1.B třída

JANOVÁ – FRAN. LHOTA 0:4 (0:2)

Domácí začali velmi vlažně a hosté toho rychle využili. V 6. minutě ještě Sedláček vyškrábl gólovou střelu na roh, ale o dvě minuty později si domácí stoper tak dlouho hrál s míčem před šestnáctkou, až mu ho vzal Chmela a ukázkově zavěsil pod břevno. Domácí chtěli vyrovnat, ve 13. minutě Hrtáňovu hlavičku vytáhl Boško reflexivně na břevno. Hosté byli nadále aktivnější a měli i další šance, domácí se také nenechali zahanbit. Ve 42. minutě ale domácí opět zbytečně ztratili míč, následoval rychlý brejk a gól Filáka. Ve druhé půli už rychlonozí hosté na hřišti vládli, Sedláček v domácí brance čaroval, chytal i nemožné, ale v 84. minutě už nestačil na Matušince, který šel sám na Sedláčka, obešel ho a dával do prázdné branky. Hosté svůj výkon korunovali v 88. minutě, kdy se krásně trefil z trestného kopu Rösner do šibenice.

Branky: 8. Chmela, 42. Filák, 84. Matušinec, 88. Rösner.

HOVĚZÍ – ZAŠOVÁ 3:1 (0:1)

Hovězí sice v poločase prohrávalo, ale po obrátce otočilo vývoj. Tlak ve druhé půli proměnili domácí v góly a brali zaslouženě všechny tři body. Klíčovým momentem mohla být penalta, kterou za svého vedení 1:0 zkraje druhé půle hosté neproměnili. Pak už přišly jen gólové momenty domácích.

Branky: 53. Šrámek, 56., a 72. Martin Hromada – 34. Pavlica.

P. BEČVA – VAL. POLANKA 0:1 (0:0)

Pěknou návštěvu na domácím hřišti fotbalisté Prostřední Bečvy v hezkém odpoledni nepotěšili. Jedinou branku zápasu dal po hodině hry Maček a tři body se exportovaly na Vsetínsko.

Branka: 57. Filip Maček.

D. BEČVA – HUTISKO 1:2 (0:1) NA PEN.

V divácky atraktivním derby měla Dolní Bečva minutu před koncem hrací doby skvělou možnost urvat tři body, ale Jaroslav Šena penaltu neproměnil. Hosté pak z následného rozstřelu urvali bod navíc.

Branky: 78. Šena – 36. Fiurášek.

RATIBOŘ – H. LIDEČ 1:3 (1:2)

Horní Lideč svoje ambice obhájila i v Ratiboři. Domácí sice rychle vedli, ale Lideč pak ukázala svou kvalitu a došla si pro tři body.

Branky: 4. Blizňák – 27. Ryza, 35. Fojtík, 74. Martin Petrušek.

LIDEČKO – LHOTA U VS. 0:1 (0:0)

Zápas dvou sousedů ze spodní poloviny tabulky rozhodla jediná branka, kterou dal v poslední minutě z přímého kopu Michálek.

Branka: 90. Michálek.

JABLŮNKA – KATEŘINICE 1:4 (1:1)

Kateřinice podruhé za sebou braly všechny tři body a vypadá to, že zahájily jarní cestu vzhůru tabulkou 1. B třídy. Po vyrovnaném poločase v tom druhém stříleli góly už jen hosté a odvezli si tři body.

Branky: 11. Biel – 16. Blažek, 49. Ondra, 70. Čtvrtníček, 80. Kovaříček.

1. Hor. Lideč 16 12 2 1 1 34:13 41
2. Dol. Bečv a 15 11 2 1 1 50:11 38
3. Hověz í 16 9 2 1 4 26:16 32
4. Jablůnka 16 7 3 3 3 28:21 30
5. Val. Polanka 16 9 1 0 6 28:24 29
6. Prostř. Bečva 16 6 1 4 5 25:19 24
7. Hutisko 16 5 2 3 6 26:28 22