JABLŮNKA – H. LIDEČ 0:2 (0:1)

Souboj o první místo tabulky ovlivnila hned 5. minuta zápasu, kdy hostující Trčka předvedl sólo přes půl hřiště a s přehledem obstřelil Vašíčka. Skvěle organizovaná obrana Lidče v čele s kapitánem Seidlem na stoperu odrážela útoky domácích. Ve 13. minutě napřáhl z dálky Trochta, domácí brankář vytěsnil mimo tyče. V závěru poločasu se ke slovu dostali i domácí, Kubínovu drobnou nejistotu v 37. minutě nepotrestal dorážkou střídající Biel. Když minutu před poločasovým hvizdem vykryl Kubín tečovaný trestný kop Biela, šlo se do kabin s nejtěsnějším vedením hostů. Druhé dějství přesně okopírovalo úvod zápasu, rychlonohý Fojtík přesným centrem našel Trčku, a ten zvýšil hlavou na 2:0. Za dvě minuty mohlo být s domácími ještě hůř, rychlý výpad a křižnou Surovcovu ránu však Vašíček zlikvidoval. V 53. minutě měl na kopačce snížení Orság, když neúspěšně dorážel Suchockého trestný kop. Největší šanci domácích měl Biel, ale v 57. minutě nedokázal z malého vápna zužitkovat přesný Čumův centr. Hosté poté jablunecké fotbalisty do vážnějších situací nepustili, naopak rychlými výpady Surovce, Trčky a Fojtíka zle zatápěli domácí obraně a po zásluze si odváží všechny body.

BRANKY: 5. a 48. Trčka.

HUTISKO – F. LHOTA 2:2 (1:2)

NA PENALTY 4:2

První poločas byl vyrovnaný. Po opatrné půlhodině šli ve 38. minutě do vedení hosté zásluhou Zimka, který zužitkoval akci Matušince. Ve 40. minutě vyšla domácím krásná akce. Lukáš Fiurášek nejprve střílel do břevna a dorážku uklidil nechytatelně pod víko. Jenže do kabin šla veseleji Francovka, protože hned za dvě minuty potrestal po rohu Bambuch velkou chybu domácí obrany. Po přestávce převzalo otěže utkání Hutisko. Jenže kromě 70. minuty, kdy si hostující obrana srazila střílený centr Klimka do vlastní branky, se více neprosadili. V penaltovém rozstřelu chytil domácí brankář Blabla dva pokutové kopy a bod navíc zůstal doma.

BRANKY: 40. Fiurášek, 70. vlastní – 38. Zimek, 42. Bambuch.

LIDEČKO – KATEŘINICE 2:2 (1:1)

NA PENALTY 3:1

„Hráči neběhali, bylo málo šancí. Slabý fotbal přesto přinesl čtyři branky. U nás je letos tradicí, že si nepohlídáme závěr zápasu," hodnotil ztrátu bodu sekretář domácích Zbyněk Kulíšek. V 10. minutě přeloboval Kovačík brankáře a domácí vedli. V 36. minutě potrestal kiks domácí obrany Peredarjuk. V 71. minutě dostal Lidečko do vedení Ryza a namířil svůj tým za kýženými třemi body. Jenže v 87. minutě se nechytatelně trefil do šibenice Pavlinec a šlo se na penalty. V nich Lidečko mělo pevnější nervy.

BRANKY: 10. Kovačík, 71. Ryza – 36. Peredarjuk, 87. Pavlinec.

