Pohybují se na předních místech soutěžních tabulek a na jejich hru se dá opravdu i dívat. V jednotlivých družstvech nejsou jenom vlastní odchovanci, ale najdeme zde i hráče z okolních klubů.

Valašskomeziříčský tým mladších a starších žáků po úspěšném podzimním začátku má nyní zimní přestávku, ovšem ani tak nejsou hráči doma. Společně si chodí zahrát jak fotbal, tak i třeba hokej.

„Naši mladší žáci ukončili úspěšnou podzimní sezonu závěrečnou akcí. A to fotbalovým utkáním dětí a rodičů. O správnosti našeho úsilí nás přesvědčila hojná účast jak žáků, tak i rodičů. I přes velkou snahu našich talentovaných fotbalistů zvítězila nakonec zkušenost rodičů. Poté jsme se přesunuli do restaurace, kde jsme pokračovali opět sportovně, a to v podobě minigolfu a stolního tenisu. V průběhu akce se připojil i šéftrenér mládeže Jan Navrátil, který opět dokázal, že je skvělým člověkem i sportovcem. Nedalo mnoho práce ho přesvědčit, aby pro děti udělal čerta,“ s úsměvem hodnotil „závěrečnou“ trenér Vladimír Kostka.

Meziříčští žáci začínají od ledna znovu trénovat naplno, aby mohli s vervou navázat na úspěch v uplynulém půlroce. Trenérem starších žáků (96,95) je Vladimír Kostka, mladší žáky (97,98, 99) má na starost Jaromír Goláň.

„Chtěli bychom poděkovat všem rodičům i sponzorům, kteří nám pomáhají vychovat novou generaci a nebráníme se ani novým zájemcům o tento sport. Klidně mi mohou zavolat na číslo 725280222,“ vyzývá kouč Kostka.

VLADIMÍR ŠTĚPÁN