Hosté vstoupili do zápasu fantasticky, hned v páté minutě se ujali vedení, když se prosadil Čentéš. O šest minut později vedli už dvougólovým rozdílem, skóroval Matěj Ostřanský. Tímto výsledkem skončil i první poločas.

Lhota to ve druhém poločase nezabalila, měla několik zajímavých příležitostí. Po standardní situaci domácích se fantasticky blýskl 15letý brankář Barčák, který vytáhl tečovanou střelu do protipohybu.

Zdroj: Deník/Radek Štohl

V 69. minutě přišlo vyloučení trenéra domácích Lukáše, soupeř devět minut před koncem zvýšil na 3:0, jen pár vteřin po svém pobytu na hřišti se prosadil Macík.

Domácí po podzimní části okupují jedenáctou pozici, na poslední rezervu Dolní Bečvy mají náskok pěti bodů. Hošťálková je druhá, na Hovězí ztrácí bodů pět.