Fotbalisté Vsetína nasázeli nováčkovi čtverku

Pobavili fanoušky a konečně přetavili kvalitní výkon ve tři body a dostatek branek. Divizní fotbalisté Vsetína jasně přejeli ve druhém poločase nováčka z Heřmanic.

Mourinha mám stále na očích, říká brankář Kovář

ROZHOVOR / Sir Matt Busby Way vede stretfordskou čtvrť Old Trafford, který je od roku 1910 domovem slavného klubu Manchester United. Právě dres Rudých ďáblů nosí osmnáctiletý brankář Matěj Kovář. Rodák z Uherského Hradiště a produkt vyhlášené akademie Slovácka si v průmyslovém městě na severozápadě Anglie žije svůj sen.

18.10.2018
-

Ján Kozák prozradil, proč rezignoval. Sedm hráčů z kádru šlo pařit do města!

Velkou kauzu nyní řeší na Slovensku. Po zápase s Českou reprezentací rezignoval na post hlavního trenéra reprezentace Ján Kozák a nyní prozradil proč. Důvodem bylo porušení interních pravidel týmu několika hráči. Hned sedm z nich se totiž vracelo z města až k ránu.

16.10.2018
-

Fotbalový zápisník Lubomíra Hotaře

Sedmým podzimním kolem pokračovaly mistrovské fotbalové soutěže žen. V Moravskoslezské lize zklamal Vsetín. V Moravskoslezské divizi ve skupině B pokračoval ve vítězném tažení Brumov.

16.10.2018
-

Okresní přebor: Krhová má v čele náskok už dvou bodů

Fotbalisté Krhové po víkendovém 10. kole zvýšili svůj náskok na čele okresního přeboru na dva body. Druhá Krhová totiž brala jen bod na hřišti Horní Bečvy.

16.10.2018
-

Emotivní peklo na fotbale v Nedachlebicích: inzultace, divadlo, výhrůžky

Fyzické napadení asistenta rozhodčího Radima Doležala z 84. minuty zápasu 10. kola fotbalové I. A třídy mezi Nedachlebicemi a Bojkovicemi po brance na 3:2, sprosté nadávky a urážky a nakonec i potyčky hráčů s pořadateli, kteří se snažili dostat ke kabině sudích.

16.10.2018
-

I. B: Malenovice zdolaly Mladcovou, Zlechov přemohl Ludkovice

Poslední Hutisko si vyšláplo na béčko Slavičína, které v 11. kole přemohlo 2:0 a bodově se dotáhlo na třináctý Halenkov. Luhačovická rezerva doma přemohla Březolupy a udržela se v čele krajské I. B třídy skupiny C.

15.10.2018
-

I. A třída: Bojkovice neunesly zvrat a inzultovaly rozhodčího

Ostudný konec přinesl víkendový duel v Nedachlebicích. Fotbalový duel I. A třídy skupiny B předčasně ukončila v 84. minutě inzultace pomezního rozhodčího bojkovickým Kalinou po třetí vítězné trefě domácích, podle soupeře z ofsajdu (podrobněji na jiném místě Deníku).

15.10.2018
-

Krajský přebor: Boršicím vyfoukl první bod Křenek

Tak blízko prvnímu bodu ještě fotbalisté Boršic v novém ročníku krajského přeboru nebyli. V 10. kole nečekaně potrápili Holešov, který otočil zápas po přestávce gólem a vítěznou trefou v nastavení. Na rozhodující trefu „last minute“ dosáhl také nováček ze Skaštic, který se dál drží v čele soutěže i po víkendu.

15.10.2018
-

Mistrovská kopaná ve Zlínském kraji

Podívejte se, jak hrál o víkendu váš oblíbený tým.

14.10.2018
-

Mládežnický fotbal v kraji

Jak hrál váš oblíbený tým? Podívejte se.

