7. kolo

JUŘINKA B – NOVÝ HROZENKOV 1:0P

V normální hrací době branka nepadla, rozhodnout musely až penalty. V nich se po výsledku 7:6 radovali hosté.

STŘELNÁ – VALAŠSKÁ SENICE 3:1 (1:1)

Domácí v derby prohrávali a podobně jako třeba Šípková Růženka byli trošku ospalí. Naštěstí se jim podařilo stejně jako zmíněné pohádkové postavě procitnout a ještě nakonec zápas zcela otočili. Ještě do poločasu srovnal z penalty Brlica. Po změně stran domácí bojovali a výsledek se dostavil. Brlica se prosadil dalšími dvěma góly a nejenže zkompletoval svůj hattrick, ale především zajistil Střelné cenné tři body. „Nebyl to nijak oslnivý výkon, ale tři body jsou doma, a to je hlavní. Kluci ale ve druhém poločase hodně zlepšili bojovnost, tři body si za to zasloužili," hodnotil vítězné utkání domácí funkcionář Střelné Alois Vašků.

Branky: Brlica 3 – Filák

KRHOVÁ A – SEMETÍN 1:6 (0:2)

Branky: Mužík – Šrom 2, Hromada, Sacher, Smýkal, Zadrobílek

ÚSTÍ – LUŽNÁ 3:4 (1:2)

Fanoušci viděli kvalitní dramatické utkání bohaté na branky. V první půli se domácí ujali vedení Fojtem, hosté však nejprve srovnali ve 30 minutě Matyášem a tentýž hráč těsně před pauzou zařídil poločasové vedení Lužné. Krátce po startu druhého dějství vyrovnal domácí Nadymáček. V 60. minutě dokonce mohli jít domácí fotbalisté do vedení, ale penaltu nařízenou za faul v pokutovém území neproměnili. I tak ale přeci jen šli do vedení, když se v 67. minutě pohotovou střelou prezentoval opět Nadýmáček – 3:2. Konec však byl nakonec pro Ústí hořký. Hosté v závěru využili nesoustředěnosti brankáře domácích a brankami Jana Filgase a střelecky disponovaného Matyáše rozhodli o tom, že tři body z Ustí si odvezli Tygři do Lužné.

Branky: Nadymáček 2, Fojt – Matyáš 3, Jan Filgas.

RŮŽĎKA – VALAŠSKÁ BYSTŘICE B 3:1 (1:0)

Branky: Tomšej, Románek, Palát – Vrábel Jiří.

BRANKY – LOUČKA 5:4 (4:0)

Dramatickou a divokou podívanou připravili fanouškům protagonisté tohoto zápasu. Domácí měli první poločas z říše snů, když po něm vedli už 4:0. Jednu branku dal Hadaš, tři krásné góly dal Bartošák, z toho hlavně jeho třetí branka levačkou do vinklu měla parametry výstavního kusu se vším všudy. Krátce po obrátce přišel další úder domácích, ve svém druhém zápase po dlouhém zranění se hned trefil obránce Janošec, zvaný Krtek, a bylo to 5:0. Domácí gólman Petr Chocholatý si po zápase nemohl první půli a začátek té druhé vynachválit. „Rychle jsme si vybudovali čtyřbrankové vedení už do poločasu. Na začátku druhého jsme dali i pátý gól, a to tak rychle, že někteří naši domácí fanoušci ani nestihli zjistit, že to je už 5:0 a mysleli si, že to bylo 4:1. Ještě večer při dlouhé debatě v restauračním zařízení jsme se hádali o průběh utkání a některým fanouškům jsme nemohli vysvětlit, že to bylo v průběhu utkání 5:0 a nikoliv 4:1," smál se po utkání gólman Branek.

Jenže v samotném zápase úsměv jemu i jeho spoluhráčům pomalu tuhnul, až přešel do téměř smrtelné křeče. Domácí tým si zápas ještě neskutečně zkomplikoval. Hosté rychle snížili na 5:1 a pak začala divočina. Nejprve byl po odehrané hodině vyloučen hráč hostů a domácí hráli přesilovku.

Jenže s ní naložili prachbídně. Po chvíli už byl počet hráčů na hřišti vyrovnaný a o dalších pět minut šel pod sprchy a na pivko do bufetu předčasně další domácí hráč. A najednou hrála přesilovku 10 na 9 Loučka. A hosté s tím naložili dobře. Postupně snižovali a v 83. minutě už to bylo jen 5:4 pro domácí. Ti nakonec svoje tři body zuby nehty udrželi a ubránili. „Konec byl hodně těžký. Loučka hrála dobře a hnala se minimálně za bodem. V devíti už jsme to chtěli vyloženě ukopat a umlátit až do konce. Naštěstí to vyšlo, ale strašně jsme si sami zkomplikovali," říkal po zápase domácí gólman Petr Chocholatý.

Branky: Bartošák 3, Hadaš, Janošec – Sovák 2, Borák, Staněk.

HOŠŤÁLKOVÁ – LAČNOV 6:2 (3:1)

Domácí byli lepším celkem a zaslouženě vyhráli. Hosté podali sympatický bojový výkon, ale domácí útočníci Lukáš Bambušek a Lukáš Stodůlka tentokrát obuli střelecké kopačky a zajistili svému týmu tři body.

Branky: 22. Stodůlka z pen., 23. Bambušek, 36. Bambušek, 67. Stodůlka, 86. Daňa, 88. Stodůlka – 38. Beňo z pen., 76. Krajča

1. Semetín 7 7 0 0 26:5 21
2. Nový Hrozenkov 7 4 1 2 12:7 13
3. Lužná 7 4 1 2 16:17 13
4. Ústí 7 4 0 3 17:12 12
5. Loučka 7 4 0 3 19:15 12
6. Růžďka 7 3 1 3 18:14 11
7. Hošťálková 7 3 1 3 18:11 10
8. Valašská Senice 7 2 2 3 10:11 10