III. TŘÍDA

VSETÍN B - POLICE 4:1 (1:0)

Domácí fotbalisté nastoupili do zápasu posíleni o čtyři hráče áčka a zvláště ve druhém poločase to bylo vidět. Na těžkém terénu se hrálo tvrdě a domácí brankář Fagulec neproměnil dokonce pokutový kop. Tři branky Vsetína vstřelil Kocurek, jednu přidal Močička. Za hosty byl úspěšný Capil.

LUŽNÁ - KRHOVÁ 5:1 (4:0)

Hosté zápas začali v devíti hráčích a již za dvacet minut bylo vymalováno. Domácí měli po celý zápas místy drtivou převahu a pět branek bylo milosrdným vyjádřením jejich převahy. Do černého se trefili Robert Filgas, Karel Sívek, Žídek, Hromada a Janáč. Za hosty byl úspěšný Grygařík.

D. BEČVA B - V. BYSTŘICE B 6:3 (2:1)

Na těžkém terénu si střelci obou týmů s chutí zastříleli. Domácí měli zápas pod kontrolou a neustále byli ve vedení. Hosté ale bojovali, vždy se dotáhli na rozdíl jediné branky, ale na vyrovnání v zápase nedosáhli. Do listiny domácích střelců se dvakrát zapsali Tomáš Kozák, Michal Krhůtek a Petr Karafiát. Za hosty byl úspěšný Vanduch, Vlček a Balán.

LIPTÁL - RŮŽĎKA 1:1 (1:1)

Mladí fotbalisté z Růžďky se představili v Liptále v dobrém světle a zaslouženě si odvezli bod. Úvod zápasu patřil ale domácím, jenže ti svou převahu nedokázali proměnit. S postupem času se hosté začali více osmělovat, ale také oni své dvě šance nedokázali proměnit.

Teprve ve 30. minutě se krásně trefil zdálky Radim Šebesta a bylo to 0:1. Těsně před odchodem do šaten ale obrana hostů faulovala v pokutovém území Kirchnera a nařízenou penaltu proměnil Urban - 1:1. Druhý poločas patřil domácím, ale ti se po celý podzim trápili s produktivitou. Vítěznou branku nevstřelili. Hosté nakonec cennou remízu udrželi.

LHOTKA N. B. - ÚSTÍ 4:2 (1:1)

Vyrovnaný souboj rozhodl podařený vstup Lhotky do druhé půle. Úvodní branku vstřelil krásnou střelou Veselý z dobrých pětadvaceti metrů. Po chybě domácí obrany vyrovnal Nadýmáček. Druhý poločas odstartoval pokutový kop. Ten nařídil s přehledem pískající Vašek za faul na pronikajícího Hořanského. Kovář se nemýlil - 2:1. Potom přišla chvíle domácího útočníka Topiče.

Ten po dvou rychlých brejcích zápas definitivně uklidnil. Mohl dokonce vstřelit i hattrick, ale při jednom z úniků jej za cenu červené karty musel zastavit hostující obránce. Fotbalisté Ústí výsledek v závěru zmírnili brankou Gergely.

HRACHOVEC B - HUSLENKY 2:0 (0:0)

Ve vyrovnaném duelu branky padaly až po změně stran. Hosté vedení odmítli, neboť za stavu 0:0 neproměnili dvě jasné šance. A tak domácí trestali. V 65. minutě si René Janošek došel zkušeně pro penaltu.

Brankář hostů Černovský jej ve skluzu poslal k zemi. Pokutový kop proměnil Tomáš Janošek. O deset minut později René Janošek zatáhl míč po křídle a jeho centr byl milimetrový. Jiří Vrána se pouze uklonil - 2:0.

LESKOVEC - BRANKY 2:3 (1:2)

Domácím fotbalistům tento podzim vůbec nevyšel a poslední zápas jen potvrdil herní mizérii. Hostům patřil úvod zápasu a ujali se vedení 0:1. Domácí stačili vyrovnat Smrčiakem, ale hráči Branek ještě do přestávky soupeři zase utekli o jeden gól.

Po hodině hry proměnil penaltu, nařízenou za ruku v pokutovém území, domácí Stuchlík a začal boj o vítězství. V dramatické koncovce se štěstí přiklonilo na stranu hostů. Dvě jejich branky vstřelil Džobák, jednu přidal Adamík. Domácí potřetí na vyrovnání nedosáhli, mířili pouze do břevna.

DOHRÁVKA V. BYSTŘICE B - POLICE 1:2 (1:0)

Na velmi těžkém terénu se hrál bojovný fotbal. V prvním poločase se ujali vedení domácí, když Vlček proměnil pokutový kop. Hosté zápas dokázali ale ve druhé části otočit. Nejdříve vyrovnal Radek Hruška, a to, že si tři body v dohrávce připíšou hráči Polic, rozhodl Zdeněk Lušovjan. Úspěšně proměnil pokutový kop.

NEDOHRANÝ ZÁPAS

KRHOVÁ - VSETÍN B 7:0

Zápas minulého kola se nedohrál, neboť hostům klesl počet hráčů pod sedm. OFS Vsetín rozhodl výsledek zápasu ponechat (viz zpráva OFS).

RATIBOŘ B - JASENICE 2:2 (1:0)

Domácí vedli na začátku druhého poločasu již 2:0. V 70. minutě snižoval z penalty za faul Varga a v 80. minutě srovnal Dospěl. Jasenice hrála celý druhý poločas o deseti hráčích. Ve 40. minutě byl vyloučen po druhé žluté kartě jeden z jejich hráčů.
Branky: Ondřej Adámek, Tomáš Hlavica - Martin Varga, Vladimír Dospěl.

1. Podlesí B 10 9 1 0 19:4 28
2. Jarcová 10 7 3 0 41:13 24
3. Vidče B 10 6 2 2 37:13 20
4. Střítež B 10 5 1 4 30:18 16
5. Mikulůvka 10 4 0 6 24:41 12
6. Jablůnka B 9 3 2 4 21:20 11
7. Vel. Lhota 10 3 2 5 20:31 11