POLICE – KRHOVÁ 4:1 (1:1)

Již v 5. minutě potrestal Krhovjan Martínek chybu brankáře – 0:1. Domácí na vyrovnání čekali až do 37. minuty, kdy centrovaný míč Hruškou tečoval Vančura – 1:1. Druhý poločas již byl plně v režii hráčů Polic. Po hodině hry střílel Hlavica do břevna a Zbrožek dorazil – 2:1. V 69. minutě po akci Zedka přidal třetí branku Škařupa. V závěru si oba hráči spolupráci vyměnili a Zedek výsledek podepsal – 4:1.

BRANKY – JANOVÁ B 4:5 (0:4)

Domácí začali zápas v nedbalkách a v 15. minutě prohrávali 0:2. Za celý první poločas se prakticky nedostali do hry a Janová kontrolovala hru. Postupně třemi brankami Potočného a jedné Gajdoše s Kovalčíkem vedla až 0:5. Hattrick Lušovjana a jedna trefa Pastorka ale udělala ze zápasu drama.

LESKOVEC – HRACHOVEC B 1:2 (1:0)

První poločas patřil domácím, kteří z řady tutovek šli do vedení ve 44. minutě, kdy se po rohovém kopu hlavou trefil Martin Vychopeň. Hosté ale ve druhém poločase během pěti minut zápas otočili. V 70. minutě se trefil Petr Cahlík a o pět minut později rozhodl Radek Matůš.

JARCOVÁ – BYNINA 3:3 (2:1)

Na těžkém terénu se hrál dost nezáživný fotbal a domácí třikrát vedli. Ale ani to jim na plný bodový zisk nestačilo. V 80. minutě hosté vyrovnali potřetí a vezou si domů bod. Za domácí dvakrát přesně mířil Erik Klvánek a jednou Bártek. Za hosty byli úspěšní Stuchlík, Matula a Šebesta.

N. HROZENKOV – CHORYNĚ B 1:1 (1:0)

Zápas skončil spravedlivou remízou, byť hosté Máchou vyrovnali v 89. minutě. Na těžkém terénu to byl spíše boj, než fotbal. Hrozenkov vedl brzo, již v 8. minutě se trefil Štuler.

LUŽNÁ – VAL. SENICE 1:3 (1:1)

Souboj sousedů v tabulce vyzněl lépe pro hosty. Dvě úvodní branky padly z pokutových kopů. Nejdříve se trefil domácí Karel Sívek, za hosty vyrovnal Liška.

Senici vyšly ve druhém poločase dva brejky a Trochta s Mňačkem mířili přesně.

PODLESÍ B – ÚSTÍ 4:0 (2:0)

Domácí měli celý zápas pod kontrolou a do vedení šli již v 10. minutě, kdy se trefil pohotovou dorážkou Tomáš Adámek. Ve 35. minutě pěkná přihrávka Radima Blaška našla Miroslava Pernického a bylo to 2:0. Druhý poločas nabídl stejný obrázek, jako ten první. V 56. minutě pěknou hlavičkou zvýšil Bača a výsledek pečetil v 65. minutě chytrou střelou Petr Adámek.