STŘELNÁ – LUŽNÁ 2:3 (1:0)

Domácí měli zápas skvěle rozehraný, ale nakonec měl pro ně velmi hořký konec a zůstali úplně bez bodu. V prvním poločase padla jen jedna branka a dali ji domácí. Také do druhé půle vstoupili dobře domácí a šli do vedení 2:0. To už s nimi vypadalo velmi nadějně. Jenže to by nesměla přijít smrtící sedmiminutovka hostujících Tygrů, kteří se na svou kořist vrhli hodni svého jména. Právě během pouhých sedmi minut dali fotbalisté Lužné tři branky a úplně tak otočili zápas, který měli domácí tak dobře rozehraný.

„Je to strašná škoda, že jsme utkání ztratili v tak krátké době. Kluci makali dobře celou dobu, ale za stavu 2:0 hodně útočili, chtěli dávat další branky a soupeř toho využil maximálně," byl po utkání zklamaný domácí funkcionář Alois Vašků. Domácí celek ještě mohl zachránit alespoň remízu, ale nebylo mu přáno.

„Samiec s Brlinou šli asi dvě minuty před koncem úplně sami na brankáře hostů, ale dali pouze spojnici břevna a tyče. Tady sed mohlo vyrovnat a mohli jsme mít aspoň bod. Ale prohráli jsme si to sami tou strašnou sedmiminutovkou. Je to velká škoda ztratit takový zápas," dodal zklamaně Alois Vašků.

Branky: Panáček, Krajča – Zoukal, Matyáš Petr, Jan Filgas z pen.

BRANKY – HOŠŤÁLKOVÁ 0:4 (0:2)

V minulé sezoně kráčel branecký Lokomotiv ve IV. třídě od vítězství k vítězství, ve trojce to ale je jiné kafe. 0:17! Tak takové skóre z posledních tří zápasů mají fotbalisté Branek. V předminulém kole prohráli Brančané v Růžďce 0:6, pak v Novém Hrozenkově 0:7 a třetí hořkou pilulku museli spolknout v sobotu odpoledne doma s Hošťálkovou. První poločas byl vyrovnaný, ale stejně už po něm vedli hosté o dvě branky. Když se potom ve druhé půli kvůli hraní rukou mimo šestnáctku poslal pod sprchy domácí gólman, v deseti už domácí neměli šanci a domácí příznivci tak odcházeli ze zasluněného fotbalového areálku silně rozladěni. Branky asi čeká hodně těžká sezona. Také další zápas budou hrát Brančané doma, původně nedělní zápas v Lačnově se přesouvá na sobotu na 16 hodin na hřiště do Branek.

Branky: Pařenica 2, Bambušek, Chocholatý.

ÚSTÍ – LOUČKA 2:1 (1:1)

Domácí se dostali do vedení, když zaváhání brankaře hostů využil Fojt. Hosté vyrovnali v 40 minutě, když si za obranu domácích naběhl Borák a skóroval. Druhá půle přinesla vyrovnaný fotbal s šancemi na obou stranách. Domácí jednu s nich proměnili Mikulíkem a tím stanovili konečný výsledek zápasu. Šťastné tři body pro Ústí.

Branky: Fojt, Mikulík – Borák.

KRHOVÁ A – V.BYSTŘICE B 1:3 (1:1)

Branky: Blažek – Vrábel, Majer, Lazecký.

RŮŽĎKA – LAČNOV 3:2 (2:0)

Branky: Skalický Pavel, Bělíček Lukáš, vlastní – Brhel, vlastní.

VAL.SENICE – N. HROZENKOV 0:1 (0:0)

Branka: Měkyna.

JUŘINKA B – SEMETÍN 3:4 (0:0)

Branky: Štěpán 2, Burda – Šrom 2, Sacher, Kamas.

Tabulka

Tabulka