17. kolo

POLIČNÁ – KELČ B 2:0 (0:0)

Domácím chyběli hráči dorostu, kteří pravidelně nastupují v základní sestavě mužů, jelikož zápas mužů kolidoval se zápasem dorostu. Přestože hosté nastoupili pouze o deseti hráčích, nebyli pro domácí v prvním poločase slabším soupeřem.

Poličná se nemohla dostat do tempa, a když už si šance vytvořila, Matěj Šedý je trestuhodně zahodil. Do druhého poločasu domácí nastoupili proti oslabenému soupeři s odhodláním zvítězit, soupeře přehrávali, v 52. minutě šli do vedení gólem Matěje Šedého, který se konečně trefil a výsledek zápasu uzavřel v 55. minutě Aleš Žniva. Další průběh zápasu si domácí pohlídali a brali očekávané tři body.

Branky: Šedý Matěj, Žniva Aleš.

FC VEL.KARL. + KAROL. B – VALAŠSKÁ BYSTŘICE A 7:2 (2:2)

Domácí minule přivezli body ze zápasu s rezervou Kelče, když na umělce ve Valašském Meziříčí vyhráli 3:1. A tak se diváci přirozeně domnívali, že doma tomu bude stejně tak. Hosté ale začali hodně ofenzivně a výsledkem jejich tlaku byla úvodní domácí vlastní branka.

Po vyrovnání šli ale hosté znovu do vedení zásluhou ruky domácího Vlastimila Pinkavy a následné penalty, kterou hostující Radim Vlček proměnil. Do poločasu ještě domácí srovnali a šlo se do kabin. Po přestávce ale domácí už bez vyloučeného Pinkavy začali opožděně světit Velikonoce a uštědřili hostům pořádnou valašskou pomlázku. Výhru druhého poločasu v poměru 5:0 lze nazvat pro hosty ještě přijatelnou, protože zcela odpadli a za domácí začali střílet i hráči z lavičky. Zápas měl jednostranného vítěze, hosté především ve druhém poločase absolutně propadli.

Branky: Králík Adam 3, Šimák Martin, Píšek Pavel, Mynarčík Adam, Sibal Fransize – vlastní, Vlček Radim.

HUTISKO B – BYNINA 3:2 PK (1:2)

Pro domácí to byla léčba šokem. Bynina vedla po deseti minutách 2:0. Domácí ještě do půle srovnali a po vyrovnání se šlo na penalty, ve kterých brali bod navíc domácí.

Branky: Baroš Ondřej, Pařenica Robert – Kutěj Jaromír 2.

HORNÍ BEČVA A – DOLNÍ BEČVA B 4:2 (1:1)

Branky: Ondruch Martin, Koňařík Jan, Vaníček Tomáš, Bártek Ondřej – Skalík Petr, Krhůtek Michal.

STŘÍTEŽ A – HUSLENKY A 4:0 (3:0)

Po podzimu poslední hráči Stříteže nad Bečvou i ve druhém jarním utkání ukázali, že je jim okresní přebor natolik milý, že nechtějí okusit vody III. třídy. Jasné tři body domácích, kteří jsou najednou hned na sedmém místě.

Branky: Lušovjan 2, Kuběj, Zachoval.

HALENKOV A – CHORYNĚ 3:0 (1:0)

Branky: Krejčí, Úlehla, Šulák Jan.

LHOTKA N.B – PRLOV 2:3 PK

Smolné utkání pro Lhotku. Domácí tým nad třetím Prlovem ještě deset minut před koncem vedl o dvě branky, ale hosté nejenže vyrovnali, dokonce Lhotce ukradli o bod navíc v rozstřelu.

Branky: Rosenkranc, Vozák – Fila, Františák.

1. Halenkov A 15 13 1 1 51:14 41
2. FC Vel.Karl.+Karol. B 16 11 1 4 59:20 34
3. Prlov 15 10 3 2 42:15 34
4. Valašská Bystřice A 15 8 2 5 25:20 28
5. Horní Bečva A 15 6 5 4 30:21 25
6. Bynina 15 5 5 5 24:34 24
7. Střítež A 15 5 3 7 36:40 18