Vítěz 12. kola Tomáš Šťastný si tak v redakci Valašského deníku ve Vsetíně (Na Příkopě 814, nad Albertem) může vyzvednout cenu pro vítěze kola – velké balení 24 piv Gambrinus.

V čele průběžného pořadí Tip ligy Valašského deníku je před posledním 13. kolem na čele Miroslav Černota ze Vsetína (80 bodů) a je tak nejblíže hlavní ceně pro vítěze vsetínské Tip ligy – zájezdu na utkání Herthy Berlín, kde válí i český reprezentant Roman Hubník. Těsně za ním je Marie Juráňová (Valašské Senice) se 77 body.

O třetí místo se ještě strhne velká bitva, v rozmezí pouhých tří bodů je hned šestice hráčů (Pavel Drozd 65, Vojtěch Skoček 65, Jan Krba 62, Martin Číž 62, Jaroslav Furch 62, Marek Pavlica 62).

V celkovém pořadí celé střední a východní Moravy o zájezd na zápas Chelsea do Londýna zatím vede František Vlach ze Štěpánova se 108 body.

Do konce podzimní části Tip ligy zbývají ještě jedno poslední kolo a také v něm se bude hrát o velké balení 24 piv Gambrinus.


První cenu Tip ligy Deníku, zájezd na zápas londýnské Chelsea, věnuje Fotbalový svět

Ještě zajímavější však jsou hlavní ceny: vítěz podzimní části vsetínské Tip ligy pojede na začátku příštího roku s agenturou Fotbalový svět na utkání Herthy Berlín, kde válí i český reprezentant Roman Hubník. Nejlepší hráč celého regionu střední a východní Moravy (Olomoucký a Zlínský kraj) pak vyhrává hlavní cenu – letecký zájezd do Londýna včetně návštěvy zápasu Chelsea v brance s Petrem Čechem.

Účast v Tip lize Valašského deníku prakticky není omezena, neboť kromě zaměstnanců Vltava-Labe-Press, a. s. mohou hrát úplně všichni!

Stačí pouze, když vyplněný kupon č. 13 vystřihnete a DO ČTVRTKU 27. října do 15 hodin jej doručíte do redakce Valašského deníku nebo vhodíte do boxu Valašského deníku naproti vchodu do Alberta ve Vsetíně. Pokud jste už zaregistrováni a máte přiděleno své startovní číslo, můžete za použití ČTYŘMÍSTNÉHO ČÍSELNÉHO hesla využít možnost odesílání kuponu formou SMS nebo internetu na www.tipliga.cz.