OKRESNÍ PŘEBOR
VSETÍN B – FR. LHOTA 1:4 (1:2)

Lídr okresního přeboru se ve Vsetíně představil ve výborném světle a zaslouženě získal tři body. Domácí ale nezůstali pozadu a v nedělním dopoledni se hrál výborný fotbal. Do branky vsetínské rezervy se postavil zkušený Ladislav Sedlák a dlouho držel akcie vsetínského týmu nad vodou. Hosté se ujali sice vedení již ve 13. minutě. Centr Kuriše z pravé strany usměrnil za Sedlákova záda Zimek – 0:1. O osm minut později bylo vyrovnáno. Pěknou akci po pravé straně zakončil Ondra Zbranek – 1:1. Domácí se ale neradovali dlouho. Ve 26. minutě se krásně do pravého růžku trefil Martin Bambuch – 1:2. Druhá půle byla ve znamení domácích, ale hosté měli ve středu kapitána Fichtela, který dirigoval hru Francovky. V 82. minutě vyškolil domácí obranu a zvýšil na 1:3. A když o minutu později dal Martin Bambuch na 1:4, bylo o vítězi zápasu rozhodnuto.

BRANKY: Zbranek – Bambuch 2, Fichtel, Zimek.

VSETÍN B: Sedlák – Plandor, Sukup, Augusta, Hromada – Valíček, Suchockij, O. Lukáč, J. Lukáč – Zbranek, Spáčil.

FR. LHOTA: Boško – Matůš, Rösner, Filák, Zimek, Kuriš, Fichtel, Mňačko, M. Bambuch, Surovec, Matušinec.

KATEŘINICE B – HALENKOV 1:1 (0:0)

Zajímavý zápas v prvním poločase nabídl neproměněnou penaltu. Hostujícímu brankáři Šulákovi ji domácí gólman Orság lapil. Ve druhé části kopali penaltu i domácí a Ondra Kuzník ji bezpečně proměnil. V dramatickém závěru hosté v 94. minutě po závěru vyrovnali Krňou. A to Halenkov dohrával bez vyloučeného Tydlačky.

HORNÍ BEČVA – HUSLENKY A 2:1 (2:0)

Ve vyrovnaném utkání začali lépe domácí a do vedení je poslal Martin Čáň. Potom si vybral slabší chvilku brankář hostů, když pustil lehký centr Stanislava Ondrucha. Hosté se dostali hry po hrubce domácího gólmana, kterého zdálky překvapil utěšenou střelou Michal Kopecký. Vítězství Bečvy je ale zasloužené, v zápase si vytvořila více šancí.

HRACHOVEC B – LHOTKA N. B. 2:3 (1:1)

Výborný fotbal a velké množství šancí. Tak by se dal charakterizovat tento duel. Hosty poslal do vedení Petřek, ještě do přestávky po trestném kopu vyrovnal René Janošek. Po změně stran šla Lhotka opět do vedení, přesně mířil Vozák. Vyrovnání přišlo z hlavičky Petra Cahlíka – 2:2. Dramatický zápas gradoval. V 80. minutě hosté vedli 2:3 po gólu Petřeka. V poslední minutě byl v pokutovém území sražen René Janošek a domácí Tomáš Janošek kopal penaltu. Tu mu ale brankář Křenek zlikvidoval.

RATIBOŘ A – PRLOV 5:1 (1:1)

Domácí těžce prohospodařili první poločas. Po rázné domluvě v šatně ale do druhé půle vyběhlo jiné mužstvo. Domácí zlepšili pohyb a ze zápasu udělali jednostrannou záležitost. Dvě branky vstřelili Adámek a Olšák, jednu přidal Rafaj. Za hosty byl úspěšný Františák.

HOŠŤÁLKOVÁ – PR.BEČVA 5:4 (3:2)

První vítězství domácích v soutěži se nerodilo vůbec lehce.

V první minutě měli hosté výhodu pokutového kopu, který však domácí brankář Češek bravurně zneškodnil. V dalším průběhu zápasu se odehrávalo nádherné fotbalové představení, kterému nechybělo z fotbalové krásy vůbec nic. Domácí vedl k vítězství kapitán, autor tří branek, Míša Gargulák. Hosty držel ve hře Lukáš Křenek, ten dal dvě branky. Po závěrečném hvizdu rozhodčího Holaně se domácí zaslouženě radovali z vítězství.

Branky: 9. Gargulák 1:0, 11. L. Křenek 1:1, 30. Gargulák 2:1, 32. Daňa 3:1, 33. L. Křenek 3:2, 67. Kuba 3:3, 72. Bliznák 4:3, 75. Gargulák 5:3, 90. Pečiva.

VAL. SENICE – STŘÍTEŽ 2:3 (1:1)

Hosté v zápase neustále měli jednu branku náskok a ten si také udrželi do závěrečného hvizdu. Na vedoucí branku Huby odpověděl domácí Šerý. Ve druhé části přidal druhou branku Stříteže Baláš, ale Sucháček z penalty vyrovnal. Rozhodnutí přišlo v 88. minutě. K trestnému kopu se postavil Huba a hosté se radovali – 2:3.