl, Juřík, Novotný, Budík, Brzica (Bačák), Hlaváček, Kuzma, M. Dufek, Vrábel (Zach). Trenér: Šimeček. Šumice: Šidlo - Mudrák, Jiří Tlach, Velecký, Kunovský, Kadrál, Jaroslav Tlach, Baier, Juřeník, Gregor, Ondřej. Střídal: Žampach. Trenér: Václav.

KVASICE - ÚJEZDEC 2:0 (0:0)
V prvním dějství si oba týmy vypracovaly šance, ale v brance neskončila žádná. Domácí po obrátce přidali a Darebníček je poslal do vedení. Těsně před koncem střetnutí mohli hosté srovnat. O chvíli později dal konečnou podobu výsledku Marián Raiskup. Branky: 65. Darebníček, 88. M. Raiskup. Rozhodčí: Mikula - Mikoška, Veselský, 80 diváků. Kvasice: Vymazal - Potočný, Krejčiřík, J. Večerka, J. Foltýn, Císař, Přešnajdr, Musil (80. Budínka), Grygar (46. Ambruz) M. Raiskup, Darebníček.