Nedělní zápasy mládežníků překvapil déšť a řada zápasů byla odložená. Tabulky krajských a divizních soutěží mládeže přinášíme v dnešním vydání Valašského deníku.

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL

DOROST

DIVIZE ST. DOROSTU

Val. Meziříčí – Přerov 1:1 (Horáček).

DIVIZE ML. DOROSTU

VAL. MEZIŘÍČÍ – PŘEROV 2:0 (1:0)

První půle byla vyrovnaná, hosté se dostali do dvou stoprocentních šancí, ale neproměnili. Domácím vyšla jedna povedená akce, kdy po centru Poláčka proměňuje hlavou Borák 1:0. Druhá půle začala za stálého deště a hřiště se pomalu stávalo neregulérní. S tím se ale vyrovnali lépe domácí a po Smilkově střele zpoza šestnáctky vedou 2:0. Domácí si již výsledek do konce utkání pohlídali a potřetí v řadě vyhrávají s čistým kontem.

JAROSLAV GOLÁŇ – TRENÉR: „Musím klukům poděkovat, že se dokázali porvat o výsledek i v takovém počasí, jaké bylo. Chyběli nám tři starší kluci ze základu, ale máme dostatečně široký a kvalitní kádr, abychom je byli schopni nahradit."

VM: Kovář, Svoboda, Bulla, Hrabovský, Borák, Černý, Kelnar, Gilar, Poláček, Čaňo, Smilek, Tichánek, Rybenský, Příhoda, Zachrdla.

KP DOROSTU

Vsetín – Návojná 3:1 (Mydlář, Pfeiler, Krampota), 1. Valašský FC – Luhačovice 4:2 (Fuksa 2, Seidl, Ručka).

KS DOROSTU

Juřinka – Fr. Lhota 5:1 (O. Plesník 2, Stolař 2, Ručka – Šerý), Val. Polanka – Malenovice 0:1, Val. Klobouky – Hovězí 2:4, Louky – Lidečko 0:4 (Strýček 2, D. Ryza, V. Františák), V. Karl.+Karolinka – Slavičín 4:2 (Langer, Malý, Zeť, Dukát).

OP DOROSTU SK. A

Ratiboř – Halenkov 4:2 (David Barčák 3, Patrik Válek – Václav Maňák 2), Leskovec – Lačnov 1:2 (Štěpán Trochta – Jahoda, Gajdůšek), Liptál – Ústí 1:2 ( Burján – Matůš, Ebel).

1. Ratiboř 6 6 0 0 31:2 18
2. Halenkov 6 4 0 2 19:8 12
3. Ústí 6 4 0 2 15:10 12
4. Lačnov 6 2 0 4 18:18 6
5. Liptál 6 2 0 4 8:14 6
6. Leskovec 6 0 0 6 1:40 0

OP DOROSTU SK. B

Poličná – Choryně 6:2 (Daniel Zelenka 3, Daniel Valuch, Matěj Šedý, vlastní – Pavel Tvrdoň, Marek Pelc), Jarcová – Kelč 0:4 (Pavel Fiala, Tomáš Herzog), Jablůnka – Podlesí 0:0.

1. Poličná 6 5 0 1 32:4 15
2. Podlesí 6 4 1 1 14:10 13
3. Choryně 6 4 0 2 20:10 12
4. Jarcová 6 2 0 4 13:12 6
5. Kelč 6 2 0 4 12:16 6
6. Jablůnka 6 0 1 5 3:42 1

OP DOROSTU SK. C

Dolní Bečva – Valašská Bystřice 2:5 (Jiří Koláček, Šimon Ondryáš – Libor Macháček, Radim Macháček, Marek Chromela, Václav Majer, Tomáš Petrusek), Střítež – Hutisko 0:0.

1. Val. Bystřice 5 4 1 0 21:5 13
2. Střítež 4 2 2 0 19:3 8
3. Hutisko Solanec 4 2 1 1 12:3 7
4. Horní Bečva 3 0 0 3 1:16 0
5. Dolní Bečva 4 0 0 4 2:28 0

ŽÁCI

MS LIGA ŽÁKŮ U 15

Baník Ostrava – Val. Meziříčí 7:0.

