MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL

DOROST

DIVIZE U 19

Hranice – Val. Meziříčí nehlášeno.

DIVIZE U 17

Hranice – Val. Meziříčí nehlášeno.

KP DOROSTU

Brumov – 1. Valašský FC 3:6 (Zetocha 2, Radek Růčka 2, Burdík, Petr Seidl), Bystřice p.H. – Vsetín nehlášeno.

KS DOROSTU

Lidečko – Mladcová 3:6 (Václav Františák 2, Válek), Fr. Lhota – V. Karl.+Karolinka 1:1 (Krajča – Jan Langer), Hovězí – Štítná 1:3 (Lukáš Vichtora), Tečovice – Val. Polanka 0:4 (Daněk 2, Filip Maček, Zukal), Malenovice – Juřinka 5:0.

OP DOROSTU SK. A

Halenkov – Ústí 4:1 (Kovářčík, O. Venglář, Trlica, Maňák – Fojt), Lačnov – Liptál 0:1 (Burjan), Ratiboř – Leskovec 12:0 (Patrik Válek 2, David Barčák 2, Lukáš Stodůlka 2, Patrik Galeta, Roman Pařenica, Štěpán Procházka, Jakub Ostřanský, Jan Randýsek, Marián Uhrin).

1. Ratiboř 5 5 0 0 27:0 15
2. Halenkov 5 4 0 1 17:4 12
3. Ústí 5 3 0 2 13:9 9
4. Liptál 5 2 0 3 7:12 6
5. Lačnov 5 1 0 4 16:17 3
6. Leskovec 5 0 0 5 0:38 0

OP DOROSTU SK. B

Choryně – Podlesí 1:2 (P. Tvrdoň – Halík, Horák), Kelč – Jablůnka 7:2,

Poličná – Jarcová 4:0 (Matěj Šedý 2, Radek Kapusta, Dominik Drda).

1. Poličná 5 4 0 1 26:2 12
2. Choryně 5 4 0 1 18:4 12
3. Podlesí 5 4 0 1 14:10 12
4. Jarcová 5 2 0 3 13:10 6
5. Kelč 5 1 0 4 10:16 3
6. Jablůnka 5 0 0 5 3:42 0

OP DOROSTU SK. C

Horní Bečva – Hutisko 0:4 (L. Fiurášek 2, P. Michut, F. Sekyra),

Valašská Bystřice – Střítež 2:2 (Macháček, Adamec – Martinát, Mikuš).

1. Val. Bystřice 4 3 1 0 16:3 10
2. Střítež 3 2 1 0 19:3 7
3. Hutisko Solanec 3 2 0 1 12:3 6
4. Horní Bečva 3 0 0 3 1:16 0
5. Dolní Bečva 3 0 0 3 0:23 0

ŽÁCI

MS LIGA U 15

Val. Meziříčí – Hlučín 0:3.

MS LIGA U 14

Val. Meziříčí – Hlučín 9:0 (D. Horák 4, Pop, Pavlíček, Vrána, Kadla, Macura).

MS LIGA U 13

Sigma Olomouc – Val. Meziříčí 18:5 (P. Jaroň, Markl, Jiříček, Straka , Machala).

MS LIGA U 12

Sigma Olomouc – Val. Meziříčí 14:11 (Smékal 4, Vrána 2, Jaroň P. 2, Juroška 2, Zahradníček).

KP ST. ŽÁKŮ

Kunovice – 1. Valašský FC 5:0, Ratiboř – Nedašov 1:0 (Adam Jakubík), Slušovice – Vsetín nehlášeno, Poličná – Uh. Brod 0:2.

KP ML. ŽÁKŮ

Kunovice – 1. Valašský FC 3:2 (J. Kuběna, R. Rebroš), Ratiboř – Nedašov 4:0 (Daniel Mrlina, Libor Vítek, Karel Machala, David Březovják), Slušovice – Vsetín nehlášeno, Poličná – Uh. Brod 0:6.

KS ST. ŽÁKŮ

Juřinka – Luhačovice 3:3 (Nejedlý 2, Marek), Hor. Bečva – Holešov 12:3 (Bill 6, Podešvová, Polách, Krumpolc, Macura, Ondruch, Lejska), V. Karl.+Karolinka – Slavičín 1:3 (Orság).

