Z 35 platných hlasů získal hned 34, jeho vyzyvatel aktivní sudí Roman Číž pak jen jeden. „Takové drtivé vítězství jsem popravdě nečekal, o to více mě zavazuje do další práce. Je to i jisté vysvědčení nejen mé dosavadní práce, ale celého výkonného výboru,“ poukázal Volek.

Z 57 klubů s právem volby dorazilo nakonec 38 delegátů. Před zahájením na místě využilo možnosti otestovat se na kovid 21 zástupců, přičemž jen jeden musel být pro pozitivitu poslán domů.

Své pozice v čele OFS Vsetín obhájili také další členové posledního výkonného výboru, kteří se do voleb přihlásili. Hlasy od všech volitelů dostal hned v prvním kole voleb Pavel Březík, výrazně větší potřebnou polovinu získali také Josef Fojtík (29 hlasů) a Martin Straka (21). Na místo Jaroslava Valiána, jenž z pracovních a klubových důvodů ve Velkých Karlovicích svou kandidaturu den před zasedáním stáhl, usedne zástupce rožnovské kopané - 33letý Jakub Strkáč (30 hlasů).

„Jedním z hlavních úkolů pro další volební období je nejen pokračování v intenzivní práci s mládeží, ale především nábor rozhodčích, kterých máme v okrese velký nedostatek,“ shodli se členové nového Výkonného výboru OFS Vsetín.