MS LIGA ŽÁKŮ U 14

Baník Ostrava – Val. Meziříčí 8:1 (D. Horák).

MS LIGA ŽÁKŮ U 13

Val. Meziříčí – Hlučín 15:1 (Jiříček 3, Šafář 3, O. Kadla 2, Hruška 2, Vozák, Černoch, Hořanský, Podzemný, Pernický).

MS LIGA ŽÁKŮ U 12

Val. Meziříčí – Hlučín 6:5 (Daniš 3, Matocha, Vrána, Kořístka).

KP ST. ŽÁKŮ

Vsetín – Poličná 2:1 (Maňák 2 – M. Dubcová), Louky – Ratiboř 3:4 (Ondřej Daňa 2, Adam Jakubík, Jaroslav Burdík), 1. Valašský FC – Otrokovice 5:1 (Obdržálek 3, Plandor, Fárek).

KP ML. ŽÁKŮ

Vsetín – Poličná 9:1 (Kovalčík 2, Urubek 2, Černý 2, Hruška, Janíček, Fiala – Bořuta), Louky – Ratiboř 7:2 (Libor Vítek, Petr Valchář), 1. Valašský FC – Otrokovice 4:2 (Fuksa 2, Seidl, Růčka).

KS ST. ŽÁKŮ

Vlachovice – V. Karl.+Karolinka nehlášeno, Luhačovice – Horní Bečva 3:3 (Bill, Solánský, Polách), Hulín – Juřinka 2:0.

KS ML. ŽÁKŮ

Vlachovice – V. Karl.+Karolinka nehlášeno, Luhačovice – Horní Bečva 3:2 (Stanislav Řezáč, Vojtěch Maceček), Hulín – Juřinka 0:3 (Šimon Pernický, Marek Jaroň, Daniel Bílý).

OP ST. ŽÁKŮ SK. A

Lužná – Francova Lhota 1:4 (Jiří Matyáš – Jaroslav Trčka, Tomáš Kovář, Lukáš Spitzer, Stanislav Machač), Horní Lideč – Lačnov 3:2 (Zvoníček 3 – Janáč 2),

Valašská Polanka – Lidečko 1:6 (Vojtěch Srba – Miroslav Martinka 3, Tomáš Gargulák 2, Pavel Filák).

1. Franc. Lhota 6 6 0 0 24:3 18
2. Lidečko 6 3 2 1 15:5 11
3. Lužná 6 3 1 2 11:11 10
4. Horní Lideč 6 2 2 2 11:8 8
5. Lačnov 6 1 1 4 8:22 4
6. Val. Polanka 6 0 0 6 8:28 0

OP ST. ŽÁKŮ SK. B

Jarcová – Huslenky 5:3 (Štěpán Hlavica 4, Martin Zbranek – Petr Hrbáček, Nikol Zbranková, Jiří Filgas), Liptál – Ústí 1:10 (Petr Kolínek – Šenk 3, Šťastný 3, Dědič 2, Helis, Kašpar).

1. Jarcová 5 4 1 0 22:11 13
2. Ústí 5 3 2 0 31:6 11
3. Huslenky 5 2 1 2 21:14 7
4. Halenkov 4 1 0 3 7:9 3
5. Liptál 5 0 0 5 5:46 0

OP ST. ŽÁKŮ SK. C

Loučka – Vigantice 2:2 (Dohnal, Borák – Bělunek, Válek), Hrachovec – Zubří 11:0 (Plandor 6, Kristýn 2, Hořelka 2, Janošek), Střítež – Podlesí 4:3 (Kašpar 2, Lušovjan, Matejný – Janeček 2, Koláček).

DOHRÁVKA 8. KOLO: Vigantice – Podlesí 7:2 (Horák 3, Bělunek 2, Horák 2 – Geryk, Janeček).