KS ML. ŽÁKŮ

Juřinka – Luhačovice 7:1 (M. Jaroň 3, Pernický 2, P. Jaroň, Pelc), Hor. Bečva – Holešov 2:4 (Vojtěch Maceček 2), V. Karl.+Karolinka – Slavičín 1:8 (Bartošek).

OP ST. ŽÁKŮ SK. A

Francova Lhota – Lidečko 2:1 (Machač, Kovář – T. Gargulák),

Lačnov – Valašská Polanka 4:3 (Tomáš Janáč 3, Jindřich Trčka – Daněk 2, Růžičková), Lužná – Horní Lideč 1:0 (Jiří Matyáš).
1. Franc. Lhota 5 5 0 0 20:2 15
2. Lužná 5 3 1 1 10:7 10
3. Lidečko 5 2 2 1 9:4 8
4. Horní Lideč 5 1 2 2 8:6 5
5. Lačnov 5 1 1 3 6:19 4
6. Val. Polanka 5 0 0 5 7:22 0

OP ST. ŽÁKŮ SK. B

Halenkov – Ústí 0:1 (Daniel Šťastný), Huslenky – Liptál 11:1 (Petr Hrbáček 4, Radek Filgas 2, Adam Šimara 2, Nikola Zbranková, Zdeněk Václavík, Tomáš Tydlačka – Smílek).

1. Jarcová 4 3 1 0 17:8 10
2. Ústí 4 2 2 0 21:5 8
3. Huslenky 4 2 1 1 18:9 7
4. Halenkov 4 1 0 3 7:9 3
5. Liptál 4 0 0 4 4:36 0

OP ST. ŽÁKŮ SK. C

Vigantice – Podlesí hraje se v pondělí 1. října, Zubří – Střítež 1:3 (Lukáš Janek – Patrik Švec, Viktor Smetivý, Dominik Matějný), Loučka – Hrachovec 5:5 (Měsíc 2, Kundrát, Dohnal, vlastní – Plandor 3, Kovář, Musil).

1. Vigantice 4 4 0 0 35:4 12
2. Loučka 5 3 1 1 28:11 10
3. Podlesí 4 3 0 1 22:9 9
4. Hrachovec 5 1 1 3 12:22 4
5. Střítež 5 1 0 4 5:17 3
6. Zubří 5 1 0 4 3:42 3

VALAŠSKÝ DENÍK OP ML. ŽÁKŮ SK. A

Kateřinice – Střelná 18:0 (Dan Mrlina 6, Štěpán Hlinšťák 4, Marek Jakub 3, Marek Liďák 2, Jakub Hrabica 2, Marek Bětík), Huslenky – Leskovec 13:0 (Adam Šimara 5, Martin Sucháček 2, Marek Kocurek 2, Adéla Jašková 2, Pavel Hrbáček, Dan Januš), Hovězí – Valašská Senice 4:0 (Štěpán Fojtů 2, Tomáš Koňařík, Micvhal Březáček), Ústí – Hošťálková odloženo.

1. Huslenky 5 5 0 0 52:6 15
2. Kateřinice 4 4 0 0 52:2 12
3. Hošťálková 4 3 0 1 30:9 9
4. Lhota u Vs. 4 3 0 1 18:4 9
5. Val. Senice 4 1 0 3 8:25 3
6. Ústí 4 1 0 3 12:30 3
7. Leskovec 4 1 0 3 5:28 3
8. Hovězí 5 1 0 4 12:43 3
9. Střelná 4 0 0 4 4:46 0

VALAŠSKÝ DENÍK OP ML. ŽÁKŮ SK. B

Hrachovec – Kelč odloženo, Valašská Bystřice – Vidče 1:2 (Jakub Románek – Jakub Neřád, Ondřej Dobeš), Vigantice – Zašová 3:2 (Jan Vojkůvka, Josef Bill, Lukáš Kretek – Richard Halašta, Jakub Ondřej), Choryně – Krhová 6:0 (Waclav 2, J. Prava, V. Prava, M. Cacek, V. Cacek), Dolní Bečva – Prostřední Bečva 14:2 (Krištof Špatný 5, Lukáš Kuběna 3, Jan Kuběna 3, Dalibor Vojkůvka 2, David Janíček – Pavel Juroška 2).

