VKK - Rýmařov 0:1 (0:1)

"Prostě to včera nešlo a příčiny hledejme jen a jen v hlavách domácích hráčů. Zápas se od úvodního hvizdu odehrával vlastně jen ve středu pole. Hosté rychle vycítili příležitost, začali těžit z domácí letargie a s jednoduchostí nabourávali již tak nabouranou psychiky domácích. Když se jim ještě po hrubé chybě domácích v rozehrávce podařilo dát gól, bylo jasné, že sobota nebude pro karlovské zrovna šťastným dnem. Trenér Ivo Davídek se snažil něco ve druhém poločase změnit střídáním, ale nic to nebylo platné. Prostě se prohrálo, ještě stále je reálná šance se zachránit, ale musíme kalkulovat s tím, že v posledních kolech se dějí divy, ale to určitě není problém jen divize E," řekl vedoucí domácího mužstva Jaroslav Valián.

Zápas si domácí prohráli sami, za celý zápas nevystřelili ani jednou na bránu, to se to potom těžko svaluje vina na něco jiného.

Tentokrát ani diváci nenašli běhen celého zápasu chvilku, aby domácí hráče povzbudili, držet palce, když se vyhrává je pěkné, ale včera to domácím vůbec nešlo a diváci byli taky nějací zkoprnělí.

"Utkání jsem se podvědomě bál a moje obavy se naplnily. Neměli jsme dnes svůj den, alespoň bod by měl cenu zlata, ale popravdě nutno přiznat, že jsme do gólové šance za celý zápas vůbec nedostali. Čeká na nás poslední zápas jara v Petrovicích a tam to bude hodně těžké. Přesto věřím, že se i na podzim bude v Karlovicích divize hrát," dodal asistent trenéra Ivo Davídek.

Branka: 37. Krčmařík.
VKK: Sváček - Zeť, Mikula, Martin Pavelka, Ondřejka - Heger (62. Jan Pavelka), Kučera (67. Langer), Podešva, Vašut - Chuchma, Škrobák. Trenér Petr Ondřejka, asistent trenéra Ivo Davídek.