Hostující útočník Matěj Žák ale velkou šanci neproměnil, a tak Hrachovec opouštěl Slovácko s těsnou porážkou 2:3.

„Výsledek nás hodně mrzí, protože nechceme vůbec prohrávat, ztrácet body. Bohužel nám chybí nějací hráči, kádr ještě není kompletní. Soupeř nás prvních dvacet minut jednoznačně přehrál. Začali jsme hrát, až když už bylo pozdě,“ povzdechl si odchovanec Kozlovic.

Žák byl nejnebezpečnějším hráčem Hrachovce. V závěru střetnutí na něj byla penalta, dal gól a v nastavení ještě jednu šanci. „Když to nebudu proměňovat, těžko budeme v takových zápasech bodovat,“ ví dobře.

Předtím střílel z výhodné pozice mimo. „Mně se tady hrálo celkem dobře. Trávník je kvalitní, podmínky byly parádní. Tedy až na těch dvacet minut, kdy se spustil liják. Takový uragán jsem při zápase ještě nezažil,“ přiznává.

Fotbalisté Hluku (fosforové dresy) ve šlágru 14. kola krajského přeboru Zlínska zdolali vedoucí Hrachovec 3:2.
Z exhibice drama. Hrachovec prohrával 0:3, sahal po bodu. Nyní je druhý

Hosty více než voda a vítr trápil rychlý soupeř. Hostující obrana jen těžko chytala Zelinku s Bartoškem, složitě zastavovala akce Sopůška.

„Hluk má v sestavě výborné hráče. Je to těžký soupeř,“ přitakává někdejší forvard Frýdku-Místku či Frenštátu pod Radhoštěm.

Právě s Hlukem a Kvasicemi si to fotbalisté Hrachovce na jaře rozdají o vítězství v krajském přeboru Zlínska, o postup do divize.

Nyní je na tom nejlépe Hluk, Kvasice ale mají k dobru odložený duel v Bystřici pod Hostýnem, kde o víkendu nehráli.

Nevzdává se ani podzimní král z Hrachovce. „Bude to boj až do konce,“ myslí si Žák.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...