1. Vigantice 5 4 1 0 26:13 13
2. Kelč 4 3 1 0 50:4 10
3. Vidče 5 3 1 1 9:12 10
4. Dolní Bečva 5 3 0 2 30:14 9
5. Choryně 5 2 2 1 22:14 8
6. Val. Bystřice 5 2 0 3 34:20 6
7. Zašová 5 1 1 3 8:11 4
8. Krhová 5 1 1 3 11:27 4
9. Hrachovec 4 1 0 3 7:17 3
10. Prostř. Bečva 5 0 1 4 16:81 1

OP ST. PŘÍPRAVKY SK. A

Lhota u Vs. – Valašská Polanka 2:6 (Bartozel 2 – Bělášková 3, Mikuš 2, Šafařík), V.Karl.+Karol. – Nový Hrozenkov 6:5 (Št. Bartošek 3, J. Štuler 2, O. Malina – J. Kašper 2, D. Frydrych 2, P. Chromčák).

1. V.Karl. + Karolinka 5 5 0 0 28:9 15
2. Nový Hrozenkov 5 3 0 2 49:10 9
3. Val. Polanka 5 3 0 2 19:21 9
4. Lhota u Vs. 5 1 0 4 10:34 3
5. Halenkov 4 0 0 4 5:37 0

OP ST. PŘÍPRAVKY SK. B

Kateřinice – Podlesí 2:2 (Miroslav Vrba 2 – Vojtěch Nevrla, Vojtěch Novák), Rajnochovice – Jablůnka 9:0 (Milan Staněk 4, Jan Holec 2, Jiří Hanák, Filip Vraj, Matouš Kopecký.
1. Podlesí 5 4 1 0 40:5 13
2. Hošťálková 4 3 0 1 27:2 9
3. Kateřinice 5 2 1 2 45:7 7
4. Rajnochovice 5 2 0 3 11:36 6
5. Jablůnka 5 0 0 5 1:74 0

OP ST. PŘÍPRAVKY SK. C

Zubří – Valašské Meziříčí B 2:2 (Brian Lev 2 – Patrik Stratil, David Klanica), Choryně – Hrachovec 0:4 (Šebesta 2, Matuštík, Vrána).

Dohrávka 7. kolo: Valašské Meziříčí B – Choryně 3:7 (Hruška 2, Stratil – Cacek 4, Bartošík, Tvrdoň, Kubla).

1. Juřinka 4 3 1 0 20:5 10
2. Hrachovec 5 3 0 2 12:18 9
3. Val. Meziříčí B 5 2 2 1 24:16 8
4. Choryně 5 1 1 3 14:19 4
5. Zubří 5 0 2 3 11:23 2

OP ST. PŘÍPRAVKY SK. D

Dolní Bečva – Hutisko 12:0 (David Kuběna 4, Krištof Špatný 3, Lukáš Dědič 3 , Klára Pavlíčková, Josef Vašek), Horní Bečva – Hutisko 10:0 (Josef Skalík 4, Tomáš Křenek 2, Jakub Macura, Jakub Kohout, David Křenek, Tomáš Cverna), Valašská Bystřice – Vidče 3:3 (Válek, Machýček, Mroček – X), 1. Valašský FC – Dolní Bečva hraje se v pondělí 1. října.

1. 1. Valašský FC 5 4 0 1 71:6 12
2. Horní Bečva 5 3 1 1 29:19 10
3. Dolní Bečva 3 3 0 0 27:1 9
4. Val. Bystřice 5 2 1 2 27:31 7
5. Vidče 6 1 2 3 18:46 5
6. Hutisko Solanec 6 0 0 6 1:70 0

OP ML. PŘÍPRAVKY SK. A

V.Karl.+Karol.– Arsenal hraje se v pondělí 1. října, Kateřinice – Valašské Příkazy hraje se v pondělí 1. října, Hovězí – Arsenal nehráno.

