MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL

DOROST

DIVIZE U 19

Nový Jičín – Val. Meziříčí 2:1.

DIVIZE U 17

NOVÝ JIČÍN – VAL. MEZIŘÍČÍ 1:2 (0:1)

Sousedské derby rozehráli lépe Valaši, ale v koncovce jim chybělo štěstí. Až ve 38. minutě střílel Kelnar a odražený míč hlavou poslal do sítě Poláček – 0:1. Po změně stran se domácí zlepšili a v 55. minutě z penalty srovnali stav. Hosté ale bojovali o tři body a to se jim podařilo. Z mnoha šancí se podařilo Bártkovi rozhodnout. V závěru si hosté vítězství taktickou hrou pohlídali.

TRENÉR JAROSLAV GOLÁŇ: „Jsem rád hlavně za kluky, že jsme toto utkání zvládli. Jak po fotbalové, tak i po taktické stránce. Po zásluze si vezeme tři body."

VAL. MEZIŘÍČÍ: Příhoda, Bulla, Hruška, Smilek, Lančarič, Hrabovský, Černý, Kelnar, Poláček, Borák, Beránek, Poláček, Rybenský, Zachrdla, Gilar.

KP DOROSTU

1. Valašský FC – Paseky Zlín 3:2 (Buksa 2, A. Pajer), Vlachovice – Vsetín nehlášeno.

KS DOROSTU

Fr. Lhota – Louky 7:1 (Krajča 2, Radek Chmela 2, Kosiewicz, René Šerý, Vojtěch Šerý), V. Karl.+Karolinka – Mladcová nehlášeno, Lidečko – Štítná 4:0 (Dan Martinka, Tomáš Gargulák, Sekula, Vojtěch Ryza), Holešov – Val. Polanka 4:1 (D. Ondra), Hovězí – Juřinka 3:1 (Slováček 2, Baluk – Kovář).

OP DOROSTU SK. A

Halenkov – Lačnov 5:1 (Maňák 2, Jurajda, Ondryáš, Vojtěch Venklář – Martin Janáč), Ratiboř – Ústí 1:0 (Lukáš Stodůlka), Leskovec – Liptál 0:5 (Burján 3, Čadílek, Navrátil).

1. Ratiboř 3 3 0 0 8:0 9
2. Halenkov 3 2 0 1 7:3 6
3. Ústí 3 2 0 1 6:2 6
4. Lačnov 3 1 0 2 13:10 3
5. Liptál 3 1 0 2 6:5 3
6. Leskovec 3 0 0 3 0:20 0

OP DOROSTU SK. B

Choryně – Kelč 3:1 (Pavel Tvrdoň 2, Pavel Kamas – Němčic), Poličná – Podlesí 6:0 (Daniel Zelenka 2, Pavel Klvaňa 2, Alois Szabó, Radovan Jež), Jarcová – Jablůnka 7:1 (Vít Procházka 2, Bělíček 2, Velčovský 2, Žilinský – Žamboch).

1. Choryně 3 3 0 0 16:2 9
2. Poličná 3 2 0 1 12:2 6
3. Jarcová 3 2 0 1 13:5 6
4. Podlesí 3 2 0 1 10:8 6
5. Kelč 3 0 0 3 2:12 0
6. Jablůnka 3 0 0 3 1:25 0
OP DOROSTU SK. C Horní Bečva – Valašská Bystřice 0:4 (Macháček 2, Krhůtek), Dolní Bečva – Střítež 0:9 (Martinát 2, Lušovjan 2, Chlevišťan, Mikuš, Polcer, Pavlíček, Bajar).

1. Střítež 2 2 0 0 17:1 6
2. Val. Bystřice 2 2 0 0 11:0 6
3. Hutisko Solanec 1 1 0 0 7:0 3
4. Horní Bečva 2 0 0 2 1:12 0
5. Dolní Bečva 3 0 0 3 0:23 0

ŽÁCI

MS LIGA U 15

Val. Meziříčí – Opava 1:5 (Jakubík).

MS LIGA U 14

Val. Meziříčí – Opava 0:4.

MS LIGA U 13

Vítkovice – Val. Meziříčí 5:4 (Michal Galus 4).

MS LIGA U 12

Vítkovice – Val. Meziříčí 7:10 (Smékal 3, Lukáš Galus 2, M. Jaroň 2, Juroška 2, Vrána).

