I. A TŘÍDA

JUŘINKA – VIDČE 2:2 (1:1)

Úvod utkání vyšel lépe domácím. V 8. minutě se k odraženému míči dostal Varga a prostřelil Petruželu – 1:0. Vedení domácích vydrželo až do 31. minuty, kdy nezáživný boj mezi oběma pokutovými územími uťal precizně zahraný přímý kop Michala Kramoliše – 1:1. V závěru poločasu se vyznamenal hostující brankář Petružela. Ve 40. minutě vychytal Burdu a ve 45. minutě vyškrábl zázračně z šibenice ránu Škařupy. Juřinka udávala tempo hry i po přestávce. Gólově se prosadil až v 69. minutě po pěkné kombinační akci Varga – 2:1. Vidče ale působilo bojovně a v 83. minutě se dostal k míči po rohu Vašut a vyrovnal na 2:2. Na nějaké rozhodnutí měla Juřinka již málo času, a tak doma opět ztratila.

BRANKY: 8. Varga 1:0, 31. Michal Kramoliš 1:1, 69. Varga 2:1, 83. Vašut 2:2.

VLACHOVICE – ZUBŘÍ 0:3 (0:1)

Zubří otočilo oproti první polovině podzimu svou hrací kartou. Doma paběrkuje, venku hraje lépe. Zápas ve Vlachovicích ovládla dvojice Jakub Šusťáček, Jan Pavlica. Zubří přeložilo úvodní tlak a obří šanci domácích, aby ve 25. minutě zaúřadovala dvojice strůjců pozdějšího úspěchu hostí. Na konci byla radost Jana Pavlici – 0:1. Zubří mělo zbytek poločasu pod kontrolou. Po gólu volaly šance Frňky, Cverny a opět s chutí hrajícího Pavlici. Hosté na skvělý první poločas navázali v tom druhém. Šusťáček s Frňkou se ještě zastřelovali, ale v 70. minutě vymyslel Šusťáček druhou branku pro Libora Raždíka – 0:2. Dvojice Šusťáček, Pavlica si pro sebe pronajala i druhý poločas. Pavlica orazítkoval břevno domácí branky. V 85. minutě poté nabídl třetí branku Šusťáčkovi – 0:3. Zubří odvedlo velmi poctivou fotbalovou práci.

BRANKY: 25. Jan Pavlica 0:1, 70. Libor Raždík 0:2, 85. Šusťáček 0:3.

PŘÍLUKY – LIDEČKO 1:4 (1:3)

Souboj dvou posledních celků tabulky dopadl lépe pro našeho valašského zástupce. Lidečko se probouzí a určitě bude usilovat o předání černého Petra. Již ve 2. minutě určil ráz utkání Aleš Číž – 0:1. V 17. minutě ho podpořil jeho parťák z útoku Kovačík – 0:2. Příluky sice zápas ve 36. minutě ještě na chvíli zdramatizovaly, ale v 44. minutě gólem do šatny dostal Lidečko opět do dvoubrankového vedení Tomáš Fojtík – 1:3. Po přestávce hosté kontrolovali vývoj zápasu a v krizi hrající domácí do ničeho nepustili. Naopak hbitý Aleš Číž si došel pro penaltový faul a Radek Číž určil konečný výsledek vydařeného zápasu pro poslední celek tabulky – 1:4.

BRANKY LIDEČKA : 2. Aleš Číž 0:1, 17. Kovačík 0:2, 44. Tomáš Fojtík 1:3, 66. Radek Číž 1:4.

LUKOV – D. BEČVA 2:2 (1:1)

Lepší vstup do zápasu korunovali domácí po faulu brankáře Rauschera vedoucí brankou z pokutového kopu v 15. minutě – 1:0. Do konce poločasu byli hosté aktivnější a hlavičkou vyrovnával v 33. minutě Jaroslav Šena – 1:1. Druhý poločas již byl úměrně vyrovnanou podívanou. I když hosté opět prohrávali, mohli se i tentokrát spolehnout na gólovou produkci svých útočníků. Ti v posledních utkáních skórují se železnou pravidelností. Tentokrát si Martin Paprskář schoval svou chvilku na 72. minutu a po dorážce určil spravedlivý výsledek utkání – 2:2.

BRANKY DOLNÍ BEČVY: 33. Jaroslav Šena 1:1, 72. Martin Paprskář 2:2.

BRUMOV B – HRACHOVEC 1:1 (1:0)

Hosté se na škvárový povrch a nedělní dopolední čas utkání adaptovali velmi rychle. Libor Vrána nejprve v úvodu utkání trefil tyč, aby poté své sólo nezakončil gólově. Jeho nepříliš povedenému lobu stál v cestě domácí brankář. Brumov šel do vedení v 31. minutě po rohovém kopu – 1:0. Ve 41. minutě nezakončil přesně střelou závar před domácí brankou Kundrát. Domácí podnikli takřka smrtící brejk, který pacifikoval skvělý zákrokem Vladimír Vajgl. Poločas ukončila gólová hlavička Jiřího Tvarůžka, která šla nad branku. Neuběhla ani minuta z druhého poločasu a bylo vyrovnáno. Libor Vrána s rozehráním standardní situace neotálel a Radek Vajgl vyrovnal – 1:1. Tentýž hráč mohl po akci Ježe dostat Hrachovec do vedení, ale tísněn neměl potřebný čas na zakončení. V závěru mohli brát tři body domácí po chybné malé domů Konvičného. Na druhé straně stálo štěstí při domácích v páté minutě nastavení po střele Libora Vrány.

BRANKA HRACHOVCE: 46. Radek Vajgl 1:1.

HUTISKO – V. KLOBOUKY 0:0

Vedoucí celek kvalitně potvrzoval své postavení na Hutisku hlavně v prvním poločase. Domácí se do hry moc nedostali, a tak to zkoušeli střelami z dálky. Roman Křenek trefil břevno a po rohovém kopu minul branku Maruchnič. Druhý poločas přinesl zlepšený výkon domácích, které nerozhodilo ani zranění odstoupivšího brankáře Horáka. Hutisko mělo dvě velké a takřka totožné možnosti utkání rozhodnout. Jenže v 65. minutě Škopek a v 88. minutě Maruchnič tváří v tvář hostujícímu brankáři minuli z bezprostřední blízkosti branku, a tak se body dělily.