Těsně za vítězem skončil Miroslav Křenek se 14 body, za ním pak byla dvojice hráčů s 11 body a početná skupinka osmibodových.

Vítězný Tomáš Šťastný si tak v redakci Valašského deníku ve Vsetíně (ulice Na Příkopě 814 – nad Albertem) může vyzvednout cenu pro vítěze kola – velké balení piva Gambrinus (24 plechovek).

Nejen kvůli balení piv, které je určeno vítězům jednotlivých kol, se vyplatí hrát Tipligu Valašského deníku. Ve hře jsou totiž další velmi hodnotné ceny pro nejúspěšnější tipéry jarní části.

Na nejlepšího čeká zájezd od cestovní kanceláře Peřej tours v hodnotě tří a půl tisíce korun nebo od Helia sportu dárkový poukaz na kolečkové brusle Rollerblade v hodnotě téměř dvou tisíc korun.

Pokud se chcete Tip ligy zúčastnit a zasoutěžit si o týdenní ceny (kartony piva) a třeba ještě i celkové ceny, stále máte šanci. Stačí pouze, když vyplněný kupon č. 11 vystřihnete a do pátku 1. června do 15 hodin jej doručíte do redakce Valašského deníku (Na příkopě 814) nebo vhodíte kupon do schránky Valašského deníku naproti vchodu do Alberta.

Pokud jste už zaregistrováni a máte přiděleno své identifikační číslo, můžete za použití ČTYŘMÍSTNÉHO ČÍSELNÉHO hesla využít možnost odesílání vašich tipů přes internet na www.tipliga.cz, kde vyberete svůj Valašský deník.