14.10.2018
-

Valmez i přes další porážku zaslouží medaili za statečnost

Senzace se sice nekonala, ale daleko k ní nebylo. Třetiligoví fotbalisté Valmezu zahráli v Líšni možná své utkání podzimu. Prvnímu celku tabulky byli více než vyrovnaným soupeřem a prohráli jen jednou brankou.

12.10.2018
-

Další změna ve FAČR! Vedoucím Sportovně-technického úseku je nově Jiří Kotrba

Změny ve Fotbalové asociaci České republiky pokračují. Novým ředitelem Sportovně-technického úseku se stal Jiří Kotrba. Pod něj bude spadat mimo jiné projekt regionálních fotbalových akademií, úseky grassroots, TOP soutěží či talentované mládeže.

12.10.2018
-

Kúdela: Prožívám skvělé období

ROZHOVOR / V reprezentační ligové pauze už pomalu balil kufry na Moravu. Se svou přítelkyní a nedávno narozeným synkem mířil Ondřej Kúdela do rodného Pitína. Jenže plány stopera pražské Slavie změnil jediný telefonát. Před dvojzápasem proti Slovensku a Ukrajině volal nový kouč reprezentace Jaroslav Šilhavý.

10.10.2018
-

V 6. podzimním kole ženských mistrovských fotbalových soutěží se v Moravskoslezské lize vůbec nedařilo Vsetínu. V Moravskoslezské divizi ve skupině B se podle předpokladů zviditelnily celky Holešovských holek, Brumova a Fastavu Zlín.

9.10.2018
-

I. B: Valašská Polanka zdolala béčko Slavičína a poskočila do čela

Souboj nejlepších týmů I. B třídy skupiny A patřil hostům z Valašské Polanky, která se po jednoznačné výhře 4:1 nad béčkem Slavičína dostala právě před nedělního soupeře do čela tabulky. Luhačovická rezerva zvládla těžké utkání v Šumicích, kde zvítězila gólem Mačka z 89. minuty 2:1 a v čele tabulky navýšila náskok na dva body před Nedakonicemi a Uherským Ostrohem.

9.10.2018
-

Okrení přebor: Derby v Bečvě pro tu Horní

Fotbalisté Khové vládnou po 9 kolech okresního přeboru. Lídr doma přehrál Hoˇšťálkovou. V duelu Bečev slavila po velkém boji úspěch Horní, která udolala Dolní v penaltovém rozstřelu.

8.10.2018
-

I. A třída: Slušovice poprvé klopýtly, bod jim vzalo Podlesí

Kouzlo fotbalistů Slušovic je odčarováno. Lídr I. A třídy skupiny A odolával do víkendového 9. kola, kdy jej o první bod sezony připravilo Podlesí, které padlo až po penaltovém rozstřelu. V „béčku“ dál dominují Kvasice, které doma udolaly Buchlovice.

8.10.2018
-

Krajský přebor: nováček ze Skaštic ovládl šlágr kola a je v čele

Exdivizní fotbalisté Brumova již nejsou tak suverénní jako na začátku krajského přeboru. Lídr soutěže podruhé padl, těsně podlehl v Otrokovicích Baťovu a přepustil svou pozici nováčkovi. Skaštice totiž ve šlágru 9. kola doma zadupaly do země Luhačovice.

7.10.2018
-

I v deseti ovládl divizní derby Slavičín. Vsetín nedal penaltu

Třebaže hráli více než poločas divizní fotbalisté Vsetína přesilovku, měli výhodu penalty, na body nedosáhli. Bojovný tým Slavičína rozhodl o svém úspěchu gólem do šatny z hlavy Elšíka.

7.10.2018
-

Souboj nejhorších v MSFL patřil Hulínu. Dva góly dal Ondřejka

Souboj nejhorších týmů ve třetí lize dopadl mnohem lépe pro hosty z Hulína, kteří v 10. kole MSFL zvítězili na hřišti posledního Valašského Meziříčí jednoznačně 4:0 a po druhém triumfu v řadě se přiblížili týmům před sebou. Poražení dál čekají na první letošní výhru.

