Kucka si v 78. minutě naskočil na vysoký centr z rohového kopu a důraznou hlavičkou vstřelil proti svému bývalému klubu jedinou branku utkání. Slovenský záložník strávil v Janově před přestupem do AC Milán pět sezon.

Parma vyhrála po šesti zápasech a na jedenáctém místě má o tři body víc než její dnešní soupeř. Janov je třináctý.

Jaroslav Plašil zdraví diváky po konci utkání v Edenu. Jeho Bordeaux zde v prvním kole Evropské ligy prohrálo 0:1.
Nový trenér pro Plašila. Trápící se Bordeaux převezme Paulo Sousa

AC Milán porazil poslední Chievo 2:1 a vyhrál pátý zápas v řadě. Utkání rozhodl svým 19. gólem v sezoně Krzysztof Piatek a dotáhl se v čele tabulky střelců na Ronalda z Juventusu a Quagliarellu ze Sampdorie. "Rossoneri" stáhli ztrátu na druhou Neapol na pět bodů, mají ale o jeden odehraný zápas více.

Juventus deklasoval v páteční předehrávce Udine 4:1 a vede tabulku o 19 bodů před Neapolí, kterou čeká zápas 27. kola proti Sassuolu až v neděli. Dva góly dal už v prvním poločase po rychlých akcích čerstvě devatenáctiletý útočník Moise Kean, který nastoupil v tomto ročníku Serie A teprve potřetí a poprvé se objevil v základní sestavě.

Útočník Neymar sleduje z tribuny zápas PSG - Manchester United
Neymar po vyřazení Paříže z Ligy mistrů vypěnil. Je to ostuda! spílal rozhodčím

Ve druhém poločase zastavili hosté Keana faulem a Emre Can z penalty zvýšil na 3:0. Další gól Juventusu vstřelil Blaise Matuidi, až pak dali alespoň čestný úspěch i hráči Udine, za které skóroval Kevin Lasagna.

Italská fotbalová liga - 27. kolo:

Juventus Turín - Udine 4:1 (11. a 39. Kean, 67. Can z pen., 71. Matuidi - 85. Lasagna), Parma - FC Janov 1:0 (78. Kucka), Chievo - AC Milán 1:2 (41. Hetemaj - 31. Biglia, 57. Piatek).