Okresní přebor

DOLNÍ BEČVA B – LHOTKA 1:4 (0:2)

Lhotka se na jaře potkala s výbornou formou a také v Dolní Bečvě dominovala. Do pohody ji poslal úvodní brankou Lušovjan, který proměnil penaltu. Záhy hosté kopali trestný kop a ty Petr Rosenkranc umí – 0:2. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, hosté přidali další branky – trefili se Vavřík a Šebesta. Branka Jakuba Vokáče byla ze strany domácích jen labutí písní. Nováček poznal, že v okresním přeboru je to již jiné kafe.

RATIBOŘ A – HUSLENKY A 4:5 (1:5)

Domácímu divákovi, který přišel na zápas o půlhodinu později, museli pořadatelé nabídnout nějaký prášek na uklidnění nebo čtvrtečku slivovice. Ratiboř prohrávala 0:5. Katastrofální poločas odstartoval již v 6. minutě gólman Ruman, který neudržel míč z trestného kopu a Kopecký dorážel přesně. Hned o dvě minuty později vypálil ze 20 metrů Pisklák a bylo to 0:2. V 17. minutě se vydal Zajíček na velké sólo a zakončil přesně – 0:3. Potom se stejný hráč postavil k trestnému kopu a bylo to 0:4. Po půlhodině již letěl do ringu domácí ručník – Zádilský 0:5.

Naději do druhé půle dal ve 42. minutě hlavičkou Blizňák – 1:5. Nástup do druhé se vydařil domácím a již ve 48. minutě si střelu Rafaje srazil jeden z obránců do vlastní sítě – 2:5. Potom se hosté zlobili na sudího, že jim neuznal branku.

V 54. minutě neproměnil tutovku domácí Blizňák. V 69. minutě bylo zaděláno na drama. Centr usměrnil do sítě Blizňák – 3:5. Domácí šturmovali k poslednímu náporu. V 83. minutě trefil Rafaj z trestného kopu – 4:5. V dramatické koncovce hosté nejtěsnější vedení udrželi.

STŘÍTEŽ – PRLOV 2:1 (1:0)

Ve Stříteži se hrál bojovný fotbal, ve kterém všechny branky stříleli domácí borci. Po řadě neproměněných šancí, při kterých se vyznamenali oba brankáři, se radovali jako první domácí. Ve 20. minutě je poslal do vedení Videcký. Krátce po změně stran si domácí vstřelili vlastní branku a bylo vyrovnáno. Zápas se vyřešil v 75. minutě, kdy se krásnou střelou do šibenice trefil Stodůlka.

VAL. PŘÍKAZY – PR. BEČVA 3:0 (3:0)

Domácí se oklepali z domácí porážky v minulém kole a na svého soupeře doslova vletěli. Již ve 14. minutě kopal Ptáček trestný kop a bylo to 1:0. O čtyři minuty později přidal Ryza druhou branku. Hosté se v první půli na nic nezmohli a po půlhodině inkasovali potřetí z kopačky Garguláka. Ve druhé části domácí již kontrolovali hru a nikam se nehnali. Bečvané ohrožovali branku jen střelami z úctyhodné vzdálenosti.

V.KARL.+KAR. B – HALENKOV 3:1 (2:0)

Hornovsacké derby měli domácí po většinu zápasu pod kontrolou. Hosté sice dobře začali, ale po první brance Mazáče vyklidili pole. Do přestávky přidal druhý gól Šimák. Ve druhé části již domácí kontrolovali hru a třetí gól přidal z áčka zapůjčený kapitán Josef Mikula. Halenkov v závěru dohrával bez vyloučeného Tydlačky a podařilo se mu snížit. Z penalty se trefil Krejčí.

NOVÝ HROZENKOV – VSETÍN B 1:2 (1:1)

Hrozenkovjané začali s velkým respektem a to potrestal úvodní brankou Spáčil ve 27. minutě. O deset minut později vyrovnal Kulčák a domácí se dostali do hry. Ve druhé části se hrál vyrovnaný fotbal, který spěl k remíze. Proti byl ale fotbalový internacionál Miroslav Kamas, který v 90. rozhodl o třech bodech pro Vsetín B.