Pod vedením trenérů Aloise Švrčiny a Michala Jakuba se družstvo mladší přípravky zúčastnilo turnaje v Bílovci, kde obsadilo 5. místo, když remízovalo s FC Vsetín 2:2, porazilo Bystrc 2:1, prohrálo s Hlučínem 1:2 a Vítkovicemi 0:1. V souboji o 5. místo porazilo Třinec 2:1.

O čtrnáct dnů později na dalším, výborně obsazeném turnaji v hale KMK Přerov, hráči a hráčky vystoupili na samotný vrchol. Tým Poličné úvodní dva zápasy vyhrál, nejprve s Valašským Meziříčím 4:0 a vzápětí s Tescomou Zlín 3:0. Ve třetím zápase porazili KMK Přerov 1:0 a ani prohra v posledním zápase s 1. SK Prostějov 0:2 jim nemohla vzít 1. místo ve skupině.

Ve finále Poličná navázala na dobré výsledky ze skupiny a po výborné hře si poradila s FK Viktorii Přerov 1:0. Zaslouženě tak získala na tomto turnaji první místo a zlaté medaile.

Celkové pořadí turnaje: 1. TJ Poličná, 2. FC Viktoria Přerov, 3. TJ Val. Meziříčí, 4. SK Hranice, 5. 1. SK Prostějov, 6. Sigma Olomouc, 7. Tescoma Zlín, 8. Baník Ostrava, 9. SK Prostějov, 10. KMK Přerov .

Sestava Poličné: Vít Skotnica, Jakub Novák, Jakub Strnad, Tomáš Onderka, Patrik Švidrnoch, Kamila Dubcová, Michaela Dubcová, Dalibor Ševčík, Roman Jašíček, David Jakub, Lukáš Týl a Radim Reisskup.

Trenéři vyzdvihují všechny hráče jako tým, který jde cílevědomě za úspěchy a děkují za pěkné zážitky z turnajů. Mladí hráči a hráčky opravdu chtějí hrát fotbal a ne jen strávit volný den. Je vidět, že rovněž v Poličné se dá hrát fotbal i v nejnižších kategoriích na slušné úrovni. Úsilí trenérů Aloise Švrčiny a Michala Jakuba stojí opravdu za to.