DIVIZE E

BRUMOV – VAL. MEZIŘÍČÍ 2:1 (0:1)

V horkém počasí oba kolektivy předvedly pohledný kombinační fotbal. V úvodu se zapotili oba brankáři, kterým dávali střelci vyniknout. Hostující Pospěch zlikvidoval dva nadějné domácí pokusy. Ve 40. minutě ale hosté kopali trestný kop. Centr Michálka poslal hlavou do sítě O. Malina – 0:1.

Branka do šatny ale spíše povzbudila brumovské hráče. Ti totiž hned v 56. minutě po pěkné křídelní akci a následném centru vyrovnali. Meziříčané však přešli do ofenzívy a mohli zápas strhnout na svou stranu. Dvě tutovky zazdil Baroš a jednou mířil nepřesně v jasné šanci Macíček.

Domácí hrozili především z křídel a před Pospěchem přistávaly centry jako v Ruzyni letadla. Rozhodnutí přišlo v 80. minutě. Brumov předvedl klasickou křídelní akci a po centru vstřelil hlavou vítěznou branku.

MICHAL PETRUŽELA – ASISTENT TRENÉRA VM: „Myslím si, že bod jsme si zasloužili. Domácí ale na rozdíl od nás své šance proměnili. V závěru měli také více fyzických sil.“

BRANKA: O. Malina. VAL. MEZIŘÍČÍ: Pospěch – Krása, Bartecký, O. Malina (85. Výmola), Molnár – Macíček, Plešek, Michálek, Jahoda – Baroš (66. Nečas), Z. Horák.

VE STŘEDU NA FOTBAL

Divizní skupina E pokračuje tento týden vloženým kolem. Ve středu 7. září od 17 hodin přivítá Valašské Meziříčí na domácí půdě družstvo Mikulovic.