1. Vigantice 6 5 1 0 44:8 16
2. Loučka 6 3 2 1 30:13 11
3. Podlesí 6 3 0 3 27:20 9
4. Hrachovec 6 2 1 3 23:22 7
5. Střítež 6 2 0 4 9:20 6
6. Zubří 6 1 0 5 3:53 3

VALAŠSKÝ DENÍK OP ML. ŽÁKŮ

Hošťálková – Kateřinice 3:5 (Jakub Gálík, Dominik Uličník, Filip Mika – Daniel Mrlina 2, David Veselý, Libor Mikuš, Libor Hlinšťák), Valašská Senice – Ústí odloženo,

Leskovec – Hovězí 0:5 (Tomáš Koňařík 2, Filip Vichtora 2, Štěpán Fojtů),

Střelná – Lhota u Vs. 1:6 (Josef Filák – Milan Urban 2, Petr Dušek, Marek Navrátil, Jan Jančina, Jakub Sommer).

DOHRÁVKA 8. KOLO: Ústí –Hošťálková 2:9 (Čada 2 – Motyka 2, Gálík 2, Horsák 2, Orság, Mika, Uličník).

1. Kateřinice 5 5 0 0 57:5 15
2. Huslenky 5 5 0 0 52:6 15
3. Hošťálková 6 4 0 2 42:16 12
4. Lhota u Vs. 5 4 0 1 24:5 12
5. Hovězí 6 2 0 4 17:43 6
6. Val. Senice 4 1 0 3 8:25 3
7. Ústí 5 1 0 4 14:39 3
8. Leskovec 5 1 0 4 5:33 3
9. Střelná 5 0 0 5 5:52 0

VALAŠSKÝ DENÍK OP ML. ŽÁKŮ

Pr. Bečva – Hrachovec 0:8 (Václav Vozák 3, Tobiáš Kristýn 2, Josef Šafář 2, Vojtěch Kristýn), Krhová – Dolní Bečva 2:2 (Stratil, Koláček – Janík 2), Zašová – Choryně odloženo na úterý 9. října, Vidče – Vigantice 2:3, Kelč – Valašská Bystřice 17:1 (David Jiříček 7, Daniel Mikulenka 5, Jan Rada 2, Pavel Pelc, Kristián Hlavica, Lukáš Kutálek). Oprava výsledku 5. kolo: Pr. Bečva – Val. Bystřice 6:2.

1. Vigantice 6 5 1 0 29:15 16
2. Kelč 5 4 1 0 67:5 13
3. Dolní Bečva 6 3 1 2 32:16 10
4. Vidče 6 3 1 2 11:15 10
5. Choryně 5 2 2 1 22:14 8
6. Hrachovec 5 2 0 3 15:17 6
7. Krhová 6 1 2 3 13:29 5
8. Zašová 5 1 1 3 8:11 4
9. Prostř. Bečva 6 1 1 4 16:70 4
10. Val. Bystřice 6 1 0 5 16:37 3

OP ST. PŘÍPRAVKY SK. A

2. KOLO:

Halenkov – Nový Hrozenkov 0:15 (Chromčák 6, Kašper 5, Frydrych 2, Hájek 2),

V. Karl.+Karol. – Valašská Polanka 3:2 ( Štuler, Bartošek, T. Koňařîk – Malík 2).

9. KOLO:

V.Karl.+Karol. – Halenkov 13:0 (Jan Štuler 7, Šimon Plánka 2, Pavel Horák, Filip Horáček, Tomáš Koňařík, Ondřej Malina), Nový Hrozenkov – Lhota u Vs. 7:2 (Kašper 3, Frydrych 2, Lukáš Hájek, vlastní – Jančina, Chalánek).

1. V.Karl. + Karolinka 7 7 0 0 44:11 21
2. Nový Hrozenkov 7 5 0 2 71:12 15
3. Val. Polanka 6 3 0 3 21:24 9
4. Lhota u Vs. 6 1 0 5 12:41 3
5. Halenkov 6 0 0 6 5:65 0

OP ST. PŘÍPRAVKY SK. B

2. KOLO:

Hošťálková – Jablůnka 12:0 (Filip Gajdoš 4, Radek Vítek 3, Filip Mika 2, Jakub Sušeň 2, Jan Matula), Rajnochovice – Podlesí 1:10 (Holec – Nevrla 5, Střílka, Nerušil, Adzima, Borák, Vávra).

