Z podzimního programu divize zůstal pouze jeden neodehraný zápas našeho zástupce. Tým FC Velké Karlovice své domácí vystoupení proti Hranicím musel odložit, neboť podmínky ve Velkých Karlovicích jsou již spíše na sjezdovky, než na kopačky. O osudu zápasu rozhodne řídící svaz, ale spíše to vypadá, že se zápas odehraje až na jaře.

„Na hřišti máme téměř dvacet centimetrů sněhu a je nepravděpodobné, že by se v Karlovicích dalo hrát,“ říká tiskový mluvčí klubu Jiří Podešva. Fotbalisté Vsetína dvěma úspěšným zápasy na hřištích soupeře své podzimní vystoupení uzavřeli.

Sobotní dopoledne se na fotbal půjde pouze ve Valašském Meziříčí a v Rožnově pod Radhoštěm. Oba kluby čeká dohrávka na umělé trávě a oba mají společný výkop - od 10.15 hodin. Rožnované v minulém kole přivezli tři body ze Slušovického bahniště a rádi by je potvrdili vítězstvím proti Hluku.

„Ve Slušovicích hráči plnili taktické pokyny na výbornou a chtěli bychom se s podzimem rozloučit vítězstvím,“ říká trenér Robert Blaško. Mužstvo z Hluku zatím na hřištích soupeřů získal o šest bodů a pro domácí je povinností zvítězit. Tři body by jim umožnily srovnat na čele tabulky krok se zatím vedoucí Chropyní.

Druhá dohrávka na Valašsku se uskuteční ve Valašském Meziříčí, kde domácí fotbalisté na umělé trávě prověří formu výborného Dolního Němčí. Souboj dvou sousedů v tabulce je tak duelem o podzimní páté místo.

A to ve Valašském Meziříčí určitě nečekali. Účet podzimu je uzavřen také v 1. B třídě, kde již mohou jednotlivé kluby bilancovat. Podobně účtovat budou také družstva 1. A třídě, ale tam není vyřešen osud dvou zápasů. Zatímco dohrávka Lhota u Vsetína - Příluky se odložila na jaro, nedohraný zápas

Juřinka - Hutisko se bude řešit u zeleného stolu KFS Zlín. Zatím se jednotlivé komise s celým případem seznamují, verdikt bude pravděpodobně vynesen příští týden.

Kromě kategorie dospělých se ještě dohrává krajský přebor dorostu, kde v neděli hostí 1. Valašský FC mladíky z Podlesí. Dohrávka okresního dorostu je také na programu sobotního odpoledne ve Valašském Meziříčí, kde dorostenecké B družstvo přivítá sousední Krhovou.