VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – LUBINA 3:0 (2:0)

„Utkání dvou zkušených celků jsme začaly nervózně. Postupně jsme se však osmělovaly a z naší útočné aktivity se zrodila také první branka, kterou dala v 18. minutě po ráně ze čtyřiceti metrů a následném zmatku v šestnástce hostů Vlčková. Jednobrankové vedení nás povzbudilo a hned za čtyři minuty po nacvičeném signálu po rohovém kopu skórovala na 2:0 Rýdlová," vrátila se na k povedenému úvodu přímého souboje o bronzovou příčku v tabulce valašskomeziříčská záložnice Jaroslava Krčmářová. Domácí tým se v dalším průběhu zápasu uklidnil, ovšem celek Lubiny byl v ofenzívě také nebezpečný. ,,Severomoravanky hrozily hlavně z rychlých brejků. Ty ale naše gólmanka Tomčíková dobrými a jistými výběhy spolehlivě zneškodňovala," chválila Krčmářová, jejíž družstvo mělo i po změně stran balón víc na kopačkách. Proto dvoubrankový náskok mohla v 62. minutě navýšit znovu Rýdlová, ale její lob skončil na hostujícím břevně. Nicméně hned záhy se o třetí trefu Valašek postarala dorážkou Hrazdilová.

Branky Val. Meziříčí: Vlčková, Rýdlová, Hrazdilová. Val. Meziříčí: Tomčíková – Kovaříčková, Hrazdilová, Pernická, Jurčová, Krčmářová, Čáňová, Rýdlová, Alena Nováková, Chlápková, Vlčková. Střídaly: Neradilová, Jurigová.

1. FK Holešovské holky 9 8 0 1 47:9 24
2. FK Nové Sady 9 7 0 2 39:15 21
3. Valašské Meziříčí 10 7 0 3 32:12 21
4. Spartak Lubina 10 6 1 3 21:10 19
5. Brumov 10 5 0 5 36:28 15
6. Stachovice 9 5 0 4 23:23 15
7. Veřovice 9 1 1 7 13:37 4
8. Horní Bečva 8 1 0 7 6:44 3