DIVIZE – SKUPINA E

URČICE – VAL. MEZIŘÍČÍ 0:2 (0:1)

Hned ve 3. minutě se pohnulo skóre zápasu. Pászto centroval zboku ze standardní situace a domácí pomohli míči do vlastní branky – 0:1. Hosté si začali věřit, dobře napadali domácí rozehrávku. Další šance však nevyužili, a tak šli do kabin pouze s jednobrankovým vedením. Ve druhém poločase vsadili domácí na nakopávané míče a standardní situace. Ze třech bylo málem srovnáno. Jednou podržel hosty Kmecík, dvakrát Určice jen těsně minuly hostující branku. V 82. minutě měl na kopačkách rozhodnutí Sviták, který šel z poloviny hřiště sám na domácího brankáře. Bývalý ligový hráč v dresu Valašského Meziříčí přidal uklidňující branku až v 86. minutě, kdy po rohu hlavičkoval Výmola a Sviták stál s dorážkou na správném místě – 0:2.

Trenér vítězů Jan Navrátil si pochvaloval hlavně výkon v prvním poločase: „V první půli jsme hráli velmi dobře a byla škoda, že jsme nepřidali další branky. Po přestávce jsme sváděli mnoho soubojů s vysokými domácími hráči, ale ustáli jsme to se štěstím a také díky jistému Kmecíkovi. Rozhodnutí mělo přijít dříve, ale samozřejmě jsme velmi rádi za tři body."

BRANKY: 3. vlastní, 86. Sviták. VAL. MEZIŘÍČÍ: Kmecík – Roupec, Jíša, Michálek, Vykydal – Pászto, Sviták – Marek, Plešek, Lasovský – Horák. (Střídali: Výmola, Macíček, Drápela).

Další výsledky: Přerov – Havířov 2:1, Nový Jičín – Slavičín 3:1, L. Petrovice – Dolní Benešov 4:0, Hranice – Šumperk 2:1, Brumov – Mohelnice 1:2, Karviná B – V. Otrokovice 0:0, Lískovec – Opava B 1:0.

1. Slavičín 22 11 6 5 32:22 39
2. Lískovec 22 10 7 5 44:29 37
3. Určice 22 10 6 6 27:21 36
4. Opava B 22 10 5 7 35:32 35
5. Havířov 22 11 2 9 34:37 35
6. Mohelnice 22 9 7 6 30:21 34
7. Nový Jičín 22 9 5 8 29:31 32
8. D. Benešov 22 9 4 9 38:33 31