PODIVÍN – VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 2:3 (2:2)

V prvním utkání nové sezony šla meziříčská děvčata do vedení v 18. minutě. Rohový kop rozehrála Marková, na přední tyči prodloužila Jurčová přesně na hlavu Hermannové, která otevřela skóre – 0:1. Vedení však meziříčským děvčatům nevydrželo dlouho. Ve 21. minutě po chybě Chlápkové a nedůrazu obrany bylo srovnáno – 1:1. Domácí pak zápas úplně otočili. Ve 30. minutě po další chybě obrany se dostaly do vedení – 2:1. Ve 40. minutě po průniku Krčmářové hostující tým srovnal na 2:2.

Ve druhé půli se na hřišti rozhořel vyrovnaný boj s šancemi na obou stranách. Ta největší přišla byla v 56. minutě, kdy po rohovém kopu Markové se k zakončení dostala Vlčková, která nastřelila míč do jedné z bránících hráček. V 64. minutě se Meziříčanky dostaly do vedení. Bylo to opět po rohu Markové, který zakončila křížnou střelou Krčmářová – 2:3. Toto skóre svítilo na tabuli i po závěrečném hvizdu hlavního sudího, a tak si děvčata připsala první tři body nové sezony.

Sestava Val. Meziříčí: Neradilová – Čaňová, Vlčková, Chlápková, Pernická – Tomčíková, Marková, Hrazdilová, Jurčová – Hermannová, Krčmářová.