4.10.2018
-

Brankářka Růžičková při reprezentační premiéře proti Slovensku udržela nulu

České fotbalistky zvládly úvodní přípravný duel proti Slovensku. Svěřenkyně známého trenéra Karla Rady na stadionu Širůch ve Starém Městě zdolaly federálního soupeře 2:0. Domácímu týmu ve čtvrtek odpoledne vyšel vstup do obou poločasů.

2.10.2018
-

Pátým kolem o víkendu pokračovaly mistrovské ženské fotbalové soutěže. V Moravskoslezské lize přerušil Vsetín vítěznou šňůru. V divizi se nejvíc dařilo Březnici. Překvapení se zrodilo v 1. kole Poháru FAČR, v němž Fastav Zlín vyřadil vsetínské družstvo.

2.10.2018
-

České fotbalistky ve Starém Městě a Kroměříži vyzvou Slovensko

Česká ženská fotbalová reprezentace se hned dvakrát představí na Moravě. Svěřenkyně trenéra Karla Rady v rámci přípravy poměří síly se sousedním Slovenskem. První utkání je na programu ve čtvrtek 4. října na Širůchu ve Starém Městě, odveta se pak hraje v neděli v Kroměříži.

2.10.2018
-

I. B: béčko Slavičína poprvé prohrálo, Fryšták nastřílel Malenovicím

Fotbalisté Semetína si v 9. kole vyšlápli na vedoucí béčko Slavičína, kterému připravilo první letošní porážku. Domácí tým rozhodl nedělní duel třemi brankami ve druhém poločase.

2.10.2018
-

Krajský přebor: derby v Brumově rozhodl vlastní gól

Hned pět ze sedmi víkendových duelů 8. kola krajského přeboru skončilo nejtěsnějším rozdílem. Zpět na vítěznou vlnu naskočil exdivizní Brumov, druhé Luhačovice doma přestřílely rivala z Holešova.

2.10.2018
-

I. A třída: Slušovice nezastavil ani Hrachovec, Kunovice srazily Kvasice

Zatímco ve skupině A fotbalové I. A třídy dál trvá nadvláda Slušovic, v „béčku“ vedoucí Kvasice poprvé narazily. Jejich bezzubé koncovka pomohla k výhře po penaltách Kunovicím.

2.10.2018
-

Okresní přebor: Krhovou půltucet gólů vystřelil do čela

Nového lídra, sice jen o skóre, má fotbalový okresní přebor. Krhová totiž nasázela půltucet branek Býnině, naopak dosavadní lídr Dolní Bečva podruhé padl, o víkendovém 8. kole v Hošťálkové. Situace na čele tabulky se neuvěřitelně vyrovnala, rozdíl mezi první a pátým je jediný bod.

30.9.2018
-

Divizní Vsetín vydoloval v Přerově zasloužený bod

Divizní fotbalisté Vsetína si dovezli cenný bod z Přerova. Inkasovali sice brzy branku, ale Stuchlíkem dokázali po poločase srovnat.

28.9.2018
-

Valmez podlehl Uničovu 0:4 a dál čeká na první výhru

Třetiligoví fotbalisté Valašského Meziříčí cenný bod z Uherského Brodu v domácím utkání proti Uničovu nepotvrdili a po vysoké porážce čekají již devět zápasů na první výhru v soutěži.

25.9.2018
-

I. A třída: derby v Brumově pro Nedašov, Dolní Němčí zostudilo Ořechov

Řadu zajímavých duelů a výsledků přineslo 7. kolo fotbalové I. A třídy.

25.9.2018
-

Okresní přebor: lídři rozdávali, čelo se vyrovnalo

O víkendovém 7. kole okresního přeboru fotbalistů se favoritům příliš nedařilo.

25.9.2018
-

Krajský přebor: skaštický Konečník hattrickem přibrzdil Brumov

I díky hattricku svého kanonýra Zdeňka Konečníka v 7. kole krajského přeboru uštědřili fotbalisté Skaštic první porážku sezony exdiviznímu Brumovu.