KP ST. ŽÁKŮ

1. Valašský FC – Nedašov 4:1 (Kučera 2, Plandor, Pavlíček), Ratiboř – Vsetín 1:6 (Tomáš Macík – Lubomír Maňák 2, Patrik Gerža, Miroslav Leskovjan, Martin Baran, René Zuzaňák).

KP ML. ŽÁKŮ

1. Valašský FC – Nedašov 9:1 (Jan Kuběna 2, Erik Gomola 2, Radek Rebroš 2, Daniel Dořičák, Josef Novák, Dominik Karban), Ratiboř – Vsetín 5:2 (Libor Vítek 3, Daniel Mrlina 2 – Robin Kohout 2).

KS ST. ŽÁKŮ

Juřinka – Val. Klobouky 3:2 (Nejedlý 2, Kutěj), Hor. Bečva – Vlachovice 2:1 (Vojtěch Maceček, Radek Bill), Bystřice p. H. – V. Karl.+Karolinka nehlášeno.

KS ML. ŽÁKŮ

Juřinka – Val. Klobouky 3:0 (Bílý 2, Pelc), Hor. Bečva – Vlachovice 9:2 (Matěj Juřík 3, Jakub Němec 3, Vojtěch Maceček 2, Stanislav Řezáč), Bystřice p. H. – V. Karl.+Karolinka nehlášeno.

OP ST. ŽÁKŮ SK. A

Francova Lhota – Lačnov 7:0 (Rudolf Matůš 3, Machač, Kovář, Hořánek, Daněk),

Lužná – Lidečko 2:2 (Michal Filgas, Jiří Matyáš – David Juřička, Pavel Fila), Horní Lideč – Valašská Polanka 7:2 (Žák 2, Arsene 2, Zvoníček, Jakub Častulík, Řepa – Růžička, Srba).

1. Franc. Lhota 3 3 0 0 16:1 9
2. Horní Lideč 3 1 2 0 8:3 5
3. Lidečko 3 1 2 0 5:2 5
4. Lužná 3 1 1 1 7:6 4
5. Lačnov 3 0 1 2 2:13 1
6. Val. Polanka 3 0 0 3 3:16 0

OP ST. ŽÁKŮ SK. B

Halenkov – Huslenky 1:3 (Pekař – Petr Hrbáček 2, Filgas),

Jarcová – Liptál 7:2 (Štěpán Hlavica 5, David Bártek, Tomáš Podušel – Luboš Hrbáček 2).

1. Jarcová 3 2 1 0 13:5 7
2. Ústí 2 1 1 0 17:2 4
3. Halenkov 2 1 0 1 4:4 3
4. Huslenky 2 1 0 1 4:5 3
5. Liptál 3 0 0 3 3:25 0

OP ST. ŽÁKŮ SK.C

Vigantice – Zubří hraje se v pondělí 17. září, Loučka – Podlesí 7:1 (Kundrát 4, Měsíc 2, Borák – Prokeš), Hrachovec – Střítež 2:0 (Plandor 2).

1. Loučka 3 2 0 1 19:5 6
2. Podlesí 3 2 0 1 14:9 6
3. Vigantice 2 2 0 0 7:2 6
4. Hrachovec 3 1 0 2 5:8 3
5. Zubří 2 1 0 1 2:12 3
6. Střítež 3 0 0 3 1:12 0

VALAŠSKÝ DENÍK OP ML. ŽÁKŮ SK. A

Střelná – Leskovec 3:4 (Erik Matěj 2, Lukáš Faltýnek – Marek Zeťák 2, Radek Tkadlec, Ondřej Juráň), Lhota u Vs. – Valašská Senice 6:1 (Dušek 4, Bartozel, Navrátil – Michálek), Huslenky – Hošťálková 5:2 (Kocurek 2, Januš, Schön, Šimara – X), Hovězí – Ústí 5:7 (Štěpán Fojtů 2, Tomáš Lucbauer 2, Michal Březáček – X),

Dohrávka 4. kolo: Lhota u Vs. – Ústí 6:0 (Jančina 2, Dušek 2, Bartozel, Sommer).