HOVĚZÍ – P. BEČVA 2:1 (0:1)

Na začátku utkání byli lepší hosté, měli několik dobrých příležitostí ke skórování, branku se jim však podařilo vstřelit až po obrovské chybě v rozehrávce domácích, když míč do prázdné branky dorazil Křenek – 0:1. Za domácí se snažil odpovědět Zádilský, jeho střela však skončila jen na tyči branky hostů, následnou dorážku Trlici dokázal z brankové čáry vykopnout obránce. Nástup do druhé půle vyšel lépe domácím fotbalistům, když z hranice vápna napřáhnul Zádilský a jeho přesná střela k tyči přinesla domácím vyrovnání – 1:1. Od této chvíle byli lepší domácí fotbalisté, gólově se jim to podařilo vyjádřit až pár chvil před koncem utkání, když brankář hostů neudržel centrovaný míč a dobře postavený Šrámek střelou do odkryté branky otočil vývoj utkání ve prospěch domácích – 2:1. Do konce utkání již další branky nepadly, a tak si tři body za vítězství připsali domácí.

BRANKY: 49. Zádilský, 87. Šrámek – 21. Křenek.

RATIBOŘ – VAL. POLANKA 0:2 (0:2)

Valašská Polanka vyjma prvních deseti minut druhého poločasu jasně kontrolovala zápas v Ratiboři. Již ve 4. minutě dostal hosty do vedení Filip Maček. Když v 36. minutě zvyšoval na dvoubrankový rozdíl Jaroslav Gergela, byli domácí hodně dole. Po přestávce sice nakrátko na soupeře vlétli, ale ke kontaktní brance se nepropracovali. Nakonec mohli s v pohodě hrajícím soupeřem prohrát i vyšším rozdílem.

BRANKY: 4. Filip Maček, 39. Jaroslav Gergela.

JANOVÁ – LHOTA U VSETÍNA 1:5 (0:2)

I domácí hodně v tomto zápase útočili, ale Lhota u Vsetína měla kvalitu v zakončení jasně na svoji straně. Do 17. minuty nedali hosté tři šance, hodně aktivní byl Lukáč. Skóre otevřel přesným přímým kopem Zgarba. Domácí mohli srovnat Filipem Trlicou, ale po pěkné kombinaci byl na druhé straně přesný Kulhaj. Kontaktní branku měl na hlavě ve 44. minutě Bant. V 56. minutě po akci Lukáče upravoval na 0:3 Valchář. Další tutovku nedal Doležel a Lhota jasně ovládala zápas. V 66. minutě se krásně z otočky trefil do šibenice Jakubo. Až Antonín Trlica se dokázal prosadit a domácí Janová se mohla alespoň radovat. Další šance nedali na obou stranách Dobeš a Valchář. V 86. minutě uzavřel střelecký účet zápasu pěknou střelou Zgarba. V 90. minutě uzavřela ofenzivní zápas nastřelená tyč hostující branky.

BRANKY: 72. Antonín Trlica – 17. a 86. Zgarba, 38. Kulhaj, 56. Valchář, 66. Jakubo.

D. BEČVA – ZAŠOVÁ 2:1 (0:0)

V prvním poločase byly k vidění šance, ale oba brankáři byli pozorní. Domácí nepřetavili úvodních patnáct minut ve vedoucí branku. Zašová se postupně dostala do hry a Einšpígl musel likvidovat sólový únik. Ve 49. minutě dostal míč za obranu domácí střelec Radek Růčka, ale selhal. V 65. minutě se z přímého kopu trefil Martin Paprskář. Zašová dokázala zareagovat. V 78. minutě srovnal Tydlačka. V 90. minutě se štěstí přiklonilo na stranu domácích, když se po rohu trefil zkušený Šena a zajistil domácím plný ranec bodů.

BRANKY: 65. Martin Paprskář, 90. Jaroslav Šena – 78. Tydlačka.

1. Hor. Lideč 6 5 1 0 0 14:5 17
2. Dol. Bečva 6 5 0 0 1 22:7 15
3. Val. Polanka 7 5 0 0 2 17:12 15
4. Jablůnka 6 4 1 0 1 11:5 14
5. Prostř. Bečva 7 4 0 1 2 12:9 13
6. Hovězí 7 3 1 0 3 11:10 11
7. Lhota u Vs. 7 3 0 1 3 15:13 10