Dohrávka 7. kolo:

Arsenal – V. Karl.+Karol. 3:2 (Patrik Vachník 3 – Jan Štuler 2),

Valašské Příkazy – Hovězí 0:17 (Durmon 14, A. Koňařík, P. Koňařík, F. Kopřiva) .

1. Arsenal Rožnov 4 4 0 0 50:4 12
2. V. Karl. + Karol. 4 3 0 1 36:5 9
3. Kateřinice 4 2 0 2 24:24 6
4. Hovězí 4 1 0 3 21:28 3
5. Val. Příkazy 4 0 0 4 0:70 0

OP ML. PŘÍPRAVKY SK. B

Valašské Meziříčí B – Juřinka hraje se v pondělí 1. října, Poličná – Zašová hraje se v pondělí 1. října, Police – Kelč 6:2 (Vlček 4, Kainar 2 – Masařík, Hlavica).

1. Poličná 5 5 0 0 50:7 15
2. Val. Meziříčí B 5 4 0 1 45:17 12
3. Police 6 4 0 2 38:16 12
4. Kelč 6 2 0 4 16:44 6
5. Zašová 5 1 0 4 20:44 3
6. Juřinka 5 0 0 5 15:56 0

OP ML. PŘÍPRAVKY SK. C

Vigantice – Vidče 6:5 (Petr Juříček 3, Sklář 2, Šimon Pavlica – Alex Urban 3, Jakub Němec 2), Zubří – Střítež 2:2 (Lukáš Beňák, Richard Kovář – Hynek Kraus 2).

Dohrávka 7. kolo: Dolní Bečva – Vigantice 4:1 (Solanský 2, Balán 2 – Pavlica)

1. 1. Valašský FC 5 5 0 0 43:3 15
2. Dolní Bečva 5 4 0 1 29:12 12
3. Vigantice 6 4 0 2 24:21 12
4. Vidče 6 2 0 4 25:40 6
5. Zubří 6 1 1 4 22:32 4
6. Střítež 6 0 1 5 12:47 1

MS DIVIZE ŽEN

VAL. MEZIŘÍČÍ – BRUŠPERK 5:0 (5:0)

Meziříčská děvčata ke svému domácímu zápasu dorazila na Horní Bečvu a v prvním poločase koncertovala. Již v 1. minutě si na signál po rohu naběhla Vlčková a dělovkou z hranice šestnáctky otevřela skóre. O tři minuty později dostala Rýdlová pas od Hrazdilové a bylo to 2:0. Ve 23. minutě se branky dočkala Hornobečvanka Chovancová, která usměrnila centr Rýdlové. Ve 28. minutě pěkným lobem přehodila brankářku Rýdlová – 4:0. Brankostroj první půle uzavřela Chovancová, které před opuštěnou branku namazala Rýdlová – 5:0. Hostující hráčky měly za první poločas pouze jednu šanci. Ve druhém dějství Meziříčanky kontrolovaly hru, přidat další branky se jim ale nepodařilo.

BRANKY: Rýdlová 2, Chovancová 2, Vlčková.

VAL. MEZIŘÍČÍ: Neradilová – Čáňová, Vlčková, Krčmářová, Chlápková – Rýdlová, Marková, Šichtářová, Miráňová – Chovancová, Hrazdilová. Trenér: Antonín Marek.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Štramberk – Český Těšín 2:2, Stachovice – Pržno 2:2, Trojanovice Bystré – Studénka 0:1.

1. V. Meziříčí 7 5 1 1 20:5 16
2. Lubina 6 5 0 1 20:7 15
3. Pržno 7 4 1 2 18:12 13
4. Stachovice 7 3 3 1 22:9 12
5. Havířov 6 3 2 1 19:8 11
6. Brušperk 7 3 2 2 24:15 11
7. Český Těšín 7 3 2 2 18:12 11
8. Štenberk 6 3 1 1 8:9 10
9. Štramberk 7 2 2 3 21:17 8
10. Sl. Ostrava 6 2 1 3 14:10 7
11. Vítkovice 5 2 0 3 15:15 6
12. Veřovice 5 1 1 3 7:9 4
13. Studénka 7 1 0 6 1:36 3
14. Trojanovice 7 0 0 7 0:43 0

Autor: Vladimír Štěpán