OKRESNÍ PŘEBOR

HUSLENKY – PRLOV 2:2 (1:1)

Hosté začali bez bázně a hany a v úvodu zápasu si vytvořili mírnou převahu. Zaslouženě se ve 26. minutě ujali vedení brankou Hajdy. Teprve potom přišel domácí budíček a za čtyři minuty bylo vyrovnáno. Lukáš Labaj pronikl z levého křídla a mířil přesně – 1:1. Do poločasu již nemělo ani jedno z mužstev šanci. Nástup do druhého dějství patřil pro změnu Huslenkám a v 68. minutě Šimčík střelou zpoza šestnáctky nedal brankáři šanci – 2:1. Další šanci domácí nevyužili. To je muselo mrzet, neboť v 89. minutě chybu domácí obrany potrestal Světlík – 2:2.

HOŠŤÁLKOVÁ – KATEŘINICE B 4:1 (3:0)

Hosté v domácím prostředí rozdávají brankové příděly, ale tentokrát narazili na kvalitního soupeře. V derby zápase, za krásného počasí a před 150 diváky, domácí na soupeře doslova vlétli. Do desáté minuty měli šest vyložených šancí. Ujala se pouze jediná, když se v osmé minutě prosadil domácí kapitán Gargulák. Ve 26. minutě, po hrubce hostující obrany, přidal druhou branku Pala. Ve 40. minutě vstřelil svou druhou branku v zápase Gargulák – 3:0 .Ve druhém poločase si Hošťálková hlídala tříbrankový náskok, který navíc navýšil v 60. minutě z penalty svou třetí brankou v zápase Gargulák. Čestnou branku hostů v 85. minutě z penalty vstřelil Zbranek.

STŘÍTEŽ – LHOTKA N. B. 3:2 (2:0)

Domácí fotbalisté na svého soupeře doslova vletěli. Již ve 3. minutě se po akci Sedláčka dostal do šance Melichařík, ale nedal. Domácí i nadále hráli aktivně a ve 36. minutě mohli vstřelit branku. Po akci Václava Kuběje volej Melichaříka mířil těsně nad. O čtyři minuty později to bylo již 1:0. Melichařík unikl a naservíroval krásný balón pro Pleška. Ten mířil přesně – 1:0. Melichařík byl při chuti a v poslední minutě předvedl slalom hodný lyžaře Tomby. Prošel přes pět hráčů a mířil přesně – 2:0. Po hodině hry to byl opět Melichařík, který se dostal po úniku sám před brankáře. Tentokrát střílel vedle. Hosté se dostali do hry v 62. minutě a Vozák střelou podél brankáře Fabiána snížil na 2:1. Jenže domácí žádné drama nepřipustili. O dvě minuty později akci Sedláčka zakončil přesně Plešek – 3:1. V 71. minutě sice po skrumáži snížil hostující Petřek, ale domácí dramatickou koncovku zvládli.

RATIBOŘ – HORNÍ BEČVA 5:1 (2:0)

Domácí nastoupili v dost oslabené sestavě, když na lavičce zůstali sedět zranění L. Blizňák, Rafaj, Z. Blizňák a vykartovaný Galetka. Horní Bečva si z Ratiboře odvezla až příliš krutou porážku. Domácí se dostali do vedení hned v 7. minutě, kdy z 25 metrů přesně zamířil levačkou A. Konvičný – 1:0. O deset minut později zvyšoval na 2:0 po centru Olšáka krásně rybičkou V. Pala. Vstup do druhého poločasu měla Ratiboř bleskový a Adámek narazil Konvičnému. Ten nezaváhal – 3:0. Ve 48. minutě snížil z přímého kopu Pavlica 3:1. V 60. minutě se do centru Mynaříka položil Adámek a taky rybičkou zvýšil na 4:1. O minutu později vypsal konečný účet utkání po samostatné akci opět T. Adámek.

LOUČKA – HALENKOV 1:1 (0:1)

Hostům patřil první poločas a zaslouženě vedli. Vedení je sice bolelo, neboť faul na záložníka Jakeše z Halenkova byl hodně tvrdý. Hráč má zlomenou nohu. Trest přišel po centru z trestného kopu, když míč usměrnil Haničák. Běžela 28. minuta. Domácí ve druhé půli Halenkov přitlačili, ti naopak čekali na brejk. Vyrovnání přišlo v 82. minutě. Po trestném kopu z poloviny hřiště hlavičkoval Staša a Cikhard prostřelil brankáře hostů – 1:1.

FRAN. LHOTA – JABLŮNKA 5:0 (3:0)

Domácí fotbalisté svého soupeře jasně přehráli. Do pohody se dostali již ve 12. minutě, kdy Zdeněk Kindl starší napálil trestný kop do tyče a od ní se míč odrazil do branky – 1:0. O deset minut později zvýšil na 2:0 Bambuch. Deset minut před přestávkou vstřelil s pomoci teče obránce hostů třetí branku Mňačko. Nástup do druhé půle měli domácí raketový. Nejdříve z levého křídla unikl Bambuch a zamířil přesně – 4:0. Stejný hráč zkompletoval hattrick pěknou hlavičkou po hodině hry. Ve zbývajícím čase se domácí předháněli v zahazování šancí.

LIPTÁL – VSETÍN B 1:5 (0:5)

Výsledek prvního poločasu je příliš krutý a rezerva Vsetína udělila domácím lekci z produktivity. Již v 10. minutě ji poslal do vedení Plandor – 0:1. O tři minuty později přidal druhou branku Ondra Lukáč. Liptál se mohl dostat do hry po čtvrthodině. Urban kopal penaltu, ale brankář Špalek jeho střelu vyrazil. Tato situace poslala domácí do kolen. Ve 20. minutě zvyšoval opět Ondra Lukáč. Potom měli možnost kopat penaltu i hosté a brankář Špalek si s ní poradil bez problémů – 0:4. Tečku za vydařeným prvním poločasem pro Vsetín udělal ve 44. minutě Spáčil. Druhý poločas se hrál již jenom z povinností. Branka Matošky v 55. minutě byla domácí labutí písní.