IV. třída – sk. A

17. kolo

RATIBOŘ B – ŠTUDLOV 2:1P (1:1)

V jediné předehrávce vsetínské IV. třídy ratibořské béčko doma urvalo dva body. První půlka byla hodně zahřívací, bylo vidět, že se v půlroční pauze moc netrénovalo a oba týmy jdou do utkání po zimní hibernaci. Jako první se ale probrali z kómatu domácí. V 19. minutě Bernát našel Olšáka a domácí vedli 1:0. Ve 32. minutě překvapil Polách domácího gólmana Aleše Navrátila střelou z třiceti metrů, která se zatřepatala ve slunci a míč skončil až v síti – 1:1.

Druhý poločas byli domácí lepší a přišly i šance. Ve 46. minutě se zaskvěl hostující gólman, který vychytal tutovku Olšáka, pak ještě v 86. minutě Lukáš Navrátil nedal tutovku, a tak se šlo na penalty. V nich dvě střely hostů chytil mladičký domácí gólman Martin Gajdoš a zajistil tak Ratiboři bod navíc. Hrdinou utkání byl právě mladý brankář Gajdoš. „Nastoupil na druhou půli poté, co musel Aleš Navrátil odjet do práce. V penaltách dvakrát dobře zasáhl a máme dva body," chválil mladého gólmana domácí hráč a také sekretář oddílu Michal Mrlina.

Branky: 19. Olšák – 32. Polách.