Nejvyšší počet bodů – 11 – posbírala trojice dvojice hráčů: Miroslav Křenek ze Vsetína, Jan Krba mladší z Dolní Bečvy a Petr Mazáč z Huslenek. Mezi nimi musela rozhodnout Supertrefa – tedy tip na celkový počet branek ve všech odehraných zápasech daného kola. V odehraných zápasech padlo celkem 39 branek, čemuž byl ze jmenované trojice nejblíže Miroslav Křenek. Ten tipoval, že padne 33 gólů, zatímco oba jeho soupeři byli dále od správného tipu (29, resp. 30 branek).

Miroslav Křenek ze Vsetína si tak může v redakci Valašského deníku vyzvednout odměnu pro vítěze týdenního kola – karton piv Holba, ryzího piva z hor.

Protože je dlouhodobá 13 kolová soutěž teprve na začátku, stále se vyplatí zapojit do hry i nyní. Na nejlepší tři tipéry podzimní části jsou totiž připraveny tři velmi atraktivní ceny- vítěz se může těšit na pořádnou pivní nálož, za své znalosti si totiž odnese rovnou stovku piv. Na druhého v celkovém pořadí čeká dárkový koš Hamé, třetí vyhraje dárkový balíček s vínem a fotbalovým míčem. Abyste se mohli zapojit mimo jiné i do klání nejlepšího tipéra víkendu, jehož každý týden odměníme kartonem piv Holba, stačí, když vyplněný kupon č. 5 vystřihnete a do pátku 4. září srpna 2015 do 15 hodin jej doručíte na adresu Valašského deníku (Na Příkopě 814, Vsetín).