9. KOLO:

Hošťálková – Kateřinice 1:6 (Milan Biernát – Miroslav Vrba 2, Jakub Marek 2, Libor Mikšík, David Veselý), Jablůnka – Podlesí 0:9 (Erik Nevrla 3, Jan Křenek 3, Petr Adzima, Vojtěch Novák, Jan Nerušil).

1. Podlesí 7 6 1 0 59:6 19
2. Hošťálková 6 4 0 2 40:8 12
3. Kateřinice 6 3 1 2 51:8 10
4. Rajnochovice 6 2 0 4 12:46 6
5. Jablůnka 7 0 0 7 1:95 0

OP ST. PŘÍPRAVKY SK. C

2. KOLO:

Choryně – Valašské Meziříčí B 4:0 (Michal Cacek 3, Jiří Grygařík), Zubří – Juřinka 0:3 (Ondřej Konečný, Adam Šeliga, Vojtěch Šulák).

9. KOLO:

Hrachovec – Zubří 4:0 (Grejták 2, Vaigl, Hlavica), Valašské Meziříčí B – Juřinka hraje se v pondělí 8. října.

7. KOLO:

Val. Meziříčí B – Choryně 3:7 (Hruška 2, Stratil – Cacek 3, Bartošík, Tvrdoň, Kubla)

1. Juřinka 5 4 1 0 23:5 13
2. Hrachovec 6 4 0 2 16:18 12
3. Val. Meziříčí B 6 2 2 2 24:20 8
4. Choryně 6 2 1 3 18:19 7
5. Zubří 7 0 2 5 11:30 2

OP ST. PŘÍPRAVKY SK. D

2. KOLO:

Horní Bečva – Dolní Bečva 3:5 (Josef Skalík 2, Tomáš Křenek – Krištof Špatný 2, Lukáš Dědič 2, Adam Vojkůvka), 1.Valašský FC – Vidče 12:2 (Lukáš Galus 4, Jakub Vrbka 3, Dominik Konečný 3, Marek Lokša, Vojtěch Porubský – Daniel Němec, Filip Dobeš), Valašská Bystřice – Hutisko 7:0 (Válek 3, Radek Machýček 2, Mroček 2).

9. KOLO:

1.Valašský FC – Horní Bečva hraje se v pondělí 8. října, Dolní Bečva – Valašská Bystřice 17:0 (Lukáš Dědič 8, Kryštof Špatný 5, David Kuběna 3, Klára Pavlíčková), Vidče – Hutisko odloženo.

8. KOLO:

1. Valašský FC – Dolní Bečva 6:1 (L. Galus 4, M. Lokša 2 – K. Špatný).

1. 1. Valašský FC 7 6 0 1 89:9 18
2. Dolní Bečva 7 5 1 1 53:13 16
3. Val. Bystřice 8 3 2 3 37:51 11
4. Horní Bečva 6 3 1 2 32:24 10
5. Vidče 7 1 2 4 20:58 5
6. Hutisko Solanec 7 0 0 7 1:77 0

OP ML. PŘÍPRAVKY SK. A

2. KOLO:

Hovězí –Valašské Příkazy 13:0 (Durmon 7, Kopřiva 4, Solanský, Koňařík), V.Karl.+Karol.– Arsenal 2:8 (J. Štuler 2 – P. Vachník 4, N. Zetek 3, B. Hrušníková).

9. KOLO:

V.Karl.+Karol. – Kateřinice 5:1 (Jan Štuler 2, Ondřej Horák, Matěj Koňařík, Adam Pekař – Jan Vrba).

8. KOLO:

Kateřinice – Valašské Příkazy 13:0 (Tomáš Janota 4 , Jan Vrba 3 , Daniel Pajdla 3, Jan Dančák 3), Hovětí – Arsenal 1:6 (Durmon – Zetek 2, Hrušková 2, Bača 2).

