SKUPINA A

ZDĚCHOV – LHOTA U VS. B 3:5 (2:1)

Zápas dvou rozdílných poločasů rozhodl střelecky disponovaný Doležal. Trefil se třikrát, další góly přidali Valchař a Salák. Za domácí byli úspěšní Matuška, Michálek a Ezechyl.

LAČNOV – RATIBOŘ B 7:0 (4:0)

Souboj o čelo tabulky měl nečekaně rychlý průběh. Domácí třikrát udeřili po rohových kopech a vedli 3:0. Zbytek zápasu se změnil v domácí exhibici.

Dvakrát mířil přesně Rumánek, po jedné trefě přidali Ryza, Buček, Golaja, Mainuš a Povalač.

STŘELNÁ – ŠTUDLOV 3:0 (0:0)

Po vyrovnaném prvním poločase se konečně probudil mladý střelec Ruda Kresánek a dvěma brankami dostal domácí do vedení.

V 88. minutě vydařenou druhou půli podepsal Michal Daněk.

HUSLENKY B – MIKULŮVKA 5:2 (2:1)

Hosté se sice ujali vedení 0:1 po rohovém kopu, kdy se trefil Stančík, ale domácí ještě do přestávky zápas otočili brankami Sábla a Kocourka. Také ve druhé části byly Huslenky lepší a další branky přidali Tydlačka, Maloušek a Pisklák. Za hosty se opět po rohovém kopu prosadil Hrabovský.

JABLŮNKA B – LIDEČKO B 0:5 (0:2)

Domácí za stavu 0:0 nedali penaltu, a tak udeřili dvakrát hosté. Ti sice také nedali penaltu, ale vůbec toho nemuseli litovat. Ve druhé části ovládli zápas. Dvakrát mířil přesně Bližňák, po jedné brance přidali Gargulák, Pastorčák a Janáč.

SKUPINA B

BYNINA – POLIČNÁ B 2:3 (1:2)

Hosté šli do vedení ve 21. minutě Malíkem, za chvíli vyrovnal Matula.

Těsně před přestávkou přidal druhou branku Poličné Kelnar. Po přestávce mířil přesně Malík. Domácí Dibelka stačil pouze snížit.

JUŘINKA B – BRANKY 4:2 (2:1)

V 10. minutě souboje týmů z horní poloviny tabulky poslal domácí do vedení Paťava, potom vyrovnal hostující Cahlík.

Ve 40. minutě přidal druhou domácí trefu Jiří Šindelek a po změně stran Bazalka – 3:1. Hostující Kašík stačil snížit, poslední slovo měl v 75. minutě Vaněk – 4:2.

KRHOVÁ B – KLADERUBY 5:1 (5:0)

Vše podstatné se odehrálo v první půli. Dvakrát přesně mířil Pastuszek a Mužík, jednu branku přidal Kristek. Hosté se vzpamatovali, dočkali se ale jen čestného gólu z kopačky Zábranského.

JASENICE – RŮŽĎKA 3:0 (1:0)

Domácí svůj tlak korunovali až ve 43. minutě brankou Cabáka. Tlak ve druhé půli přinesl dvě branky Starůstky a Kociána. Hostující brejky likvidoval s přehledem domácí gólman Konvičný.

KELČ B – VELKÁ LHOTA 2:1 (1:1)

Kelečská rezerva si výhrou nad Velkou Lhotou zajistila postup do III. třídy. O domácím vítězství rozhodla až unikátní střela Jiřího Surovce ze začátku druhého poločasu. Domácí se proti Velké Lhotě dlouho trápili a na nasáklém povrchu se dlouho nemohli prosadit. Vedoucí branku ale přesto vstřelil Radoslav Pajdla, který z hranice šestnáctky vymetl šibenici a navázal tak na svůj premiérový gól z minulého týdne. Hosté ale nesložili zbraně a ještě do konce prvního poločasu se jim podařilo vyrovnat. Za mohutného aplausu skóroval sváteční střelec Surovec. Ten se ve vápně zorientoval nejlépe a centr zleva dorazil z voleje nezvykle pravačkou přímo za záda hostujícího brankáře. Když poslední přímák hostů zneškodnil brankář Svoboda, mohla v Kelči propuknout oslava postupu rezervního týmu do III. třídy.