1. Huslenky 3 3 0 0 24:6 9
2. Kateřinice 2 2 0 0 20:1 6
3. Hošťálková 3 2 0 1 21:7 6
4. Lhota u Vs. 3 2 0 1 13:3 6
5. Val. Senice 2 1 0 1 8:6 3
6. Ústí 3 1 0 2 11:16 3
7. Leskovec 2 1 0 1 4:10 3
8. Střelná 3 0 0 3 4:28 0
9. Hovězí 3 0 0 3 6:34 0

VALAŠSKÝ DENÍK OP ML. ŽÁKŮ SK. B

Hrachovec – Vidče 0:1 (Kapoun), Kelč – Zašová 0:0, Valašská Bystřice – Krhová 4:5 (Cáb 2, Románek 2 – X), Vigantice – Prostřední Bečva 10:2 (Vít Porubský 3, Vojkůvka 2, Husek 2, Bill, Fiala, Válek – Jurajda 2), Choryně – Dolní Bečva 1:3 (Pavel Waclav – Jan Kuběna 2, Krištof Špatný).

1. Kelč 3 2 1 0 42:3 7
2. Vigantice 3 2 1 0 18:8 7
3. Vidče 3 2 1 0 6:3 7
4. Val. Bystřice 3 2 0 1 32:15 6
5. Choryně 3 1 1 1 12:10 4
6. Krhová 3 1 1 1 8:16 4
7. Dolní Bečva 3 1 0 2 9:12 3
8. Hrachovec 3 1 0 2 7:10 3
9. Zašová 3 0 1 2 3:7 1
10. Prostř. Bečva 3 0 0 3 10:63 0

OP ST. PŘÍPRAVKY SK. A

Valašská Polanka – Lhota u Vs. 5:4 (Natálie Bělašková 3, Pavel Malík 2 – Marek Navrátil 3, Jan Jančina), Nový Hrozenkov – Vel.Karl.+Karol. 2:3 (Frydrych 2 – Štuler 2, Koňařík),

Halenkov – Lhota u Vs. 1:4 (Josef Zádilský – Marek Navrátil 4), Nový Hrozenkov – Valašská Polanka 9:0 (Frydrych 5, Kašper 3, Chromčák).

1. V.Karl. + Karolinka 3 3 0 0 18:3 9
2. Nový Hrozenkov 3 2 0 1 31:3 6
3. Val. Polanka 3 2 0 1 12:15 6
4. Lhota u Vs. 4 1 0 3 8:28 3
5. Halenkov 3 0 0 3 4:24 0

OP ST. PŘÍPRAVKY SK. B

Podlesí – Kateřinice odloženo na 18. září, Jablůnka – Rajnochovice 1:2 (David Menšík –Jan Holec, Jan Staněk), Kateřinice – Rajnochovice 14:0 (Miroslav Vrba 5, Jakub Marek 3, Daniel Studený 2, Libor Mikšík, Daniel Růžička, Matyáš Macík, Jan Dančák),

Hošťálková – Podlesí 1:2 (Jaroslav Orság – Lukáš Adámek, Vojtěch Novák).

1. Kateřinice 3 2 0 1 41:2 6
2. Podlesí 2 2 0 0 25:1 6
3. Hošťálková 3 2 0 1 14:2 6
4. Rajnochovice 3 1 0 2 2:26 3
5. Jablůnka 3 0 0 3 1:52 0

OP ST. PŘÍPRAVKY SK. C

Valašské Meziříčí B – Zubří 9:3 (D. Sovák 7, Sušeň, Stratil – Pernica 2, Poruba), Hrachovec – Choryně 4:2 (Bajzík 3, Grejták – Ječmeň, Cacek), Choryně – Juřinka 1:4 (Michal Cacek – Vojtěch Šulák 2, Tomáš Pavlištík, Jan Hrbáč), Hrachovec – Valašské Meziříčí B 0:6 (Sovák 3, Herman, Hruška, Juřík).
1. Val. Meziříčí B 3 2 1 0 19:7 7
2. Juřinka 3 2 1 0 16:5 7
3. Hrachovec 4 2 0 2 8:18 6
4. Choryně 3 0 1 2 7:12 1
5. Zubří 3 0 1 2 9:17 1

OP ST. PŘÍPRAVKY SK. D

Hutisko – Horní Bečva 0:9, Vidče – Valašská Bystřice 2:12 (X – A. Válek 6, A. Füster 6),

Dolní Bečva – 1.Valašský FC 3:0 (Lukáš Dědič 2, David Kuběna), 1. Valašský FC – Valašská Bystřice 21:0 (L. Galus 7, Lokša 6, Baroš 3, Vrbka 2, Trampotová 2, Konečný),

Horní Bečva – Valašská Bystřice odloženo, 1.Valašský FC – Hutisko hraje se v pondělí 17. září, Dolní Bečva – Vidče 12:1 (Krištof Špatný 4, Lukáš Dědič 4, David Kuběna 3, Klára Pavlíčková – Daniel Němec).

