Hrálo se se ve dvou skupinách – skupina A: Val.Polanka, Vsetín, Hrachovec, Branky – skupina B: Francova Lhota, Lačnov, Prostřední Bečva, sd Jarcová/Jablůnka a následným play-off o umístění.

Turnaj dorostenců O Pohár starosty obce Horní Bečva“ ovládli fotbalisté TJ Juřinka,
Fotbalový turnaj v Horní Bečvě pro Juřinku a Velké Karlovice

Předchozími šampiony se stali:  2014 – Velké Karlovice+Karolinka, 2015 – Valašské Meziříčí, 2016 – Zašová, 2017 – Vsetín, 2018,2019 – Rožnov, 2020 – Vsetín.

Zápasy základní skupin: 

A Vsetín – Val.Polanka 7:4 Branky: Surý 4, Varaja, Krátký, Loučka – Blizňák Jáchym, Blizňák Jonáš, Gergela.

B Francova Lhota – Jarcová/Jablůnka 0:12 Branky:  Capil 5, Vančura 3, Štummer, Krčmář, Marek Honza, Marek Vašek.

A Hrachovec – Branky 4:1 Branky:  Koryčanský, Cáhlík, Bajzík, Beitl – Vitamvás.

B Lačnov – Prostřední Bečva 0:2 Branky:  Vančura, Pšenčík.

A Vsetín – Hrachovec 2:1 Branky: Varaja 2 – Baroch.

B Francova Lhota – Lačnov 3:1 Branky: Rumánek 2, Lamačka – Smrčka.

A Val.Polanka – Branky 0:3 Branky: Balharek, Hadaš Adam, Vitamvás.

B Jarcová/Jablůnka – Prostřední Bečva 3:0 Branky: Vačura, Capil, Krčmář.

A Vsetín – Branky 3:0 Branky: Augusta, Surý, Trnka.

B Francova Lhota – Prostřední Bečva 5:4 Branky: Lamačka 3, Rumánek 2 – Vančura 2, Vojkůvka Štěpán 2. 

A Val.Polanka – Hrachovec 1:5 Branky: Blizňák Jáchym – Ovčačík 2, Baroch 2, Koryčanský. 

B Jarcová/Jablůnka – Lačnov 6:0 Branky: Vančura 2, Štummer 2, Krčmář, Capil.

Konečné pořadí základní skupiny A: 

1. Vsetín 12:5 9

2. Hrachovec 10:4 6

3. Branky 4:7 3

4. Valašská Polanka 5:15 0

Konečné pořadí základní skupiny B: 

1. SD Jarcová/Jablůnka 21:0 9

2. Francova Lhota 8:17 6

3. Prostřední Bečva 6:8 3

4. Lačnov 1:11 0

Florbaloví Sršní z Rožnova p. R.
Skvělé naladění florbalových Sršňů před play-off, Mají další výhru

Zápasy o konečné umístění: 

O 5. - 8. místo: 

Prostřední Bečva – Val.Polanka 3:0 Branky: Kuba 2, Vojkůvka Štěpán. 

Branky – Lačnov 4:0 Branky:  Balharek 3, Stonavský.

Semifinále:  

Vsetín – Francova Lhota 11:1 Branky: Loučka 4, Varaja 3, Metelka, Trnka, Surý, Augusta – Rumánek. 

Jarcová/Jablůnka – Hrachovec 6:0 Branky: Vančura, Capil 2, Marek Vašek.

O 7. místo: 

Lačnov – Val.Polanka 2:1 Branky: Miklovič 2 – Blizňák Jonáš. 

O 5. místo: 

Branky -  Prostřední Bečva 1:0 Branka: Hadaš Adam. 

O 3. místo: 

Hrachovec – Francova Lhota 3:1 Branky: Cáhlík, David, Baroš – Rumánek. 

Finále: 

Vsetín – Jarcová/Jablůnka 2:1 Branky: Varaja, Surý – Marek Vašek.

Konečné pořadí: 

1.¨FC Vsetín

2. sd Jarcová/Jablůnka

3. Hrachovec

4. Francova Lhota

5. Branky

6. Prostřední Bečva

7. Lačnov

8. Valašské Polanka

Vítězný FC Vsetín: Surý Vít, Metelka Cyril, Augusta Jan, Krátký Vojtěch, Vyškovský Matyáš, Trnka Matouš, Loučka Matouš, Varaja Vojtěch, Kopecký Tomáš a Šuran Jan.  Trenéři: Hošťálek, Polčák.