IV. TŘÍDA

ZDĚCHOV - RATIBOŘ B 1:2 (0:2)

Domácí na podzim před svými fanoušky ani jednou nevyhráli. Zděchov prohrával v prvním poločase po dvou slepených brankách a pak marně naháněl lepší výsledek. I když mají domácí tradičně lepší druhé poločasy, na body to nestačilo.

Branky: Jaroslav Macek Marián Uhrin, Tomáš Mynařík.

STŘÍTEŽ B - LAČNOV 1:4 (1:3)

Lačnov ve Stříteži potvrdil roli favorita. Domácí ve druhé polovině podzimu tápali a ani tentokrát neměli na soupeře nárok. Hosté byli lepší v kombinaci a potrestali všechny domácí chyby.

Branky: Tomáš Merta Lubomír Janáč 2, Pavel Kolaja, Martin Hrabina.

ŠTUDLOV - VSETÍN B 1:3 (1:2)

Študlov doma zase padl. Radost z vedení v podání branky Lukáše Polácha domácím dlouho nevydržela. Hosté ještě do poločasu zápas otočili během tří minut brankami Banta a Paládiho a po přestávce drama nepřipustili.

Branky: Lukáš Polách Josef Bant, Ondřej Paládi, Tomáš Bartoň.

HALENKOV B - H. BEČVA B 1:0 (1:0)

Výborný výkon domácího brankáře Jana Trlici zachránil proti favoritovi domácím tři body. Ti vedli po brance Pavla Holce, vedení nepotvrdili a pak vděčili svému brankáři, že dosáhli nejhubenějšího vítězství. Na zápase se nedostavil delegovaný rozhodčí Žmiják.

Branka: Pavel Holec.

KRHOVÁ B - MIKULŮVKA 4:2 (2:0)

Vítězstvím domácí rezervy nad Mikulůvkou dali domácí třemi body slavnostní punc oficiálnímu spuštění nového automatického zavlažování hřiště, kde klub ještě do konce podzimu vybudoval. Béčko Jiskry šlo do vedení hned v 1. minutě. Hosté bojovali, ale do poločasu inkasovali ještě jednou. Srovnat se jim podařilo slepenými góly po přestávce. Domácí to nakonec urvali po brejku a krásné střele z dálky.

Branky: Tomáš Novák 2, Petr Kubičný, Ladislav Havel Václav Jasný, Martin Bělohlávek.

V. LHOTA - POLICE 1:0 P. K, NA PENALTY 5:4

Po žních měli ve Velké Lhotě půst. Tři body z půdy Vsetína B domácí jako by uchlácholily. Hrál se oboustranně velmi slabý fotbal, který ani jinak než bez branek skončit nemohl. Druhý bod mají domácí jen díky penaltám.

CHORYNĚ B - LIPTÁL 5:1 (2:0)

Domácí se na šlágr kola vydatně posílili o hráče prvního týmu a zápas jasně ovládli. Postupně pět různých hráčů sázelo do hostující branky jeden gól za druhým. Hosté se dostali ke slovu až za stavu 5:0 a vsítili alespoň Zgarbou čestný úspěch.

Branky: Richard Štec, Pavel Tvrdoň, Luboš Hadvičák, Josef Landa, Adam Sovák Jaroslav Zgarba.

DOHRÁVANÁ UTKÁNÍ

H. BEČVA B - MIKULŮVKA 3:2 (1:0)

Domácí potvrdili roli favorita. Měli po celý zápas převahu a předváděli líbivý fotbal. Z toho nakonec pramenily dvě branky Rostislava Dvorského a jedna Filipa Onderky. Za hosty jen korigoval Martin Bělohlávek.

Branky: Rostislav Dvorský 2, Filip Onderka Martin Bělohlávek.

VSETÍN B - V. LHOTA 1:4 (0:1)

Béčko Vsetína doma moc neprohrává, ale tentokrát nestačilo po zásluze na velmi dobře hrající Velkou Lhotu. Tu vedl střelecky někdo jiný než Lukáš Labaj. Ondřej Czinege dal hattrick a hosté se radovali z třech bodů.

Branky: Rostislav Pastirčák Ondřej Czinege 3, Lukáš Labaj.

1. Choryně B 13 11 0 0 2 48:13 33

2. Horní Bečva B 13 9 1 0 3 41:21 29

3. Lačnov 13 8 1 2 2 43:20 28

4. Vsetín B 13 7 3 0 3 48:26 27

5. Liptál 13 8 0 2 3 44:29 26

6. Velká Lhota 13 7 2 0 4 34:19 25

7. Halenkov B 12 7 1 1 3 25:16 24