1. 1. Valašský FC 3 2 0 1 34:5 6
2. Dolní Bečva 2 2 0 0 15:1 6
3. Horní Bečva 3 1 1 1 16:18 4
4. Val. Bystřice 2 1 0 1 12:24 3
5. Vidče 3 0 1 2 9:29 1
6. Hutisko Solane c 1 0 0 1 0:9 0

OP ML. PŘÍPRAVKY SK. A

Valašské Příkazy – Kateřinice odloženo na 20. září, Arsenal – Hovězí 15:1 (X – Durmon),

Valašské Příkazy – Arsenal hraje se v pondělí 17. září, Kateřinice – Hovězí hraje se v pondělí 17. září, V.Karl.+Karol. – Valašské Příkazy 18:0 (Štuler 5, Horák 5, Hrabovský 3, Toman 2, T. Koňařík 2, Gajdoš). Dohrávka 5. kolo: Arsenal – Kateřinice 10:1.

1. V. Karl. + Karol. 3 3 0 0 34:2 9
2. Arsenal Rožnov 2 2 0 0 25:2 6
3. Kateřinice 2 0 0 2 3:21 0
4. Val. Příkazy 1 0 0 1 0:18 0
5. Hovězí 2 0 0 2 1:20 0

OP ML. PŘÍPRAVKY SK. B

Juřinka – Valašské Meziříčí B 2:11 (Bílý, Kurinec – V. Zahradníček 5, Číž 3, J. Zedek 2, Furmánek), Zašová – Poličná 1:11 (Petřek – Králík 7, Bill 2, Kundrát, Frňka),

Kelč – Police 1:8 (T. Hlavica – Dohnal 5, Malíř, Vlček, Kajnar), Valašské Meziříčí B – Poličná hraje se v pondělí 17. září, Police – Juřinka 10:1 (Vlček 3, Malíř 3, Dohnal 2, Kajnar 2 – Kurinec), Kelč – Zašová 3:2 (P. Mašláň 2, T. Hlavica – V. Dobrozemský, J. Konvičný).

1. Poličná 3 3 0 0 32:3 9
2. Val. Meziříčí B 3 3 0 0 33:10 9
3. Police 4 2 0 2 25:14 6
4. Kelč 4 2 0 2 14:29 6
5. Zašová 4 1 0 3 20:37 3
6. Juřinka 4 0 0 4 14:45 0

OP ML. PŘÍPRAVKY SK. C

Vidče – Vigantice odloženo, Střítež – Zubří 3:10 (Hynek Kraus 2, Adam Vavruša – Richard Kovář 4, Tomáš Zeman 3, Karel Diviš 2, Petr Bumbala), Dolní Bečva – 1. Valašský FC 2:5 (Adam Balán, Adam Vojkůvka – Dořičák 3, Šebesta, Sladovník), 1.Valašský FC – Zubří 5:0 (Sladovník 2, Gajdůšek, Dořičák, Šimša), Vigantice – Zubří 5:2 (Šimon Pavlica 3, Martin Jurajda, Martin Sklář – Tomáš Zeman 2), 1. Valašský FC – Vidče odloženo na pondělí 17. září, Dolní Bečva – Střítež 6:2 (Vojkůvka 4, Solanský, Růčka – Vavruša 2).

1. Dolní Bečva 4 3 0 1 25:11 9
2. 1. Valašský FC 3 3 0 0 16:3 9
3. Vigantice 3 2 0 1 13:9 6
4. Vidče 2 1 0 1 9:12 3
5. Zubří 4 1 0 3 14:22 3
6. Střítež 4 0 0 4 10:30 0

DIVIZE ŽEN

Val. Meziříčí – Havířov 1:1 (Hrazdilová).

Autor: VLADIMÍR ŠTĚPÁN