Valašské Meziříčí – Třetiligoví fotbalisté Valmezu nepřivezli z Brna z utkání s Líšní ani bod. Dvě branky inkasovali v posledních deseti minutách duelu. Šance měli, ale nenavázali na produktivitu z minulého domácího utkání s Hodonínem.
LÍŠEŇ – VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 3:0 (1:0)
Hosté nesehráli špatný zápas. Ne všichni hráči, ale odevzdali stoprocentní výkon a hlavně v koncovce svěřenci Michala Hubníka tentokrát selhali.
„Zase jsme sahali minimálně po bodu, ale nevyšlo nám proměňování šancí. Výsledek vypadá jasně, ale myslím si, že není vůbec špatné si ve venkovním zápase vytvořit pět brankových příležitostí. Bohužel jsme žádnou neproměnili a na koncovce musíme v tréninku zapracovat. Mrzel mne i fakt, že někteří kluci si šli jen zahrát fotbal, ale třetí liga vyžaduje větší zodpovědnost bojovat za tým a celý klub a jít na hřiště s tím, že chci vyhrát každý osobní souboj a celý zápas,“ řekl trenér Valmezu Michal Hubník.
Branky: 15. a 81. Machálek, 83. Fila.
Val. Meziříčí: Mucha – Chargeishvili, Drozd, Žilinský, Chapodze – Bartozel (46. Vrána), Alaverdashvili (83. Furmánek), Tobiáš, Vychodil – Klimpar, Gomola (65. Václavek). Trenér Michal Hubník.