Na záda mu dýchala trojice tipérů Miroslav Křenek, Marek Pavlica a Vojtěch Skoček, kteří získali shodně po osmi bodech. Vítězství Jana Zrníka ale neohrozili. Jeho úspěšný tip jej navíc v celkovém pořadí posunul dopředu hned o osm míst z 37. na 29. místo.

Na špici celé Tip ligy po devátém kole k žádné změně nedošlo. Na prvním místě se udržela Lenka Mazáčová z Hovězí, přestože se jí tentokrát nedařilo a připsala si čtyřbodovou ztrátu.

Vítěz devátého kola Tip ligy Jan Zrník ze Vsetína si může v redakci Valašského deníku vyzvednout odměnu pro vítěze týdenního kola velký karton čtyřiadvaceti piv Holba.

Do Tip ligy Valašského deníku se stále můžete připojit i nyní. Stačí, když vystřihnete vyplněný kupon a do pátku 9. října 2015 do 15 hodin jej doručíte na adresu Valašského deníku (Na Příkopě 814, Vsetín). Pokud vaše tipy budou na dané kolo nejpřesnější, velké balení 24 půllitrových piv Holba Šerák je vaše!

Velmi hezké ceny čekají též na nejlepší borce v celkovém hodnocení 13kolové podzimní části. Vítěz se může těšit na pořádnou pivní nálož, za své znalosti si totiž odnese rovnou stovku piv. Na druhého v celkovém pořadí čeká dárkový koš Hamé, třetí vyhraje dárkový balíček s vínem a fotbalovým míčem.