Na vítěze jednotlivých kol podzimní části Fortuna ligy Valašského deníku čeká stejně jako v jarní části poukázka do sázkové kanceláře Fortuna v hodnotě 100 korun. Tentokrát to však není zdaleka všechno. Navíc k této sázence získá vítěz kola fotbalový míč Diadora Rigore a balení 6 kusů nealkoholického piva Birell.

Na celkového vítěze podzimní části Fortuna ligy Valašského deníku čeká exkluzivní elektronika. Druhý v pořadí vyhraje sportovní tašku Roller Blade + volnou sázenku do Fortuny v hodnotě 1000 korun. Třetí v pořadí po součtu všech 13 kol získá dárkový koš společnosti MP Krásno.

Důležité – první tipování musí být přes tištěný kupón

Nezapomeňte však, že při vašem prvním tipování nelze tipovat přes internet nebo přes SMS zprávu. K prvnímu tipování je nutné použít kupón z tištěného vydání Valašského deníku, který vychází vždy od pondělí do čtvrtku. Od druhého kola, ve kterém tipujete, již můžete natipovat zápasy na internetu či přes SMS zprávu.

Vše k pravidlům Fortuna liga Valašského deníku se dočtete na www.valassky.denik.cz v sekci sport – Fortuna liga nebo na www.fortunaliga.cz.

Hrajte Fortuna ligu Valašského deníku na webových stránkách www.valassky.denik.cz nebo Fortunaliga.cz a buďte ve hře o všechny atraktivní ceny.