O víkendu jste dal Valašské Polance za 36. minut čtyři branky. Co jim předcházelo?

První branka padla po situaci kdy jsem si našel odražený balon ve vápně a pohotově dorazil z voleje. Druhá byla po nacvičeném rohovém kopu hlavou, třetí branka byla po krásném centru Jiřího Kolečka opět hlavou a s pomocí břevna skončil v bráně. Čtvrtý gól byl z penalty, na které jsem momentálně určený.

Ve druhé půli ale přišel nečekaný kolaps Juřinky. Co se stalo?

Valašská Polanka snížila už těsně před poločasem a to nás mělo varovat před tím, že to určitě nebudou chtít zabalit. V šatně jsme si jasně, řekli co a jak, ale bohužel na hřiště jsme si to nepřenesli a Polanka nás přehrála ve všech aspektech hry. V poslední minutě jsme ještě sahali po vyrovnání na 5:5 ale bohužel jsem nastřelil pouze tyč.

Hrál jste někdy už takové utkání?

Nehrál a doufám, že takové utkání se hraje jen jednou za život a já už mám od něj klid.

Milan Baroš.

Jak prožívá fotbalista smutek po utkání, kde dá čtyři branky do poločasu a jeho tým prohraje?

Byl jsem hodně zklamaný a chvíli mi trvalo, než jsem to nějak rozdýchal.

V prvním kole jste podlehli Valašským Příkazům, to bylo také velké překvapení…

Valašské Příkazy si k nám přijely pro body a potvrzovaly to svojí bojovností a důrazem od prvních minut. Když už jsme se dostali do nějakého většího tlaku a snížili v závěru na 1:2, věřil jsem, že to ještě strhneme na svou stranu. Bohužel jsme hned po rozehrávce hostů opět inkasovali a bylo po nadějích. To se tak zkušenému mančaftu, jaký máme, nesmí stávat.

Poté jste v dalším utkání ve Viganticím dlouho sahali po třech bodech, proč to nevyšlo?

Do Vigantic jsme jeli s jasným cílem a ten byl tři body. První poločas jsme jasně dominovali a šli za vítězstvím. Do druhého poločasu domácí poslali na hřiště Milana Baroše a to byl rozhodující faktor. Tím, že byl na hřišti, to byly úplně jiné Vigantice, než v prvním poločase. Vstřelil dvě branky a v závěru jsme se ještě obávali výsledek.

Kde jste začínal s fotbalem a kdo byl u vašich prvních fotbalových krůčků?

S fotbalem jsem začínal ve Lhotce nad Bečvou a první fotbalové krůčky byly společně s partou kluků kolem baráku.

Ve fotbale zažil a vyzkoušel téměř vše. Fotbalový všeuměl Zdeněk Julina o víkendu pomohl svému týmu z Příluk vychytat cenné vítězství 2:1 Brumově nad domácí rezervou. Foto: archiv klubu
I. B třída sk. A: Nováček si smlsl na Prlovu. Příluky podržel Julina v bráně

Jaké je zatím vaše fotbalová kariéra?

Moje fotbalová karéra není nikterak zajímavá. S fotbalem jsem začínal, jak už jsem zmínil ve Lhotce a v mých devatenácti letech jsem přestoupil na Juřinku. Za povšimnutí stojí snad jen postup s Juřinkou do Krajského přeboru, kde jsme sehráli celkem důstojně dvě sezony.

Jste střelec k pohledání. O ty je stále velký zájem. Pomýšlíte i na vyšší soutěž?

Na vyšší už nemyslím, vzhledem k mému zaměstnání a tomu, že čekáme s manželkou rodinu.