HUTISKO - LIPTÁL 5:0 (0:0)

Marek Adamec, trenér Hutisko: „V utkání s Liptálem jsme byli favoritem, ale v první půli jsme tuto roli vůbec nezvládli. Na hřišti nebyl vidět absolutně rozdíl v postavení obou týmů. Hosté nám vzdorovali i v okleštěné sestavě a proti jejich dobře organizované hře jsme se nemohli prosadit. Po půlhodině hry navíc odkulhal ze hřiště zraněný kanonýr Fiurášek. V první půli jsme tak nenašli recept na hostující obranu a do kabin se odcházelo za bezbrankového stavu. Do druhé půle jsme udělali nějaké změny v sestavě a nakonec to přineslo ovoce. Vše odstartovala úvodní branka Kubáně, která přišla v 64. minutě. Poté se dvakrát prosadil Křenek a vedli jsme již o tři branky. V závěru jsme přidali další dvě branky. Konečný výsledek je pro hosty určitě krutý, jejich výkon byl pro nás překvapením. Nám se především v prvním dějství hra vůbec nedařila a byl to asi náš nejhorší poločas v podzimní části. Přesto jsme s umístěním spokojeni a věříme, že se nám brzy vrátí do sestavy nejlepší střelec soutěže Fiurášek."

Milan Daňa, činovník Liptálu: „K utkání jsme přijeli v nekompletní sestavě. U jednoho z favoritů soutěže jsme ale neměli co ztratit a nakonec jsme dokázali přes šedesát minut překvapivě držet krok. Domácím se v prvním dějství hra nedařila podle jejich představ. My jsme velmi pozorně bránili a co prošlo za naši obranu, pochytal náš brankář. Ve druhé půli vydržel nerozhodný stav až do 64. minuty. Domácí dali úvodní branku a o čtyři minuty později přidali druhou. Definitivně nás zlomila třetí trefa v naší síti. Konec utkání se už jen dohrával, nicméně domácí přidali další dva góly. Za předvedený výkon si ale tak vysokou porážku nezasloužíme."

Branky: 64. Kubáň, 68., 72. Křenek, 80. (pen.) Skalík, 87. Kučera.

ÚSTÍ - SD NOVÝ HROZ./VKK B 4:2 (2:1)

Radim Hnátek, předseda Ústí: „V dalším domácím utkání jsme hostili celek z Nového Hrozenkova. První branku se nám podařilo vsítit po dvaceti minutách hry, kdy se prosadil Michálek. O pět minut později jsme se radovali podruhé, když se trefil Knebl. Pak hosté přidali a zatlačili nás na naši polovinu. Vyústěním jejich tlaku byla branka do šatny a snížení na 2:1. Poločasová přestávka nám pomohla a ve druhém poločasu jsme převzali otěže zápasu do svých rukou. Po deseti minutách hry přidal Potočný třetí branku. Hráli jsme velmi dobře takticky a drželi hosty na dostřel. Podařilo se nám dát čtvrtou branku, jejímž autorem byl Ryza. Hosté korigovali třináct minut před koncem z penalty. V utkání dostali šanci i naši dorostenci a ti ukázali svůj možný potencionál. Výhru s kvalitním soupeřem určitě bereme, dařilo se nám herně i střelecky a s podzimní části tak můžeme být spokojeni."

Pavel Jochec, činovník N. Hrozenkova: „Přijeli jsme do Ústí u Vsetína v kombinované sestavě, neboť náš sdružený tým z Velkých Karlovic hrál ve stejném času utkání Krajského přeboru proti Štítné nad Vláří. Přesto jsme zde svoji kůži nedali lacino a při troše štěstí jsme mohli uhrát i lepší výsledek. Hráči, kteří dostali šanci však podali solidní výkon. Domácí tým ale nakonec zvítězil zaslouženě."

Branky: 19. Michálek, 24. Knebl, 54. Potočný, 67. Ryza - 44. Štuler, 77. (pen.) Orság.

SD HOŠŤÁLKOVÁ/KATEŘINICE B - ZAŠOVÁ 0:4 (0:1)

Antonín Loučka, trenér Hošťálková: „V souboji se Zašovou byli favoritem hostující hráči, kteří hrají své podzimní zápasy z důvodu rekonstrukce hřiště na půdě soupeřů. V prvním poločasu byla v úvodu k vidění vyrovnaná partie. Hosté si pak vytvořili nějaké příležitosti, ale ty nezužitkovali. Zašové vyšel závěr prvního poločasu a tři minuty před odchodem do šaten nám vstřelila Holišem úvodní branku. Do druhého poločasu jsme nastoupil s odhodláním zvrátit nepříznivý výsledek. Čtvrt hodinu jsme hosty zatlačili na jejich polovinu, ale kýženého vyrovnání jsme se nedočkali. A tak nás hosté potrestali po hodině hry podruhé. Opět Holiš tentokrát proměnil pokutový kop za faul našeho brankáře. V závěru jsme už vrhli všechny síly do útočení. Hosté spoléhali na rychlé brejky a z jednoho z nich se prosadil Skýpala. V samotném závěru přidali hosté čtvrtou trefu. Výsledek je pro nás možná krutý, ale takový už je fotbal. Máme však mladé mužstvo, které má svoji perspektivu, ale zatím mu schází zkušenosti."

Branky: 42. Holiš, 63. (pen.) Holiš, 77. Skýpala, 89. Čaňo.

Utkání sd Střítež/Hrachovec B - Valašská Bystřice, Horní Bečva - Huslenky a Lhota - Zubří byla odložena.

1. Hutisko 8 6 0 1 1 33:15 19

2. Horní Bečva 7 6 0 0 1 25:7 18

3. Zašová 8 5 0 0 3 17:14 15

4. sd Nový Hroz./VKK B 8 3 1 2 2 24:17 13

5. Zubří 6 2 3 0 1 15:8 12

6. Ústí 7 3 1 0 3 16:19 11

7. sd Hošťálková/Kateřinice B 7 3 1 0 3 20:24 11

8. Lhota 6 3 0 1 2 12:10 10