23.9.2018
-

Fotbalisté Vsetína v krásném zápase udolali Havířov

Byla to velmi kvalitní divizní podívaná, kterou k radosti svých příznivců zvládli lépe domácí fotbalisté Vsetína, kteří Bublákovou brankou pokořili Havířov.

22.9.2018
-

Překvapení: předposlední Valmez veze bod z druhého Brodu

Souboj druhého Uherského Brodu s předposledním Valašským Meziříčím branku nepřinesl.

20.9.2018
-

Trenér Chytrý, který povede národní tým: Vím, že to bude asi šichta

ROZHOVOR/ - Od mládeže Hanácké Slavie až do národního týmu. Tak vysoko se v kariéře dostal úspěšný trenér Jiří Chytrý. Šestačtyřicetiletý rodák z Kroměříže, který v minulosti šéfoval mládeži ve Zlíně a Slovácku nebo vedl ligové fotbalisty Liberce, Jablonce, pražské Slavie nebo Dukly, kývl na nabídku dlouholetého kolegy a parťáka Jaroslava Šilhavého.

20.9.2018
-

Vrací se. Marek Šichor jde pomoci Valmezu na cestě ze dna

Třetiligoví fotbalisté Valašského Meziříčí se nechtějí smířit s krutým osudem a přikováním na poslední místo tabulky MSFL.

20.9.2018
-

Petr Starec se vrátil ze Semetína domů. S Huslenkami chce vyhrávat

Velkou posilu představil v posledním utkání III. třídy okresu Vsetín tým Huslenek. Po sestupu z okresního přeboru se tým znovu učí vyhrávat, když v uplynulé sezoně prohrál všech třináct jarních zápasů, a k tomu mu má pomoct také ofenzivní hráč Semetína Petr Starec.

18.9.2018
-

I. B: Staré Město převzalo klíč do Širůchu. Řihák gólem roku pak trefil tři body

Luhačovická rezerva přemohla Drslavice na pokutové kopy a díky dvěma bodům se vyšvihla do čela tabulky krajské I. B třídy skupiny C. Fryšták doma podlehl Mladcové na pokutové kopy.

18.9.2018
-

Okresní přebor Vsetín: na lídra si vyšlápla Zašová

Lídr okresního přeboru poprvé narazil. Fotbalisté Dolní Bečvy v 6. kole padli nejtěsnějším rozdílem na hřišti Zašové.

17.9.2018
-

Krajský přebor: trápení Provodova ukončil hattrickem Haloda

K nezastavení jsou fotbalisté Brumova, kteří po sedmi kolech krajského přeboru ještě nezaváhali, třebaže o víkendu udolali Holešov s velkým kusem štěstí. Ukončit sérii bez vstřeleného gólu se podařilo také Provodovu na Baťově, ale až po přestávce a díky hattricku Halody.

17.9.2018
-

I. A třída: ani vyloučení Kvasice nepřibrzdilo, vyhrály šlágr v Ořechově

Velký kus štěstí měli lídři fotbalové I. A třídy. Zatímco v áčku Slušovice otočily výsledek až deset minut před koncem, duel nejlepších dvou celků skupiny B poznamenalo rychlé vyloučení hráče Kvasic. Ovšem ani to je nezastavilo od šesté výhry v řadě v Ořechově.

17.9.2018
-

Třetím podzimním kolem o víkendu pokračovaly mistrovské fotbalové soutěže žen. V Moravské lize se opět dařilo Vsetínu, v divizní skupině B dominují celky Holešovských holek a Brumova.

16.9.2018
-

Fotbalisté Vsetína měli v Bruntále více soupeřů

Divizní fotbalisté Vsetína se v Bruntále neprosadili. Odešli poraženi a navíc dohrávali posledních dvacet minut bez vyloučeného Dulíka.