Výsledky zápasů Zašová – Hrachovec (1.B), Val. Senice – Ratiboř A (OP) a Kelč B – Val. Bystřice (OP) tak byly všem hráčům anulovány. Nejvíce bodů ze všech bezmála osmi desítek tipérů získala trojice Šárka Bartoňová (Valašské Meziříčí), Miroslav Cabák (Rožnov pod Radhoštěm) a Tomáš Šťastný (Rožnov pod Radhoštěm), kteří všichni nasbírali pět bodů. Rozhodnout tak musela supertrefa, tedy tip na celkový počet gólů ve všech zápasech kola. V sedmi utkáních (bez trojice odložených) padlo celkem 18 branek. Tři pětibodoví hráči měli natipovány góly následovně: Šárka Bartoňová 36, Miroslav Cabák 36, Tomáš Šťastný 40. Z toho vyplývá, že nelze určit jediného výherce, protože Šárka Bartoňová a Miroslav Cabák mají ke správnému výsledku stejně daleko. Valašský deník se v této neobvyklé situaci, která se už jednou v historii Tip ligy stala, postavil stejně jako tehdy: velký karton piva Gambrinus dostanou oba hráči.

Vítězové kola Šárka Bartoňová a Miroslav Cabák si tak mohou v redakci Valašského deníku ve Vsetíně (Na Příkopě 814, nad Albertem) vyzvednout cenu pro vítěze kola – velké balení piv Gambrinus.

Soutěž nabízí tipujícím šanci na atraktivní ceny nejen v jednotlivých kolech, ve kterých se vyhrávají kartony piva, ale také v celkovém hodnocení celé podzimní části. Nejlepší tři tipující čekají hodnotné ceny – celkový vítěz podzimní části Tip ligy Valašského deníku se například může těšit na lyže Nordica (pánské či dámské) v hodnotě 5 tisíc korun.

Účast ve Tip lize Valašského deníku prakticky není omezena, neboť kromě zaměstnanců Vltava-Labe-Press, a. s. mohou hrát úplně všichni!

Stačí pouze, když vyplněný kupon č. 10 vystřihnete a do pátku 12. října do 15 hodin jej doručíte do redakce Valašského deníku nebo vhodíte do boxu Valašského deníku naproti vchodu do Alberta ve Vsetíně. Pokud jste už zaregistrováni a máte přiděleno své startovní číslo, můžete za použití ČTYŘMÍSTNÉHO ČÍSELNÉHO hesla využít možnost hlasování po internetu na www.tipliga.cz.