„Už to nemají kluci tak jednoduché. Před třemi lety jsme začali novou koncepci, sehnali sponzory, materiálně jsme se osamostatnili, dali si plány a podřídili tomu vše. Někteří kluci to zvládli, s některými jsme se museli rozloučit,“, vzpomíná asistent trenéra Milan Kleindorf.

Hráčům se začalo dařit, začali vyhrávat a sbírat cenné zkušenosti. Dvakrát po sobě skončili na prvním místě v krajské soutěži mladších žáků. „V kádru máme kluky, kteří reprezentují náš okres i kraj, a v neposlední řadě pomáhají divizním Hranicím s udržením v soutěži. Navíc je o naše hráče zájem i z žákovské 1. ligy, ale také to má i svou daň,“ hodnotí asistent trenéra Kleindorf.

Družstvo Poličné již není žádnou neznámou, ať hraje doma nebo venku, každý soupeř se chce na ně vytáhnout. „Rozumím tomu a chápu to, i já bych se takhle zachoval, právě proto jsem na naše kluky pyšný, věřím, že to někteří dotáhnou daleko a v budoucnu o nich ještě uslyšíme. A hlavně si kluci musí uvědomit, že musí na sobě budou pracovat minimálně stejně jako doposud,“ dodává trenér Kleindorf.

Aneta Mičolová