1. Arsenal Rožnov 6 6 0 0 64:7 18
2. V. Karl. + Karol. 6 4 0 2 43:14 12
3. Kateřinice 6 3 0 3 38:29 9
4. Hovězí 6 2 0 4 35:34 6
5. Val. Příkazy 6 0 0 6 0:96 0

OP ML. PŘÍPRAVKY SK. B

2. KOLO:

Valašské Meziříčí B – Kelč 7:2 (Číž 3, Zahradníček 3, Zahradník – Hlavica, Vlček), Police – Zašová 5:2 (Vlček 2, Malíř, Dohnal, Jiříček – Hanáček, Koňařík), Poličná – Juřinka 9:1 (Lukáš Králík 4, Marek Bill 2, Martin Gerža 2, Vilém Vrána – Tomáš Kurinec).

9. KOLO:

Police – Valašské Meziříčí B odloženo, Kelč – Poličná odloženo, Zašová – Juřinka 4:5 (Bořek Koňařík 3, Vojtěch Petřek – Tomáš Kurinec 3, Michael Bílý 2).

8. KOLO:

Valašské Meziříčí B – Juřinka 6:0 (Zahradníček 3, Číž 3), Poličná – Zašová 17:0 (Lukáš Králík 9, Martin Kundrát 4, Marek Bill 2, Ondřej Marek, vlastní).

1. Poličná 7 7 0 0 76:8 21
2. Val. Meziříčí B 7 6 0 1 58:19 18
3. Police 7 5 0 2 43:18 15
4. Kelč 7 2 0 5 18:51 6
5. Zašová 8 1 0 7 26:71 3
6. Juřinka 8 1 0 7 21:75 3

OP ML. PŘÍPRAVKY SK. C

2. KOLO:

Valašský FC – Střítež 8:0 (Dominik Dořičák 3, Lukáš Sladovník 2, Tadeáš Svoboda, Jan Šebesta, Filip Křenek), Zubří – Vidče 1:7 (Tomáš Zeman – Michaela Urbanová 2, Jakub Němec 2, Alexandr Urban 2, Jonáš Kapoun).

KOLO:

1. Valašský FC – Vigantice hraje se v pondělí 8. října, Dolní Bečva – Zubří 4:0 (Solanský, Vojkůvka, Špatný, Balán), Střítež – Vidče 2:6 (X – Jakub Němec 4, Alex Urban 2).
1. 1. Valašský FC 6 6 0 0 51:3 18
2. Dolní Bečva 6 5 0 1 33:12 15
3. Vigantice 6 4 0 2 24:21 12
4. Vidče 8 4 0 4 38:43 12
5. Zubří 8 1 1 6 23:43 4
6. Střítež 8 0 1 7 14:61 1

DIVIZE ŽEN

STUDÉNKA – VAL. MEZIŘÍČÍ 0:11 (0:6)

Hostující hráčky si s chutí zastřílely a soupeře prakticky za celý zápas pustily do jedné šance. Výsledek mohl být tuctový, ale brankářka Petrnková napálila penaltu do tyče.

BRANKY: 11., 25., 34. Hrazdilová, 24. a 51. Vlčková, 21. Tomčíková, 34. Marková, 53. Chlápková, 64. Jurčová, 70. Hermanová, 76. Šichtářová.

Další výsledky: Český Těšín – Veřovice 2:0, Pržno – Trojanovice 7:0.

1. V. Meziříčí 8 6 1 1 31:5 19
2. Lubina 7 6 0 1 22:7 18
3. Pržno 8 5 1 2 25:12 16
4. Havířov 7 4 2 1 25:8 14
5. Český Těšín 8 4 2 2 20:12 14
6. Stachovice 7 3 3 1 22:9 12
7. Brušperk 7 3 2 2 24:15 11
8. Štenberk 7 3 1 3 8:12 10
9. Štramberk 7 2 2 3 21:17 8
10. Sl. Ostrava 6 2 1 3 14:10 7
11. Veřovice 8 2 1 5 10:16 7
12. Vítkovice 7 2 0 5 16:21 6
13. Studénka 7 0 0 7 0:47 0
14. Trojanovice 8 0 0 8 0:50 0

Autor: VLADIMÍR ŠTĚPÁN